Dzīves virpulis turpinās. Esi gatavs uzklausīt kritiku, priekšā vēl ļoti daudz darba, lai sasniegtu savu mērķi. Ko zvaigznes sola trešdienai, 25.oktobrim?

 

 

Auns

Beidzot noslēgsi kādu ilgstošu darbu vai projektu. Tomēr pārāk ērti neiekārtojies krēslā, priekšā tepat jau nākamais uzdevums. Atceries, ka tavi centieni var sastapties ar citu pretestību. Šodien zvaigznes nav labvēlīgas lielu pirkumu veikšanai. Iespējams, satiksi kādu cilvēku no savas pagātnes vai atcerēsies kādu ar to saistītu zīmīgu notikumu.

 

 

 

Vērsis

Šodien var rasties grūtības koncentrēties darbam, šim mērķim iedzer zaļo tēju. Apdomājiet nesenos notikumus, ja pēkšņi rodas kāda neskaidrība. Tepat priekšā jau gaida labas lietas, šī diena ir vienkārši jānodzīvo.

 

 

 

Dvīņi

Strādā smagi, esi pazemīgs un tu iegūsi visu, par ko sapņo. Lieliska diena, lai veidotu profesionālus kontaktus, kas palīdzēs tavas karjeras attīstībai. Godīgums, gluži kā vienmēr, arī šodien ir labākā izvēle. Tavs šodienas veiksmes skaitlis ir “4”.

 

 

 

Vēzis

Šodien no soctīkliem labāk izvairies, tur nav īstu seju un īstas dzīves. Izvēlies to, kas ir īsts un notiek tev apkārt. Veido pozitīvas attiecības ar kolēģiem, tas tev ļoti noderēs.

 

 

 

 

Lauva

Daži no Lauvām šodien iemīlēsies, un pretlīdzekļu pret to nav. Un vai vispār vajag? Neļauj vaļu kaislei, ļauj visam notikt dabiski. Izmaiņas darbā var ietekmēt tavu dzīvi mājās. Pasāc ko tādu, kas stiprina garīgo veselību. Ja vēlies labu padomu, apdomā nesenos notikumus savā dzīvē. Tur tas ir.

 

 

 

Jaunava

Saule un Mēness tavā saules diagrammā ir līdzsvarā, līdz ar to tu jutīsies apmierināts un harmonijā ar sevi. Veido labas attiecības ar nesen iepazītu cilvēku. Vēro, kā varētu uzlabot savu kreativitāti, pasniegt savas idejas citiem saprotamā veidā. Tavs jaudas avots šodien ir oranžā krāsa. Tomēr uzmanīgi, tās nevajag daudz.

 

 

 

Svari

Lietas pašas no sevis nesakārtosies, tādēļ Svariem jāpieliek roka it visur. Laiks, lai gūtu panākumus! Apgūsti ko jaunu, tas noder vienmēr. Noslēpums var apdraudēt svarīgu draudzību, esi ar to uzmanīgs.

 

 

 

Skorpions

Tevi šodien būs daudz spēka un enerģijas, galvenais to novirzīt pareizās sliedēs. Tu nekad nesapratīsi dzīvi, ja nepiedzīvosi neveiksmi. Ja lūdz kādu pakalpojumu, apdomā, ko varētu sniegt pretī. Tava spēka garšviela šodien būs melnie pipari.

 

 

 

Strēlnieks

Šodienas svarīgais skaitlis Strēlniekam ir “3”. Meklē to un tā atveidus sev apkārt, centrē sevi ap tiem. Šis ir labs brīdis, lai gūtu panākumus darbā. Liec lietā praktiskas gudrības. Draudzība un mīlestība šodien tavā dzīvē dos mieru. Novērtējiet cilvēkus savā dzīvē!

 

 

 

Mežāzis

Atbildi tiem, kuri tev jautā. Pirms ko sūti, trīsreiz pārlasi. Kļūdas svarīgā tekstā var izraisīt nepatīkamu pēcgaršu. Spēku tev šodien dos zilā krāsa.

 

 

 

 

Ūdensvīrs

Šī diena tev solās būt lieliska, vismaz astoņas balles no 10! Labs laiks, lai iegūtu savā darbā svarīgas zināšanas. Parādīsies dažādas jaunas iespējas, tostarp varbūt pat tādas, kas šķita jau zudušas. Veca mīlestība nerūs.

 

 

 

Zivis

Darbos tu esi neapstādināms, tādēļ raugies, lai kāds uz to neiedzīvojas. Mēģini saprast, kas tevi attur no lielāku panākumu gūšanas. Bieži vien robežas tu nospraud sev pats, un baidies tām pārkāpt. Kopumā diena nebūs slikta, un – atceries par citronu.

 

 

Lielisku dienu!

 

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...