Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Mēness aizvien atrodas piedzīvojumu kārajā Strēlniekā, padarot šo dienu īpaši labvēlīgu brīvdienām un ceļojumiem uz eksotiskām vietām. Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens varēs baudīt stabilitāti un labklājību. Aizvien jūtama būs spraigā enerģija no Merkūra Skorpiona zīmē, kas lieti noderēs pienākumu pildīšanā un problēmu risināšanā. Venēra joprojām atrodas mīlas pilnajā Jaunavā, mudinot mums būt saprotošiem vienam pret otru.

 

 

Auns

Jutīsi vēlmi tikt galā ar kādu konkrētu uzdevumu un ne velti – šī diena ir tam lieliski piemērota! Neviens kalns nav tev par augstu un nepārvaramu. Liec lietā savu prātu, spēku un enerģiju, lai parādītu saviem pretiniekiem, uz ko esi spējīgs!

 

 

Vērsis

Šo dienu ieteicams veltīt savas dvēseles izzināšanai. Vai tas, kas esi šobrīd, saskan ar taviem mērķiem un sapņiem par to, kāds un kur vēlētos būt? Ja nē, ir laiks pārmaiņām! Tu esi pelnījis pašu labāko! Esi atklāts attiecībā pret apkārtējiem savu vēlmju definēšanā.

 

 

Dvīņi

Šodien atradīsi sevi kāda nozīmīga lēmuma krustcelēs. Neizlēmība ir viena no spilgtākajām tava rakstura īpašībām, tādēļ izdarīt izvēli būs liels izaicinājums. Neizvairies no šīs situācijas! Piespied sevi apsēsties un sastādīt sarakstu ar visiem plusiem un mīnusiem. Konkrēts lēmums nesīs atvieglojumu gan tev, gan apkārtējiem.  

 

 

Vēzis

Šodien atradīsies saskaņā ar savu ķermeni. Tajā atspoguļosies tavas emocijas un patiesā būtība. Izbaudi šo harmoniju sevī un izmanto to, lai sasniegtu savus mērķus un realizētu savas idejas. Šajā dienā it nekas tevi nespēs apstādināt!

 

 

Lauva

Centies nebūt pārlieku prasīgs pret sevi. Kaut kas pavisam nesen ir noticis pavisam citādāk, kā biji plānojis, kā rezultātā tevi nepamet vilšanās sajūta. Atceries, ka nav iespējams kontrolēt pilnīgi visu, līdz ar to centies, ej, dari kas darāms ar pilnu atdevi, taču nepārmet sev neko. Mīli sevi, piedod un turpini doties tālāk uz priekšu!

 

 

Jaunava

Šodien, netipiski sev, būsi visai pļāpīgā noskaņojumā un vēlēsies kaut uz mirkli parunāt ar katru, kuru satiksi. Komunikācija ir teju mākslas veids un tu strādāsi pie tā attīstības. Izbaudi piepildījumu, ko sniedz kaut vai ikdienišķa patērzēšana ar apkārtējiem.

 

 

Svari

Šodien atklāsi, ka drīz tavā dzīvē ienāks kāda unikāla personība. Tas var būt arī tavs potenciālais partneris. Tevi aizraus viņa skats uz dzīvi, kā arī fakts, ka viņš ir pavisam citādāks nekā tu. Atceries veco, labo patiesību, ka pretpoli pievelkas un izbaudi šo jauno iepazīšanos.

 

 

Skorpions

Šodien izjutīsi spēcīgu ilgošanos pēc kaut kā. Tas var būt kāds cilvēks, vieta vai lieta, taču, lai kas tas arī būtu, tas nepametīs tavu prātu. Ik viens zin, ka, ja ir kaut kas, ko ļoti vēlies, tu atradīsi arī veidu, kā to dabūt. Esi gan apdomīgs un velti laiku pārdomām, pirms meties ziedot šim mērķim savu laiku un enerģiju. Neļauj jūtām aizmiglot tavu prātu.

 

 

Strēlnieks

Šodien tevi var pārņemt kāda spēcīga, intuitīva sajūta un enerģija. Tā var būt saistīta ar kādu konkrētu situāciju vai tev tuvu cilvēku. Neignorē savas sajūtas,  tomēr esi vērīgs un centies pilnībā nepaļauties tikai un vienīgi uz tām.

 

 

Mežāzis

Lieliska diena sevis atjaunošanai un pilnveidošanai. Mums katram ir daudz apslēptu talantu un prasmju, kuras bieži vien tiek atstātas novārtā dēļ pārlieku lielas mīlestības pret rutīnu. Šodien vari pārsteigt ar kādu atklājumu gan apkārtējos, gan sevi pašu!

 

 

Ūdensvīrs

Ievēlies vēlēšanos un palaid to Visuma plašumos. Velti laiku pārdomām par to, kādu tu vēlētos redzēt savu nākotni. Noformulē ļoti konkrēti savas vēlmes, vajadzības un vienkārši jautā pēc tām. Tas būs pirmais solis pretī to realizācijai!

 

 

Zivis

Šodien var nākties uzsākt konfliktu ar partneri. Tas būs strīds par nenozīmīgiem sīkumiem, kurš var pāraugt pamatīgās nesaskaņās, tādēļ ieteicams laikus apdzēst šo uguni jūsu starpā. Ieklausies un atklāj arī savas jūtas. Pavisam drīz jau viss atgriezīsies atpakaļ ierastajās sliedēs. 

 

 

Lai jauka tev šī diena!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...