Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds, līdz ar to emocijas sitīs augstu vilni. Labvēlīgs laiks savu jūtu atklāšanai. Merkurs Skorpiona zīmē nodrošinās, lai komunikācija norit raiti, taču bez spriedzes neiztikt. Gatavojies dažādiem interesantiem notikumu pavērsieniem!

 

 

Auns

Perfekta diena jauna darba vai projekta uzsākšanai. Ielaid jaunas,svaigas vēsmas savā dzīvē! Uzsūc apkārt valdošo pozitīvo enerģiju un liec to lietā savā darbā. Lai kādi arī būtu tavi mērķi, vari būt drošs, ka tev veiksmīgi izdosies tos sasniegt!

 

 

Vērsis

Nododies komunikācijai ar apkārtējiem! Piemērota diena, lai pārrunātu dažādus tev svarīgus jautājumus ar savu partneri. Iespējams, ka iepriekš no tā izvairījies, jo ir lietas, kurās jūsu viedokļi krasi atšķiras, tomēr sapratīsi, ka atrast kompromisu ir vieglāk, nekā biji domājis. Centies atrast zelta vidusceļu!

 

 

Dvīņi

Šodien vari nonākt aci pret aci ar kādu savu veselības problēmu, kuru jau kādu laiku ignorēji. Tas nav nekas ļoti nopietns, taču tu nevari cerēt, ka viss atrisināsies pats no sevis, tādēļ ieteicams laikus griezties pie ārsta. Tu mēdz piemiegt acis uz sīkām nebūšanām un darīt, kas darāms, tomēr šoreiz tas nebūtu prāta darbs. Parūpējies par savas dzīves kvalitāti!

 

 

Vēzis

Šodien būsi uzlādēts ar radošu enerģiju. Prātā raisīsies daudz jaunu ideju dažādiem jauniem projektiem. Jutīsies iedvesmots un tevis izteiktie piedāvājumi šķitīs aizraujoši arī apkārtējiem, tādēļ neturi sveci zem pūra un dalies idejās ar citiem!

 

 

Lauva

Šīs dienas galvenā tēma – mājas. Vēlēsies pavadīt vairāk laika mājās, kopā ar saviem mīļajiem un šis kopā pavadītais laiks tevi pozitīvi uzlādēs. Novērtē, ko esi sasniedzis savā dzīvē, novērtē cilvēkus sev blakus. Atceries, ka bez viņu atbalsta un klātbūtnes dzīve nebūtu tik košās krāsās. Pārliecinies, ka viņi zin un jūt, cik daudz tev nozīmē.

 

 

Jaunava

Šī ir diena, kad atklāt visu, kas noris tavā sirdī. Komunikācija ar apkārtējiem būs galvenais šīs dienas akcents. Tevi gan nevarētu nosaukt par emocionālākajiem cilvēkiem, tādēļ, ja nesaņemsies būt atklāts šodien, rīt to izdarīt būs daudzkārt grūtāk. Tavi līdzcilvēki novērtēs tavu spēju atklāt savas personības maigāko pusi.

 

 

Svari

Šodien būsi ļoti emocionāls attiecībā pret dažādiem ar naudu saistītiem jautājumiem. Tu esi smagi strādājis, lai nokļūtu tur, kur esi šobrīd un tevi māc bažas, ka kāds negodīgā ceļā varētu to visu atņemt. Ļaujies notikumu gaitai un atceries, ka šad tad mums nākas kaut ko atdot, lai tā vietā saņemtu atkal kaut ko no jauna.

 

 

Skorpions

Šodien būsi pārlieku fokusēts uz sevi. Prātā mieru neliks kāds personīgs jautājums, kurš līdz šim prasījis ne mazums tava laika un enerģijas. Centies paņemt pauzi no tā visa un pavērsies uz pasauli ārpus tavas dzīves. Tādējādi tev izdosies veiksmīgi izvēdināt galvu, lai vari atkal enerģijas pilns nodoties konkrētā jautājuma risināšanai.  

 

 

Strēlnieks

Pastāv liels risks, ka šodien pateiksi nepareizos vārdus nepareizajam cilvēkam, pie tam nepareizajā laikā. Tu allaž centies būt godīgs un atklāts pret pārējiem, līdz ar to apkārtējie zin, ka vienmēr teiksi to, ko patiesi domā. Ieteicams šodien būt piesardzīgam, jo var gadīties, ka kļūdas pēc nodosi kādu informāciju ne tai personai. Domā un tikai tad runā!

 

 

Mežāzis

Šodien uzmanību vērsīsi uz cilvēkiem, kurus vari saukt par saviem draugiem. Tās būs patīkamas pārmaiņas, ņemot vērā, ka pēdējo dienu laikā pilnībā nodevies darba pienākumiem. Pavadi šo dienu ar saviem tuvajiem. Tev apkārt ir lieliski, atbalstoši cilvēki – novērtē to. Ļauj viņiem atjaunot tavas enerģijas rezerves!

 

 

Ūdensvīrs

Šodien koncentrēsies uz karjeru. Iespējams, vēl pavisam nesen juties nedrošs un šaubu pilns saistībā ar saviem mērķiem darbā un ārpus tā. Šī ir perfekta diena, lai izstrādātu ilgtermiņa karjeras plānus. Raugi, lai tie ir saskaņā ar tavām vēlmēm – tādējādi tu iegūsi uzvaru un panākumus nesošu kombināciju!

 

 

Zivis

Esi atvērts jaunām idejām un pieredzei! Darot katru dienu vienu un to pašu, izbēgt no rutīnas ir neiespējami. Paplašini savu redzesloku, iepazīsties ar interesantiem cilvēkiem un apmeklē vietas, kur līdz šim neesi bijis. Izdari kaut nedaudz kaut ko no ierastā un redzēsi, cik dzīve patiesībā ir daudzkrāsaina!

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...