Šī diena nebūs piemērota nevienai nozīmīgai reformai, kas saistīta ar laulību vai attiecībām. Šajā jomā visa lietas vajadzētu risināt ne ātrāk kā pēc Jaunā gada iestāšanās, nevis tagad, kad visi ir aizņemti ar dažādām lietām, kā jau tas gada beigās parasti notiek. Atrodi sev pāris interesantas aktivitātes, piemēram, izdomā kā pārsteigt cilvēkus Jaunajā gadā vai tml.

 

Auns

Šodien esi piesardzīgs, cik vien iespējams, pieskaroties jebkāda veida asiem priekšmetiem. Nekādi citi ierobežojumi šodien tev nav paredzēti, varēsi jauki pavadīt laiku. Tiesa, ja dodies uz kādām svinībām vai uzņem viesus savās mājās, raudi, lai nepārspīlētu ar alkohola lietošanu – kas par daudz, tas par skādi. Neskopojies ar komplimentu izteikšanu.

 

 

Vērsis

Šodien nevajadzētu skaļi izteikt savus sapņus un vēlmes. Nevajadzētu arī izteikt savas aizdomas kādam, ja vien neesi par to pilnībā pārliecināts, pretējā gadījumā var sanākt nepatīkami pārpratumi. Ja nepieciešams kāds padoms, ideja vai informācija, lielisks palīgs tev būs internets. Iespējams, pienācis laiks atrast kāda tev interesējoša cilvēka profilu sociālajos tīklos un uzrakstīt viņam vēstuli.

 

 

Dvīņi

Šo dienu varēsi pavadīt ļoti dinamiskā veidā. Pievērsies fiziskām aktivitātēm, vislabāk, ja vari kaut ko darīt svaigā gaisā un kopā ar bērniem. Tajā pašā laikā, iespējams, sapratīsi, ka ir pienācis laiks, lai veiktu dažas nopietnas pārmaiņas savā dzīvē, piemēram, oficiāla attiecību noformēšana, dzīvesvietas vai automašīnas iegāde, vai vēl kas līdzīgs un ļoti svarīgs.

 

 

Vēzis

Tu šodien, iespējams, nonāks lielā konfliktā ar kādu no tuvākajiem kaimiņiem. Iespējams, tas notiks tāpēc, ka tev nepatiks, ka šī vecāka gadagājuma persona nemitīgi mēģina tevi par kaut ko instruēt. Ja tā, tu teiksi šim cilvēkam, ka tevi neapmierina tas, ko viņš dara, ka neesi apmierināts ar to, ka tevi kontrolē. Viņš klausīsies tavā runā un izliksies, ka tev pilnīgi piekrīt, bet tas var nenozīmēt šīs situācijas atrisinājumu. Šis cilvēks var sākt izplatīt baumas par tevi un apsūdzēt dažādos briesmīgos nodarījumos.

 

 

Lauva

Šodien, iespējams, satiksi kādus cilvēkus, ko jau sen neesi redzējis. Iespējams, runa ir par taviem skolas draugiem vai citiem cilvēkiem, ar kuriem tevi saista ļoti patīkamas atmiņas. Saziņa ar viņiem tevi ļoti pozitīvi ietekmēs. Mēģini saglabāt savas pozitīvās emocijas, lai darītu savus ikdienas darbus un dari visu iespējamo, lai jūs vairs nešķirtos uz tik ilgu laiku.

 

 

Jaunava

Šodien tev vajadzēs risināt kādas situācijas, kas saistītas ar mājokli. Iespējams, vajadzēs remontēt kādu neaizstājamu ierīci vai arī iegādāties tās analogu. Šie izdevumi neietilps tavā iepriekš plānotajā ģimenes budžetā, tāpēc nāksies piedomāt, ko un kā labāk darīt. Tomēr kaut kā spēsi pārliecināt sevi par to, ka visu ir iespējams atrisināt. Problēma tiks pilnībā novērsta un bez lieliem zaudējumiem tavās finansēs.

 

 

Svari

Šo dienu vari pavadīt, atjaunojot sava drēbju skapja saturu. Iespējams, tieši garderobes nomaiņa tev palīdzēs justies labāk un iegūt nepieciešamo pozitīvisma un optimisma devu. Var gadīties, ka saņemsi kādu dāvanu, ko ļoti gaidīji, taču tā tevi nespēs iepriecināt tā, kā tu biji cerējis. Esi uzmanīgs un neizsaki cilvēkiem savu neapmierinātību, ja tāda kādu iemeslu dēļ rodas.

 

 

Skorpions

Šodien tu saskarsies ar dažādiem šķēršļiem savu plānu realizācijā, tāpēc iecerētais var palikt dīkstāvē. Visiem šiem šķēršļiem pa vidu, visticamāk, tavi ģimenes locekļi tevi traucēs nevietā ar dažādām savām vajadzībām. Iespējams, viss šis haoss liks tev izlemt par labu tam, lai dotos projām no mājām vismaz uz kādu laiku. Dodies pie kāda drauga, kurš pratīs tevi uzklausīt.

 

 

Strēlnieks

Iespējams, nonāksi pretrunās, veicot kādas iepriekš norunātas darbības. Iespējams, plānu realizācija kavēsies un tu centīsies tajā vainot kādu citu, ne sevi. Uzmanies, jo šādā veidā var sanākt iekulties pamatīgā konfliktā. Ja šis konflikts būs, tu sabojāsi ne tikai savas, bet arī savas ģimenes brīvdienas, kas pavisam noteikti nav vajadzīgs ne tev, ne viņiem. Rīkojies atbildīgi!

 

 

Mežāzis

Var gadīties, ka šodien tu centīsies īstenot kādu ļoti drosmīgu projektu, kas saistīts ar tavu mīlas jomu. Iespējams, tu centīsies no jauna savest kopā kādus savus draugus, kuri ir sastrīdējušies vai pat pašķīrušies. Un, visticamāk, sapratīsi, ka esi diezgan labs Amora lomai. Šim notikumam par godu, iespējams, tiks uzrīkota pat ballīte, kurā tev tiks piešķirts goda viesa tituls.

 

 

Ūdensvīrs

Nevajadzētu šodien kritizēt citus cilvēkus. Pat tad, ja redzi, ka kaut kas nav izdevies tā, kā būtu vajadzējis. Tā vietā, lai izteiktu kritiku, labāk piedāvā savu palīdzību. Pietaupi strīdus un ietaupi negatīvo emociju sprādzienu. Ja tev gribas kaut ko teikt – neklusē, dari to, taču pārliecinies, lai tavs sakāmais un tonis nevienu neaizvainotu.

 

 

Zivis

Iespējams, šodien dosies nelielā ģimenes izbraucienā. Ceļš vedīs caur dažādām nepazīstamām vietām, tāpēc tu jutīsies teju kā bērns. Var gan gadīties, ka tava ģimene nebūs tik sajūsmināta. Viņi dos priekšroku jau zināmākām lietām un vietām, nevis vienkāršai braukāšanai apkārt. Iespējams, viss mainīsies, kad beidzot nonāksiet galamērķī.

 

 

Lai lieliska tev šī pirmssvētku diena!

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...