Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. oktobris

21/10/17 12:03 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:BrīvBrīdis.lv
Foto:BrīvBrīdis.lv

 

Meklē spēku, palielinot uzticību kādai nesen veiktai lietai. Ja jūties tā, it kā būtu izsists no līdzsvara, meklē savu mērķi un koncentrējies, izmanto meditāciju. Vecas problēmas var uzvirmot ar jaunu sparu, izturies pret to nopietni!

 

 

Auns

Šī tev solās būt laba diena! Tava pacietība tiks atalgota. Atver acis lietām, ko vari darīt klusumā un vienatnē, aizrauties un gūt iekšējo mieru. Pievērs uzmanību tam, lai radītu ko tādu, kas patiks apkārtējiem. Iespējams, šodien jāvelta laiks, lai aprunātos ar bērnu par kādu sarežģītu tēmu.

 

 

Vērsis

Šodien ir lieliska diena, lai pievērstos mākslai – uzzīmē kaut ko. Ievies savā dienā violeto krāsu – it visur, kur vien to spēj – apģērbā, aksesuāros, priekšmets ap sevi, pat ēdienā. Kādam, kuru tu mīli, būs nepieciešama tava palīdzība. Esi gatavs rīkoties!

 

 

Dvīņi

Meklē iespējas, kā atjaunot spēkus šodien, jo pēdējā laikā esi diezgan tos zaudējis. Iespējams, enerģiju atradīsi pavisam negaidītā veidā un vietā. Vajadzētu meklēt kā savā dienā, jo īpaši apģērbā šodien iekļaut dzelteno krāsu, tā palīdzēs ne vien vairot enerģiju, bet arī koncentrēties.

 

 

Vēzis

Šodien pie apvāršņa parādīsies jauni mērķi, palūkojies apkārt un pievērs uzmanību dažādām lietām. Jaunais horizonts pavērs jaunas iespējas ceļojumiem un izpētei. Iespējams, šīs dienas notikumos nozīmīga loma būs elektroniskajiem saziņas līdzekļiem.

 

 

Lauva

Ziņas no kāda sena drauga var tevi pavirzīt uz kādu jaunu darbību. Mēģini koncentrēties un būt uzmanīgs, lai nenovērtētu nepareizi kāda cita nodomus, vai tā netiktu novērtēti tavējie. Pievērs uzmanību detaļām, jo īpaši vissmalkākajām.

 

 

Jaunava

Pēdējā laikā, iespējams, esi bijis visai apjucis notiekošajā, un tas ir saprotams, ja paraugās uz piedzīvoto un sasniegto. Parūpējies par sevi. Ja ir iespējams, nosnaudies – paguli pusdienlaiku. Pagatavo vistas zupu un neaizmirsti pievienot salviju. Tās būs kā zāles, kas palīdzēs pilnveidot tavus nodomus un koncentrēties.

 

 

Svari

Šodien vajadzēs pievērst uzmanību visiem dažādajiem procesiem, kas norisinās tev apkārt. Meklē pierādījumus tam, par ko jau sen biji pārliecināts. Kaut kas, ko izlasīsi masu saziņas līdzekļos, varētu iedvesmot tevi uz svarīgu izmaiņu veikšanu. Maini savu ikdienu un ievies tajā ko jaunu.

 

 

Skorpions

Mēģini šodien noteikt jaunus mērķus savai karjerai. Jaunu prasmju apgūšana prasīs daudz tavu spēku, tā maksās tev daudz, bet būs tā vērta. Var gadīties, ka šajā jomā saņemsi ļoti labu piedāvājumu. Pārliecinies par to vai tavi aizsardzības līdzekļi ir pietiekami izturīgi. Tuvākajās dienās vairāk koncentrējies uz naudu un to,kā tu to tērē.

 

 

Strēlnieks

Šī tev solās būt patiesi laba diena, Strēlniek. Iespējams, šodien būsi gatavs parādīt ko tādu, ko labu laiku jau esi turējis sevī. Rīkojies, taču neaizmirsti par pacietību – arī tā noderēs. Lieliska diena, lai izmantotu zilo krāsu savā attīstībā un pilnveidošanā. Kāda drauga brālis spēlēs aizvien lielāku lomu tavā dzīvē.

 

 

Mežāzis

Iespējams, šodien gadīsies kas neparedzēts, taču šis būs laiks, kad tev patiesi labi padosies dažādu mīklu atrisināšana. Šodien varēsi gūt iedvesmu no dažādām situācijām, pat tad, ja vienkārši dziedāsi dušā vai automašīnā. Nebaidies, ja to dzirdēs vēl kāds! Izpaudies!

 

 

Ūdensvīrs

Netici visam, ko šodien izlasi! Pacenties nebāzt savu degunu vietās un lietās, kas uz tevi neattiecas. Tā vietā labāk pievērsies tam, kas tev pašam ir tiešām nepieciešams. Iespējams, atklāsies daži iespaidi, kas bija aizturējuši tevi izdarīt kaut ko tā, kā biji plānojis.

 

 

Zivis

Šodien ir lieliska diena, lai domātu par naudu un budžetu. Nauda bankā ir labāk, nekā tā iztērēta jauniem sīkumiem. Iespējams, kāds no tavas pagātnes sāks runāt par svarīgiem jautājumiem. Pievērs uzmanību mājai, šodien vari veikt lielo tīrīšanu. Pārliecinies, ka tev tuvs cilvēks zina, ka tu novērtē to, ko viņš dara tavā labā.

 

 

Lai tev izdodas!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: