Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. decembris

24/12/16 14:39 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/Riccardo Cuppini/CC
Foto:Flickr.com/Riccardo Cuppini/CC

 


Ziemassvētkos visu zīmju pārstāvji, visticamāk, būs ļoti uzbudināti un alks pēc privātuma. Tas var būt labs brīdis cilvēkiem, kuri mīl vientulību, lai pabūtu pašiem ar sevi, kā arī pārējiem –  būt ar tiem, kuri ir  patiesi svarīgi un īpaši.

 

auns-mil-horAuns

Auniem šodien, visticamāk, būs  grūtības saglabāt savu patieso būtību. Tevī vienkārši būs pārāk daudz enerģijas, lai tu spētu palikt aiz slēgtām durvīm un turpināt realizēt iesāktos uzdevumus. Lai gan jutīsies mazāk saistīts ar grupu biedriem nekā citās dienās, tev joprojām vajadzētu mēģināt sadarboties ar apkārt esošajiem cilvēkiem, nevis meklēt kādu, kurš nav tavā tuvumā.

 

versis-mil-horVērsis

Tev šajā dienā vajadzētu mēģināt pēc iespējas labāk sagatavoties svarīgu apmeklētāju uzņemšanai. Iespējams, gaidāms kāds pasākums tavā darba vietā. Šie notikumi var iezīmēt, ka būs visai grūti pavadīt šo dienu bez stresa un satraukumiem, jo nāksies rūpīgi uzmanīt ikvienu niansi. Ja šodien ir paredzētas kādas ar karjeras sfēru saistītas tikšanās, centies savos izteikumos būt īss un konkrēts,  lieki nesarežģījot sev šo dienu.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai gan vispārējais dienas padoms aicina pēc iespējas vairāk ieklausīties sevī, tu šajā dienā esi izņēmums. Visticamāk, parasti nespēj izteikt pats savu, spēcīgo viedokli, tāpēc patiesi izbaudi sociālizēšanos. Šī iemesla dēļ ir ieteicams rīkoties pēc šī ierastā modeļa, vai saglabāt savas durvis atvērtas, lai tu vienmēr būtu pieejams citiem. Šī var būt visai klusa un vientuļa diena, ja nespēsi atrast kādu pozitīvu cilvēku, ar kuru izrunāties.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka tev šodien vajadzētu pavadīt laiku ar mīļajiem un tuviem draugiem. Citiem, visticamāk, būs nepieciešams tavs atbalsts, taču rēķinies, ka, cenšoties sniegt to, tu pats vari nonākt visai bīstamā situācijā. Ikvienam šajā zvaigznājā dzimušajam būs daudz labāk, ja diena tiks aizvadīta vistuvāko cilvēku aprindās.

 

lauva-mil-horLauva

Tu šodien spēsi kontrolēt daudzas lietas, ja izlemsi uzņemt savās mājās citus cilvēkus, skaidri izlemjot kas un kā notiks. Tev īpaši patiks, ja  varēsi uzņemties rūpes par šīm norisēm. Tomēr esi uzmanīgs, lai pārāk neuzspiestu citiem savu viedokli. Ļauj apkārt esošajiem izteikties un atklāt savas patiesās domas par notiekošo.

 

jaunava-mil-horJaunava

Lai gan tu, visticamāk, neizjutīsi nepieciešamību saglabāt šodien ierasto dienas kārtību, tāpat nebūsi visefektīvākais cilvēks, ar kuru sadarboties, lai risinātu problēmas. Ja tev šķiet, ka šāda rīcība ir tas, kas nepieciešams, nešausti sevi ar liekiem pārmetumiem.

 

 

svari-mil-horSvari 

Tu šajā dienā vari būt noderīgs, jo, ja tev nebūs iespējas sākt uzreiz risināt kādu problēmu, vari tūdaļ palīdzēt citiem saskatīt nepieciešamos  jautājumus, ko ir jāmaina. Izsaki savu viedokli, kad tas ir nepieciešams, taču reaģē uz kritiku mierīgi.

 

svari-mil-horSkorpions

Kamēr citu zīmju pārstāvji šodien ir nolēmuši ielūkoties savā  liktenī un īstenot kādas izmaiņas tajā, kā arī vēlēsies paļauties uz zvaigznēm, Skorpioniem vajadzēs lūgt citu cilvēku palīdzību un norādījumus. Tas īpaši attiecas uz profesionālo sfēru. Tu esi ļoti lojāls cilvēks, kurš, visticamāk, nevēlas sagādāt nepatikšanas priekšniekam, kurš labi zina kā runāt ar tevi, lai spēcinātu un uzmundrinātu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlniekiem šodien ir jāmēģina darboties ar visu savu spēku un enerģiju, īpaši situācijās, kad kādi tev nozīmīgi cilvēki ir nonākuši konfliktā, cenšoties saņemt viens otru pie rīkles. Visticamāk, citu zīmju pārstāvji uzklausīs un respektēs tavu lēmumu, ko bieži vien spēsi nodot bez liekiem vārdiem, kas šo vēstījumu padarīs īpaši spēcīgu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien nav nepieciešams ieņemt vadošo lomu, bet, ja būs kādi negaidīti pavērsieni, tu būsi viens no labākajiem cilvēkiem, kurš spēs uzņemties šos pienākumus. Būsi vērsts uz darbu un mērķtiecīgi īstenosi ikvienu pienākumu. Stāsies pretī ik visam, neslēpjoties aiz citu mugurām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Šajā zvaigznājā dzimušajiem ieteicams nezaudēt savu patieso būtību, lai izvairītos no kaitējuma. Turpini iesāktos darbus,  komunicē ar citiem cilvēkiem. Centies izzināt kādu problēmu iespējamos risinājumus, jo tu būsi cilvēks, kurš visdrīzāk spēs novērst apkārt esošās nesaskaņas. Paliec vērsts uz profesionālajiem izaicinājumiem. Zvaigznes uzsver, lai izvairies no cīņas ar Lauvām.

 

 

zivis-mil-horZivis 
Šajā zvaigznājā dzimušie šodien būs to personu sarakstā, kuri spēs un varēs saturēt pasauli kopā. Tu esi saudzīgs, uzmanīgs un maigs cilvēks, un daži labi vārdi varēs mierināt daudzus ievainotos.

 

 

 

Lai mierpilni Ziemassvētki!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: