Ja tu meklē ceļu uz panākumiem, šodien vairāk un aktīvāk pievērsies darāmajiem darbiem. Karjeras iespējas var rasties visdažādākajos veidos. Tā kā saulītes mums ir aizvien mazāk, vairo savu enerģiju ar fiziskajām aktivitātēm. Atbrīvojies no tā, kas liek izjust vilšanos!

 

 

Auns

Ja pēdējā laikā esi apjucis un īsti nezini, kam šobrīd vari ticēt, kam ne – paļaujies uz jau pārbaudītām vērtībām un avotiem. Komunikācija kā vienmēr ir labs pamats, lai gūtu labus rezultātus. Pievērs uzmanību arī mīlestībai – romantiski pārsteigumi varētu būt īsti vietā šovakar.

 

 

Vērsis

iespējams, šodien būsi pārņemts ar nereālām cerībām. Mēģini atgriezties realitātē un darīt kaut ko, lai kaut ko darītu savā labā, lai pietuvotos savu mērķu sasniegšanai. Iespējams, sporta komanda, kurai jūti līdzi, šodien piedzīvos zaudējumu, taču tāpēc nekļūsti par sliktāku fanu! Tava spēka garšviela šodien būs koriandrs.

 

 

Dvīņi

šodien vajadzētu pārbaudīt informāciju, ko esi saņēmis no dažādiem avotiem, palūkojies, izšķiro, apdomā un izanalizē. Apjumums šodien varētu kļūt teju par tavu sabiedroto. Jebkuru vienošanos labāk pārbaudi vairākkārt, pirms sniedz galējo atbildi. Iespējams, nāksies par kaut ko pārmaksāt, jo tas būs nepieciešams steidzami.

 

 

Vēzis

Netici visam, ko dzirdi. Ja ir informācija, kas tev ir svarīga, ļoti vajadzētu tās patiesumu pārbaudīt. Jā, arī tad, ja tas prasa daudz darba un laika. Iespējams, kāds tev tuvs cilvēks centīsies ar tevi manipulēt. Laiks pamainīt savu garderobi un pielāgoties aukstākiem laikapstākļiem.

 

 

Lauva

Tavs prāts un atmiņa šodien varētu izspēlēt ar tevi dažādus jociņus. Mēģini pārliecināties par visu, ko dari un ar ko dari. Svarīgas lietas un situācijas kontroli neizlaid no rokām, ja vēlies, lai viss notiktu tā, kā esi iecerējis tu pats. Laba diena, lai veiktu tālruņa zvanu, par ko baidījies. Būs kāds gadījums, kas ir kā daļa no lielāka procesa, un tas veiksmīgi turpinās uzsākto ceļu.

 

 

Jaunava

Dzīve izskatās šādi, Jaunava, un tā ir diezgan laba vai ne? Ietver visas iespējas uzlabot to, kas pēdējā laikā bijis nepilnīgs vai nav izdevies. Kāda balss no pagātnes varētu sniegt tev labas ziņas. Iespējams, mājās notiks kas tāds, kas radīs bažas nākotnē. Taču mēģini neuztraukties pirms laika.

 

 

Svari

Nekādā gadījumā šodien neveic riskantus pirkumus un neiesaisties tāda paša rakstura darījumos. Pārplāno savas finanses. Apdomā iespējas, kur un kā tu varētu gūt papildus peļņu. Spēku un enerģiju šodien varēsi saņemt no kvarca. Smelies iedvesmu, klausoties kādu senu un sev mīļu dziesmu.

 

 

Skorpions

Šodien, iespējams, cilvēki teju apbērs tevi ar dažādiem padomiem. Ieklausies tajos, jo, visticamāk, vairāki no tiem tev būs ļoti noderīgi – ja ne uzreiz, tad nākotnē. Pieņem, apdomā, liec lietā un apzinies, ka ar šo pašu padomu arī tu vēlāk kādam varēsi palīdzēt. Komfortu sniegs patīkamas atmiņas.

 

 

Strēlnieks

Šodien mēģinu uzlabot iesākto un pievērsties karjeras izaugsmei, lietām, kas noteikti jāpabeidz. Nebrīnies, ja kaut kas neizdodas, taču nepārdzīvo par to – tā vietā vienkārši rīkojies citādi, apdomā, ko mainīt, lai gūtu uzvaru. Šī kopumā solās būt visai laba diena tev!

 

 

Mežāzis

Šodien tavu uzmanību var paņemt komunikācija ar cilvēkiem, bet esi uzmanīgs, domā par to, kam un ko saki. Iespējams, varēsi sniegt prieku kādam, kam tas ir ļoti nepieciešams. Visticamāk, beidzot ir pienācis laiks, kad būsi ticis galā ar kādu lielu problēmu, kas bija radusies aptuveni gadu senā pagātnē.

 

 

Ūdensvīrs

Mēģini nesapīties tajos runu plūdos, kas šodien tev skanēs visapkārt, un pasargā sevi no iesaistīšanās dažādās drāmās. Mēģini atrast laiku, lai palasītu kādu grāmatu vai uzsāktu darbu pie personīgā projekta, par ko, iespējams, kādu laiku jau cītīgi domā. Rodi laiku sev.

 

 

Zivis

Pacenties ietaupīt naudu, jo tu taču tik smagi strādā, lai to nopelnītu. Iespējams, atradīsi kādu kļūdu savos ienākumos, tāpēc var gadīties, ka saņemsi to, kas kādas kļūmes dēļ nejauši nebija nonācis pie tevis. Laba diena, lai savā apģērbā ietvertu kaut ko zilu, tas palīdzēs vairot enerģiju.

 

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...