Šodien svarīga būs komunikācija. Padomā par to, kā un kur vislabāk vari pielietot savas prasmes. Radīsies dažādas jaunas iespējas, kas, iespējams, bruģēs ceļu uz panākumiem.

 

 

Auns

Mēģini atbrīvoties no iepriekšējiem stereotipiem un uzskatiem. Nebūvē neko uz nestabiliem pamatiem, bet gan uz patiesības pamatblokiem. Mēģini atbrīvoties no stresa, nomierināties. Pievērsies savām jaunajām idejām un koncentrējies uz darbiem.

 

 

Vērsis

Iespējams, jau varēsi sākt ievākt savu panākumu augļus,lietās, pie kā sāki strādāt pirms kāda laika. Novērtē savus panākumus un esi pateicīgs par to, kas tev ir. Ja šobrīd tu esi jaunu partnerattiecību meklējumos, šis ir piemērots mirklis, jo gaisā virmo romantikas vēsmas, kas sola panākumus.

 

 

Dvīņi

Šodien nāksies domāt par kaut ko no pagātnes, iespējams, runa būs par kādu iepriekš pieļautu kļūdu. Pat tad, ja šķietami sen viss jau ir beidzies, ir iespējams gūt progresu un atzinību, uzlabojot esošo. Ja iespējams, izvēlies jautrību un nebaidies komunicēt arī ar nepazīstamiem cilvēkiem.

 

 

Vēzis

Šodien centies izvairīties no intrigām un drāmām, cik vien tas ir iespējams. Mēģini komunicēt ar cilvēkiem un dodies pie viņiem ar smaidu, esi labestīgs un pozitīvs. Labas attiecības vienmēr ir pamats labām lietām. Lieliska diena, lai apģērbā ietvertu ko dzeltenu un dzērienam pievienotu citronu.

 

 

Lauva

Tev vajag vairāk uzmanības pievērst savam ķermenim. Palūkojies uz sevi un padomā, ko vari darīt pats savā labā, kas tev ir nepieciešams un apdomā iespējas, kā  to izdarīt. Šī ir ļoti piemērota diena, lai ietvertu savā ikdienā ko jaunu, piemēram, jaunas fiziskās aktivitātes, dārzeņu plašāku ietveršanu ēdienkartē, atteikšanos no ātrajām uzkodām u.c.  Šodien liela nozīme būs ciparam trīs un zilai krāsai.

 

 

Jaunava

Šodien pacenties izrādīt atzinību par dažādām lietām, iespējams, pat par sīkumiem, jo īpaši,  ja runājam par bērniem. Tā ir arī lieliska iespēja, kā panākt vienprātību ar cilvēkiem, ar kuriem tev tas ir nepieciešams. Laipna sejas izteiksme un izturēšanās ir liela daļa no uzvaras, Jaunava!

 

 

Svari

Atrodi iespējas, kā izmantot šodien savus īpašos talantus. Iespējams, tieši šīs prasmes tev var garantēt lielus panākumus, tikai jāsaredz – kur un kā. Tu esi pārsteidzošs cilvēks, un tu to zini, tāpēc nebaidies arī citiem to parādīt. Pievērs uzmanību ciparam četri, tas varēs palīdzēt tavu panākumu gūšanā.

 

 

Skorpions

Lieliska diena, lai vairāk pastrādātu ar sevi un piespiestu sevi uz kaut ko, par ko tu kādu laiku domā. Ir lietas, ko esi ielaidis un tu to apzinies, tāpēc nevajadzētu to atlikt vēl vairāk. Šādās reizēs lieliski noder laika un darbu plānošana – pieraksti tos prioritārā secībā. Iespējams, kāds vai kaut kas atgādinās, ka arī mazajām lietām ir liela nozīme.

 

 

Strēlnieks

Godīgums ir labākā politika, Strēlniek, jo īpaši, ja runa ir pašam par sevi. Iespējams, izjutīsi spiedienu tāpēc, ka dari kaut ko, ko patiesībā nevēlies, vai varbūt kļūsti par cilvēku, kāds nevēlies būt. Pabeidz to ar pozitīvu attieksmi un pašpārliecinātību – apzinies sevi, savas vēlmes un vērtības. Tavu darbību ierobežošana, plānošana nav tas pats, kas atteikšanās no tā.

 

 

Mežāzis

Velti laiku fiziskām aktivitātēm, kaut vai garām pastaigām svaigā gaisā. Iespējams, šodien sastapsi cilvēku, ar kuru aizsāksies attiecības, kas ar laiku tev ķļūs īpaši nozīmīgas. Neļauj sevi izolēt no vietām, kur tev patīk atrasties. Enerģiju šodien vari smelties anīsa smaržā un garšā.

 

 

Ūdensvīrs

Šī tev solās būt ļoti laba diena, teju ideāla. Tu varēsi justies labi un padarīt plānotos darbus ar lieliskiem panākumiem. Ja iespējams, pievērs uzmanību savu ienākumu attiecībai pret izdevumiem vai plānotajiem tēriņiem. Sarēķini, izplāno tā, lai nebūtu jācieš vēlāk un jādomā, kā izdzīvot līdz nākamajai algai.

 

 

Zivis

Nebaidies iesaistīties pašreklāmas veidošanā vai vienkārši – sevis, savu prasmju prezentēšanā. Mēģini darīt to kas vairo tavu enerģiju un centies to saglabāt, neiztērēt lietām, kas nav svarīgas. Padomā par to, ko pēdējā laikā esi vēlējies, bet neesi izdarījis. Darbā notiks kaut kas tāds, kas ļaus tev gūt lielāku stabilitāti.

 

 

Skaistu tev šo dienu!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...