Esi uzmanīgs ar visiem saviem finanšu lēmumiem šodien, jo šis ir brīdis, kad visvienkāršāk pieļaut dažādas kļūdas finansiālajā jomā. Uzklausi draugu ieteikumus. Iespējams, būs kādas jauns uzņēmējdarbības virziens, kas šķitīs interesants.

 

 

Auns

Piespied sevi pieņemt kādu stingru lēmumu, tas šodien, iespējams, palīdzēs tev turpmāk un mainīs ko ļoti svarīgu uz labo pusi. Ja esi sajutis savu spēku, potenciālu, nebaidies izmantot to savu mērķu sasniegšanai. Jaunas iegribas varētu apdraudēt tavus nesenos panākumus.

 

 

Vērsis

Ja esi satraukts, kāds noteikti saņems pēc nopelniem ar taviem Vērša ragiem. Tava apņēmība pēdējā laikā tev ļoti labi kalpojusi. Esi lojāls un nelokāms, izturīgs pret pārmaiņām. Neļauj savai stūrgalvībai sabojāt tavus plānus vai iespējas.  Piemērota diena, kad apģērbā ietvert gaiši zilo krāsu.

 

 

Dvīņi

Šodien izmanto savas komunikācijas spējas. Iespējams, šodien varēsi iedvesmoties no kādas nesenas un lieliskas idejas. Lavandas krāsa šodien būs tavs spēka avots. Ļaujies dažādām racionālām domām, kas, iespējams, tev ļaus beidzot aptvert ko tādu, kas patiesībā visu laiku bijis tepat, blakus. Ne visi, kuri kaut ko saka, ir patiesi. Centies būt godīgs pret sevi un cilvēkiem sev apkārt.

 

 

Vēzis

Iespējams, pēdējā laikā daudz kas ir licis tev justies savādi, tāpēc neliedz sev iespēju paslēpties vienatnē un izbaudīt mirkli miera, klusuma un drošības sajūtas. Laiks virzīties uz priekšu arī ar dažādiem jauniem projektiem, kas, iespējams, uz kādu laiku tikuši iepauzēti. Nāksies arī koncentrēties uz kādu problēmu. Meklē iespējas, kā uzlabot attiecības ar vecākiem un/vai brāļiem, māsām.

 

 

Lauva

Tava drosme ir apbrīnojama – pielieto to saviem jaunajiem mērķiem, Lauva. Ja esi līderis – esi spēcīgs un dari to pārliecinoši. Atrodi kādu novatorisku veidu, kā risināt problēmas. Laba diena, lai atgrieztos pie kaut kā, ko esi darījis iepriekš, bet tad pametis novārtā. Kopumā diezgan laba diena.

 

 

Jaunava

Pēdējā laikā neesi bijis diez ko spilgts, taču produktīvs. Iespējams, saņemsi zvanu no kāda sev ļoti svarīga cilvēka. Ja tavā ceļā gadās kāds izaicinājums, mēģini to pieņemt ar iekšējo mieru. Tuvākajā laikā var mainīties kāda ļoti ierasta situācija vai tas, pie kā esi rūpīgi strādājis. Kāda cilvēka vēlmes var radīt konfliktu ar tevi.

 

 

Svari

Ir svarīgi atrast iekšējo balansu, Svari. Arī tad, ja pēdējā laikā meklējumi bijuši nesekmīgi, tev vajadzētu saprast, ka ir jāturpina. Dari kaut ko savā labā vai pasniedz palīdzīgu roku kādam citam. Merkura atrašanās vieta šodien palīdzēs tev lēmumu pieņemšanā. Virsraksts kādā žurnāla varētu mudināt uz jaunām darbībām.

 

 

Skorpions

Tu esi kaislīgs un alksti piedzīvojumu, taču, ja kaut kas neizdodas, esi sašutis un nereti pat atrodies tuvu izmisuma robežai. Šodien mēģini vairāk pievērsties piedošanai un saprast, kas dzīvē ir svarīgākais. Nepadodies atriebības tumšajām dzīlēm. Laba diena, lai tavs astroloģiskais elements ūdens šodien būtu vienmēr līdzās.

 

 

Strēlnieks

Šodien centies izvairīties no uzbāzīgiem mārketinga cilvēkiem, kuri par katru cenu vēlēsies tev kaut ko pārdot, jo šobrīd tu varētu būt neaizsargātāks pret viņu manipulācijām nekā citreiz. Lieliski tev šodien kalpos tavs ierastais optimisms. Tev ir spēcīga dvēsele, taču tā ilgojas pēc laikiem, kad cilvēki bija patiesāki un bija iespējams vairāk runāt par savām sajūtām. Gaiši zaļā krāsa šodien būs tavs spēks.

 

 

Mežāzis

Pielieto savus talantus un spējas, lai sasniegtu to, ko vēlies, iespējams, dod priekšroku jaunam izaicinājumam. Daudz enerģijas patērēs kāda profesionāla rakstura problēma. Noslēpumi var apdraudēt tavu panākumu gūšanu, tāpēc uzmanies. Apsver iespēju iemācīties ko jaunu.

 

 

Ūdensvīrs

Tu esi intelektuāls un pašpārliecināts, bet, iespējams, tieši tas ir iemesls, kāpēc tu vari iekulties nepatikšanās. Tu nevari vienmēr likt visam notikt tikai pēc tava prāta, bet nekad neviens nevar aizliegt tev paust savu viedokli. Turpini strādāt pie savas izaugsmes. Esi uzmanīgs ar dažādu lēmumu pieņemšanu un padomā par to, lai vēlāk pašam nav jānožēlo.

 

 

Zivis

Tu esi māksliniecisks un cilvēcīgs. Jau ko dari, tu atdod sevi visu. Padomā par to vai šādā veidā nenodari pāri pats sev. Ir jāiemācās no kaut kā arī atkāpties. Meklē atbalstu un draudzību pie cilvēka, kurš domā tāpat kā tu. Pie horizonta parādīsies aizraujošas iespējas.

 

 

Veiksmi!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...