Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. decembris

26/12/16 12:41 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

 

Strēlnieka zīmes ietekmei uz mūsu ikdienu kļūstot aizvien mazākai, tomēr jāņem vērā arī dilstošā mēness enerģija. Tā ietekmē gandrīz visām zīmēm šodien būs grūti turēties pie ieplānotā, veikt savus uzdevumus. Ko vēl mums visiem zvaigznes sola otrdien, 27.decembrī?

 

auns-mil-hor

Auns

Kaislīgais, drosmīgais, entuziasma pilnais Auns tomēr dažkārt saminstinās, kad jāpieņem lēmumi, kuri var ietekmēt turpmāko dzīvi. Šodien nāksies piepūlēties nedaudz vairāk kā parasti, lai turpinātu mīt sevis izvēlēto taku. Jautā citiem viņu viedokli un labās idejas, nerīkojies impulsīvi, visu centies apdomāt.

 

 

versis-mil-horVērsis

Spītīgs, tendēts paveikt uzdoto, mīl mūziku. Šodien zvaigznes tev nodrošinās daudz jaunu ideju un entuziasmu tās izmēģināt dzīvē. Apstājies tikai tad, kad pats to vēlies.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Seko lieliskiem piemēriem dzīvē. Drosme un piedzīvojumu sajūta šajā laikā tevi nepametīs, tomēr arī darāmo darbu saraksts īpaši īsāks nekļūs. Skaties zem kājām, lai nepakluptu kā citi.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Daļu šīs dienas noteikti velti romantiskiem mērķiem. Lai gan tu pamatā koncentrējies uz ģimeni, kas tevi padara samērā prognozējamu un paredzamu, zvaigznes šodien piedos nedaudz papildus entuziasmu un piedzīvojumu garu, lai tu varētu pārsteigt savus mīļos.

 

 

lauva-mil-horLauva

Būsi lielisks kā komandas veidošanā, tā esot tās sastāvdaļa. Šodien ikvienam noderēs neliels padoms vai atbalsts. Iespējams, zvaigznes tavā priekša noliks jaunus izaicinājumus un iespējamos virzienus, bet Lauvas ir zināmi kā uzticīgi cilvēki, kuri vispirms paveiks iesākto savā pašreizējā atrašanās vietā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pievērsies savas dzīves svarīgākajiem aspektiem. Lai gan diena būs jauka un tā vien gribēsies kurp doties ar draugiem, nepareiza izvēle nebūs arī palikšanā mājās. Tā ir iespēja sakārtot domas, pārdomāt savus turpmākos darbus un rīcību ārkārtas situācijās.

 

 

svari-mil-horSvari 

Velti laiku šodien, lai atrisinātu savas iekšējās pretrunas. Patiesībā laiki un uzskati mainās, un tev arī vajadzētu. Ieskaties spogulī un pajautā – kam īsti tu tici vairāk – sev vai citiem?

 

 

svari-mil-horSkorpions

Tev šodien nevajadzētu būt nevietā asam un skarbam, tomēr var gadīties kāds cilvēks, kurš pienāk pārāk tuvu un atļaujas lietas, kuras labāk nevajadzētu. Tad tu atgādināsi par sevi vistiešākajā veidā.

 

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Kamēr daži neuzskata Strēlniekus par pārlieku intelektuāliem, patiesībā tā nebūt nav un šajās zīmēs mājo dziļa mīlestība uz zināšanām. Apsver iespēju šodien apgūt ko jaunu – no grāmatām un interneta, vai praksē.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien tev nāksies pārslēgties uz to ātrumu, kādā griežas pasaule ap tevi, nevis otrādi. Patiesībā to, ko tu dari, pats vari paveikt daudz labāk. Kā? Skaties ārpus sevis izveidotā šablona vai rāmjiem, darbu var paveikt arī citādi.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Tu esi patstāvīgi domājošs un tas šodien būs divtik svarīgi. Tevi urķēs vēlme doties laukā un uzzināt daudz jauna. Īpaša vērtība tam būs, ja piedzīvojumā šoreiz dosies viens.

 

 

zivis-mil-horZivis 

Tu mēdz pārāk ātri sekot impulsiem, lai gan tie tevi mēdz samērā bieži arī nepievilt. Lai sekot savām sajūtām ir labi, esi drošs, ka pirms tam esi uzklausījis arī apkārtējos un viņu vērtīgos padomus. Tas palīdzēs pieņemt ilgtspējīgus lēmumus.

 

 

Lai ražīga pēcsvētku otrdiena!

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: