Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. decembris

25/12/16 20:44 | Raksta autors : Brivbridis.lv

flckr.com
flckr.com

 

Lai gan šodien jutīsi zināmu entuziasmu paveikt ko labu, būs grūtības koncentrēties teju jebkuram darbam. Brīvdienas turpinās. Ko vēl mums visiem zvaigznes sola pirmdien, 26.decembrī?


auns-mil-horAuns

Visumā veiksmīga diena, vēlēsies doties kurp ārpus mājas. Apzinīgākie tomēr paliks un paveiks ko noderīgu. Lai gan tu centīsies koncentrēties uz svarīgo, tas drīzāk kalpos kā grūdiens turpmākajai nedēļai. Šodien bez kaisles un aizrautības grūti ko iesākt.

 

versis-mil-horVērsis

Praktiskie un uzticamie Vērši šodien daudz palīdzēs apkārtējiem – rast motivāciju, pabeigt iesākto. Daži pat metīs pie malas savus darbus, lai dotos palīgā saviem mīļajiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tu būsi lieliskā noskaņojumā, labprāt klausīsies un stāstīsi pats. Bet tie patiešām būs īsti stāsti nevis tenkas un izdomājumi. Tavas komunikācijas spējas šodien darbosies kā magnēts un pēc laika ap tevi jau būs jautrs bariņš.

 

vezis-mil-horVēzis

Lai gan esi vairāk vai mazāk mājās sēdētājs, šodien zvaigznes sagatavojušas tev pārsteigumu. Pat, ja tie nebūs ekstrēmi, adrenalīna pārpilni piedzīvojumi, tas būs svaigs skats uz tavu rutīnas pilno dzīvi.

 

lauva-mil-horLauva

Vairāk par visu tev patīk redzēt, kā progresē tu pats un apkārtējie. Šodien veltīsi visu laiku, lai kļūtu labāks pats un palīdzētu to paveikt apkārtējiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien esi tu pats un nemēģini izlikties labāks. Ieturi savu kursu kā darbā, tā personīgajā dzīvē. Noteikti vismaz uzklausi apkārtējo padomus, jo dažkārt arī starp pelavām atrodas graudi.

 

 

svari-mil-horSvari 

Pārmaiņu diena, kura ar labām idejām klajā nāks apkārtējie, bet tu nevēlēsies atpalikt. Šī varētu būt tā reize, kad sadomāsi meklēt nepatikšanas – un tās atrast nudien nav grūti.

 

 

svari-mil-horSkorpions

Tev patīk noslēpumi un mistērijas, un šī diena tev vienu sagādās. Tikai uzmanies, lai tu nebāztu savu degunu vietās un lietās, kur tas nudien nav piedienīgi. Atceries par sen neredzētiem tuviniekiem.

 

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu strauji pavirzīsies uz priekšu iesāktā darbā, lai gan prāts visu laiku klejos kur citur. Iespējams, traucē gaidāmais ceļojums vai pasākums. Patiesībā šī būs īstā diena, kuru pavadīt ārpus telpām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev bieži uznāk spēcīga vēlme gūt panākumus, bet jaunu ideju gudrošana īsti nav tavs lauciņš. Izcelsies radošās personības. Tev būs grūti saprast, ka dažkārt panākumus gūst tie, kuri nemaz tik smagi nestrādā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Tavam viedoklim bieži piekrīt daudzi, tomēr, kad jāķeras pie darba, sekotāji nez kur izgaist. Šī būs īstā diena, lai rīkotos. Virzi savu enerģiju pozitīvu pārmaiņu radīšanā un tu sasniegsi daudz.

 

 

zivis-mil-horZivis 

Peldēsi savā vaļā un absolūti nemaz nespēsi koncentrēties kam nopietnam. Daudzi no Zivīm ir visai radoši, tādēļ šodien labāk paļauties uz savu galvu, nevis kājām.

 

Lai izdevušies Otrie Ziemassvētki!

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: