Šī būs enerģijas piepildīta diena ik vienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus kontaktus. Pēdējā diena, kad mēness atrodas Strēlnieka zīmē, tādēļ, kamēr vēl vari, izmanto tā dāvāto enerģiju. Jau drīz pienākumi un darba uzdevumi pēc tevis sauks, tādēļ izpriecājies un svini dzīvi! Venēra joprojām atrodas stabilajā, paredzamajā Jaunavas zīmē, kas nozīmē, ka stabilitāte valdīs arī romantiskajā dzīvē. Merkūrs atrodas drāmu mīlošajā Skorpionā, līdz ar to var nākties piedzīvot dažādus emociju izvirdumus.

 

 

Auns

Šo dienu ieteicams pavadīt divvientulībā ar sevi. Iedvesmojies, sapņo, izmanto šo laiku, lai sastādītu konkrētus mērķus nākotnei. Iedomājies, kādu tu vēlētos ieraudzīt savu dzīvi un saplāno, kas darāms, lai tavas domas un cerības piepildītos.

 

 

Vērsis

Šodien sajutīsi vēlmi pēc jaunām vēsmām savā dzīvē. Labvēlīgs laiks jaunu projektu uzsākšanai un lielu dzīves pārmaiņu realizēšanai. Protams, vienmēr ir nedaudz riskanti dot priekšroku dažādībai, nevis stabilitātei, taču, kamēr vien jūties komfortā ar sevi, ņem no dzīves visu, ko tā sniedz!

 

 

Dvīņi

Šajā dienā ieteicams vairāk uzmanības pievērst attiecībām ar apkārtējiem. Drīzumā savu laiku un resursus nāksies veltīt kam citam, tādēļ parādi saviem tuvajiem, cik daudz viņi tev nozīmē. Labvēlīgs laiks romantisko attiecību nostiprināšanai, savukārt sirdī brīvajiem laiks doties iepazīties!

 

 

Vēzis

Šodien izjutīsi vēlmi atteikties no kāda konkrēta pienākuma pildīšanas. Tas ir kas tāds, kas tevi burtiski izsūc sausu un prasa daudz tava laika un enerģijas. Centies saņemt spēkus un ātri, ar sakostiem zobiem tikt ar to galā. Tu jutīsies ļoti atvieglots, tiklīdz šis slogs būs noņemts no taviem pleciem.

 

 

Lauva

Šodien tevi pārņems vēlme radīt ko jaunu. Izmanto to un liec lietā savus talantus, lai uzlabotu ikdienu mājās vai darbā. Tev ātri un  viegli izdosies atrast veidus, kā to panākt un gala rezultāts iepriecinās gan tevi, gan apkārtējos!

 

 

Jaunava

Šo dienu ieteicams pavadīt mājās. Tu vari lepoties ar savu produktivitāti un arī apkārtējie novērtē tavu uzcītību. Nedaudz samazini pienākumu skaitu darbā šajā dienā, lai varētu vairāk laika pavadīt ar saviem mīļajiem. Atceries, ka laiks ir visdārgākā dāvana, ko vari dāvāt citiem!

 

 

Svari

Labvēlīgs laiks, lai iepazītos un iepazīstinātu ar citiem gan sevi, gan apkārtējos. Tev lieliski izdodas savest cilvēkus kopā un daudzi šo tavu spēju vērtē ļoti augstu. Ik vienam zināms, ka esi prasmīgs komunikātors, kuram izdodas atrast kontaktu ar jebkuru cilvēku. Ļauj mirdzēt saviem talantiem!

 

 

Skorpions

Pār šo dienu virsroku ņems tavas emocijas. Centies atkāpties, nomierināties, saglabāt vēsu prātu. Lai kāda arī būtu situācija, solis atpakaļ tev nāks tikai par labu. Tavi līdzcilvēki saprot un novērtē tavu aizrautīgo, emocionālo dabu, taču nav noslēpums, ka bieži vien tā kalpo par iemeslu dažādām nebūšanām.

 

 

Strēlnieks

Turpini galveno uzmanību vērst uz sevi. Padomā par sevi, savām vajadzībām. Tu esi lielisks draugs un atbalstošs ģimenes loceklis un visi to ļoti labi zin. Neviens neapvainosies, ja izlemsi šo dienu pavadīt, palutinot sevi. Lai spētu mīlēt citus, tev vispirms ir jāiemīl pašam sevi!

 

 

Mežāzis

Šodien jutīsi vēlmi pēc pārmaiņām kādā konkrētā dzīves jomā. Izanalizē savu neapmierinātību rūpīgi un tikai tad rīkojies! Iespējams, ka savā prātā esi uzpūtis no mušas ziloni un problēma patiesībā nav nekāda problēma.  

 

 

Ūdensvīrs

Mīlestība atradīs ceļu pie tevis visneiedomājamākā veidā. Tu allaž esi koncentrējies uz tik daudzām lietām vienlaikus, ka, iespējams, neesi pamanījis kāda dāvātos uzmanības apliecinājumus. Tas var būt kāds, uz kuru nekad neesi raudzījies romantiskā ziņā. Ieteicams lēnām sākt aprast ar šo ideju.

 

 

Zivis

Šodien tu vari izrādīties kādam ļoti vajadzīgs. Apkārtējie augstu vērtē tev piemītošo empātiju un zin, ka grūtos brīžos pēc palīdzības var griezties pie tevis. Kāds tev tuvs cilvēks ir saskāries ar grūtībām un viņam būs nepieciešams tavs atbalsts un rūpes. Tev lieliski izdodas citiem likt justies mīlētiem un saprastiem. Šī diena nebūs izņēmums!

 

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...