Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. oktobris

26/10/17 12:14 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:BrīvBrīdis.lv
Foto:BrīvBrīdis.lv

 

Iespējams, beidzot skaidrība raisīsies situācijās, kas pēdējā laikā bijušas ne visai saprotamas. Venēra atrodas Jaunavas zvaigznājā, kas nozīmē, ka šis ir labs laiks mīlestībai – un tas attiecas uz jebkuru horoskopa zīmi.

 

 

Auns

Pievērs uzmanību savam partnerim, iespējams, jums ir nepieciešams beidzot vairāk pievērsties vienam pie otra. Taču nevajag ļaunprātīgi izmantot otra cilvēka pakļāvību. Izturies ar cieņu. Iespējama atbalsta saņemšana no pavisam neparedzētas vietas. Ja iespējams, velti laiku, lai palasītu kādu romantisku grāmatu.

 

 

Vērsis

Iespējams, ir lietas, ko tu nožēlo, taču, pastrādāto nevar padarīt par nebijušu. Tu vari veikt dažādus pasākumus, lai uzlabotu situāciju, taču arī šajā jomā nepārcenties. Ja pēdējā laikā esi cīnījies par savu karjeru, šobrīd ir labs mirklis, lai beidzot virzītos augšup. Šodien dzeltenā krāsa būs tavs veiksmes avots.

 

 

Dvīņi

Neignorē savas problēmas. Ja nepievērsīsi uzmanību problēmām tagad, tās vēlāk atgriezīsies ar jaunu spēku. Īpašu uzmanību pievērs arī savai romantiskajai pusei un attiecībām. Iespējams, pēdējā laikā neesi bijis godīgs pret sevi saistībā ar situāciju darbā.šodien liela nozīme būs dažādām nejaušībām.  

 

 

Vēzis

Esi pacietīgs šodien. Iegūsti vairāk informācijas par to, ko dari, ko saki, apkopo iegūtās zināšanas, komunicē. Ja nepieciešams, lūdz drauga palīdzību. Atlicini laiku, lai palasītu grāmatu, iespējams, tajā atradīsi kādu ļoti vērtīgu gudrību, mācību. Lavanda var palīdzēt tikt galā ar nenoteiktību.

 

 

Lauva

Pievērs uzmanību savam partnerim šodien. Atbrīvojies. Pēdējā laikā tavā prātā ir pārāk daudz visa kā. Patiesībai un taisnīgumam vienmēr tiks dota priekšroka, nevis noslēpumiem, aizdomām un noklusēšanai. Laime vienmēr pamatojas uz ticības spēka. Lieliska diena, lai izmēģinātu jaunu recepti.  

 

 

Jaunava

Mēness ir tavā zvaigznājā, kas nozīmē – gaisā virmo mīlestība. Ja tev jau ir attiecības – pievērsies šodien tām, izdomā ko romantisku, pavadi laiku ar mīļoto. Ja pašlaik esi jauna partnera meklējumos, šī diena var būt veiksmīga. Ja pacentīsies un sapucēsies tā, kā pašam patīk, arī jutīsies lieliski. Tu esi pievilcīgs, taču to izmanto uzmanīgi.

 

 

Svari

Šodien nebūs iemesla sūdzēties par garlaicību. Izmanto savas iespējas un ļauj sev gūt prieku. Iespējams, beidzot tavi centieni tiks atalgoti. Tev vajadzētu paplašināt savu redzesloku un draugu loku, jo pārāk ilgi esi bijis vienā vietā, varētu teikt – iestrēdzis. Iespējams, pie apvāršņa parādīsies romantiskas vēsmas.

 

 

Skorpions

Seko saviem instinktiem, jo īpaši attiecībā pret partneri. Nemēģini uzņemties jaunas saistības, uzsākt jaunus projektus, ja nejūties tam emocionāli gatavs. Iespējams, kāda pagātnē pieļauta kļūda tev šobrīd traucēs virzīties uz priekšu. Dārgakmens smaragds šodien tev sola īpaši palīdzēt vairot spēku un enerģiju.

 

 

Strēlnieks

Šodien centies piedāvāt savu palīdzību cilvēkiem, jo īpaši – saam partnerim. Kāds tev tuvs cilvēks, kurš atrodas tālu no tevis, šodien varētu dot ziņu par sevi. Pievērs uzmanību tam, kā tu reaģē uz viņa sniegto informāciju. Zvaigznes atbalsta tavus riskantos piedzīvojumus,taču – nepārspīlē. Tavs enerģijas papildus avots šodien būs sīpoli.

 

 

Mežāzis

Šodien tev vajadzētu paļauties uz savām organizatoriskajām prasmēm. Tavos apgriezienos ir spēks – izmanto to. Kādas attiecības no pagātnes var tikt atjaunotas un izraisīt jautājumus par kādu neseno lēmumu. Dzeltena krāsa šodien palīdzēs koncentrēties un vairot pozitīvo enerģiju.

 

 

Ūdensvīrs

Pievērsies mīlestībai šodien, atrodi un atklāj savas maigākās puses, nebaidies tās izrādīt. Padomā par to, kā pavadi laiku kopā ar savu partneri, kāds esi ģimenē. ja pašlaik esi viens, neizmanto atrunas un neizdomā viltīgus plānus, kas saistīti ar vēl kādu cilvēku. Uzmanies ar diētām – neuzsāc drastiskas metodes, bet arī nepalaidies un tomēr domā par to, ko lieto savā uzturā.

 

 

Zivis

Iespējams, dažādas lietas ir sarežģītākas nekā tev šķita sākumā. Šobrīd vairāk nekā jebkad esi apņēmies sasniegt savus ilgtermiņa mērķus. Kāds sens draugs var nākt klajā ar ziņām, kas varētu nedaudz tevi teju izsist no līdzsvara. Netērē savu enerģiju lietām, kam nav nekādas jēgas. Neatsaki palīdzību tiem, kuriem tā nepieciešama, kuri tev to lūdz.

 

 

Lai tev lieliska diena!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: