Šodien tu vari pārliecināties par to, ka brīnumi patiešām notiek, ir tikai tiem jātic. Lai sasniegtu savus mērķus, mēģini pēc iespējas biežāk iztēlē vizualizēt savus sapņus. Pastāv iespēja, ka tādējādi nokļūsi daudz tuvāk tā piepildīšanai.

 

 

Auns

Šodien tu, iespējams, darbosies kā mazs, bet ļoti skaļš komandas vadītājs. Tu spēsi pārliecināt kolēģus ne tikai par to, kā un kad koncentrēties darbam, bet arī par kopīgu ballītes apmeklēšanu, kur tu, visticamāk, iesaistīsies kā galvenais organizators. Taču, lai nodrošinātu pilnīgu izdošanos, tev būs nepieciešama arī citu palīdzība. Strādājiet komā, tas atmaksāsies!

 

 

Vērsis

Šo dienu tu varēsi pavadīt pilnīgā psiholoģiskā komforta stāvoklī. Tu nesteigsies pabeigt kādus uzdevumus, taču pielūko, lai tas vēlāk nav rūgti jānožēlo. Iespējams, vakarā tu uzrīkosi vai piedalīsies nelielā improvizētā ballītē savā ģimenes lokā. Iemesls tam, visticamāk, būs kāda svarīga, nozīmīga datuma atzīmēšana.

 

 

Dvīņi

Šodien vairāk nāksies domāt par saviem izdevumiem, ienākumiem un to savstarpējo balansu. Iespējams, ir lietas, ko tu vēlies iegādāties, taču vispirms vajadzētu padomāt par ģimenes budžetu. Mēģini pievērsties tam, lai saglabātu labu garastāvokli un varētu iepriecināt ar kaut ko ne tikai sevi, bet arī savus mīļos cilvēkus.

 

 

Vēzis

Var gadīties, ka liktenis sniegs tev unikālu iespēju satikt personu, par kuru esi sapņojis. Galvenais – esi patiess, neko nepietēlo. Var gadīties, ka uzreiz tiksiet novērtēti kā radīti viens otram. Tavs jaunais mīlas stāsts sāksies teju uzreiz, taču tas nenozīmē, ka vari kļūt bezatbildīgs. Tiem Vēžiem, kuriem jau ir attiecības, vajadzētu vairāk pievērsties esošajam partnerim, iespējams, sagādājot kādu jauku pārsteigumu.

 

 

Lauva

Šodien tev nāksies pielāgoties apstākļiem. Iespējams, kāda cita vainas dēļ, tev nāksies pamest dažas iepriekšējās iniciatīvas un vakarā jutīsies teju pilnībā iztukšots. Taču, ja tu nesūdzēsies par notiekošajām lietām, drīz vien spēsi saprast, ka šī diena radījusi vislabvēlīgākās izmaiņas tavā dzīvē. Tu satiksies ar personu, ar kuru varēsi pavadīt ideālu laiku.

 

 

Jaunava

Šodien tev vajadzētu atteikties no savas tradicionālās pieejas problēmu risināšanā. Ja tu uz tām palūkosies radošāk, tu varēsi atzīt, ka arī iepriekš ir bijuši iespējami citādāki risinājumi. Tiklīdz būsi novērsis visas šīs komplikācijas, tavā dzīvē iestāsies krietni vien gaišāks un mierīgāks periods. Piešķir šim laikam jaunas iespējas un atgūsti morālo līdzsvaru.

 

 

Svari

Šodien, iespējams, tu piedalīsies kāda bērna izglītošanā. Var gadīties, ka tas pilnīgi nebūs bijis tavā kompetencē, taču tu gluži vienkārši nespēsi noraudzīties, kā viss šajā jomā noris nepareizi. Tu palīdzēsi mazajam cilvēkam pat nepamanot, ka to redzēs un novērtēs arī viņa vecāki. Bērns būs no sirds pateicīgs un uztvers tevi teju kā sava veida burvi.

 

 

Skorpions

Skorpioniem šodien ieteicams atstāt savas fantāzijas aiz muguras. Tās fantāzijas, kas tevi ir pārņēmušas šobrīd, patiesībā izkropļo tavu realitāti. Tā vietā, lai apsūdzētu kādu sev tuvu cilvēku par teju visām iespējamām un neiespējamām lietām, mēģini vienkārši ar viņu izrunāties. Jautā viņam tieši visu, ko vēlies zināt. Visnopietnākā šī saruna varētu būt tad, ja to nepieciešams veikt ar tavu romantisko partneri.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev nāksies sastapties ar savām nepatikšanām aci pret aci. Tu nevarēsi saņemt palīdzību no cilvēkiem, iespējams, pat ne no tiem, kuriem vienmēr esi uzticējies. Visticamāk, visa šī situācija lieliski parādīs, ka tu nevari paļauties uz kādu no saviem kolēģiem. Kad būsi atrisinājis sev svarīgos jautājumus, tu vairs nezināsi, kā un vai vispār sazināties ar saviem kolēģiem.

 

 

Mežāzis

Šodien tev nevajadzētu iejaukties lietās, kas norisinās tavā darba vietā. Mēģinot kooperēties ar pretrunīgiem kolēģiem, tu vari nonākt ļoti riskantā pozīcijā. Kad priekšnieks uzzinās par šo konfliktu, var gadīties, ka ikviens tiks sodīts, ieskaitot tos, kuri it kā centās šo situāciju “labot”. Mēģini palikt neitrālā pozīcijā, novērtējot konflikta iemeslu un tajā iesaistītos. Visvērtīgākais, ko šajā situācijā vari darīt – atgādināt viņiem, ka šāda rīcība darbā ir nepieļaujama.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tev būs grūtības pašam izprast savas vēlmes. Iespējams, saņemsi atteikumu no kādas sev tuvas personas. Tu sāksi domāt, ka kaut kas nogājis greizi, un tev būs taisnība. Padomā par to, kas varētu būt sarūgtinājis šo cilvēku. Šodien ieteicams palikt kādu laiku vienatnē un padomāt par to, kas liek tev sajust prieku. Iespējams, tavs partneris vēlēsies vairāk klusuma, lai pārdomātu kādu negaidītu problēmu, kas nesen parādījusies viņa dzīvē.

 

 

Zivis

Šodien daudz laika tu pavadīsi virtuālajā telpā. Tu sāksi sveikt jau savus radus un draugus Jaunajā gadā, nosūtot viņiem jaukas kartītes un smieklīgus, omu uzlabojošus dzejolīšus. Atgriežoties realitātē, tu turpināsi darīt to pašu. Tu sūtīsi pastkartes ar sveicieniem visiem saviem tuviniekiem, kuri neizmanto internetu.

 

 

Lai tev jauka diena!

Sabiedrība

Organizācija “Bezvests.lv” pirms svētkiem saņem fantastiskus jaunumus

  Biedrība Bezvests.lv, kas organizē pazudušo cilvēku meklēšanu Latvijā, svētkos kā ziedojumu saņēmuši elektrības ģeneratoru. Ģenerators...

Diemžēl šis rīts Rīgā sācies traģiski

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.decembra plkst. 6.30 līdz 12.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Satraucoši notikumi otrdien nofilmēti Jūrmalā – VIDEO

  Patiesi satraucoši notikumi otrdien nofilmēti Jūrmalā, kur Rīgas un Muižas ielu krustojumā aizdedzies auto, vēsta...

Horoskopi un Testi

wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...
flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. decembris

  Pirmā dienas puse var radīt pārmērīgas emocijas un nereālas cerības. Tavs optimisms liks pārvērtēt spējas...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...
pixbay.com

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies – jaunākā prognoze 7 dienām!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognoze 7 dienām. Arī šonedēļ debesis būs lielākoties mākoņainas...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdien. Šodien, 08.12.2018., priekšpusdienā un dienas...