Auns

Lielāko daļu dienas izjutīsi zināmu nestabilitāti un neskaidrību par notiekošo savā dzīvē. Nespēsi koncentrēt savu uzmanību uz tālāku virzību. Velti laiku savu nākamo projektu un mērķu plānošanai. Ievāc sev nepieciešamo informāciju, pārbaudi to līdz mazākajai detaļai un sakārto visu pa plauktiņiem. Dienai ritot, stabilitāte atgriezīsies un beidzot varēsi ķerties klāt pie darba.

 

 

Vērsis

Piemērota diena laika pavadīšanai kopā ar draugiem un citiem mīļiem cilvēkiem. Ļaujieties straumei un izbaudiet viens otra kompāniju. Īpaši spēcīga būs tava iztēle, tāpat kā prasme un spēja mākslinieciski izpausties. Iespējams, vēlēsies pievērsties mūzikai, mākslai vai citiem neverbāliem medijiem. Tas palīdzēs tev definēt un izprast savas sajūtas.

 

 

Dvīņi

Šodien problēmas sagādās komunikācija ar apkārtējiem. Atrast pareizos vārdus būs krietni grūtāk, nekā ierasts. Tā vietā, lai kristu izmisumā, vispirms paanalizē savas idejas un to, kā labāk tās prezentēt citiem. Pateicoties nelielai plānošanai un disciplīnai tavas komunikācijas prasmes var kļūt spēcīgākas kā jebkad.

 

 

Vēzis

Šodien būsi īpaši jūtīgs attiecībā pret apkārtējo cilvēku emocijām, tādēļ jau laikus noliec zināmas robežas ap sevi, lai nekļūtu pārlieku emocionāls.  Piemērota diena iztēles darbināšanai. Dalīšanās emocijās ar apkārtējiem palīdzēs tev atrast to cēloni un jēgu, tādējādi arī paraudzīties plašāk uz to, kas notiek tev apkārt.

 

 

Lauva

Ja šobrīd centies pabeigt kādu radošu projektu, šī ir piemērota diena, lai saņemtos un to izdarītu. Spēsi definēt savas idejas, kā arī tās realizēt. Izmanto savas dziļākās, slēptākās emocijas kā degvielu savam prātam un ķermenim. To izlikšana darbā pasargās tevi no nevajadzīgas drāmas.

 

 

Jaunava

Tavs valdnieks Merkurs šajā dienā tiksies ar Saturnu, kā rezultātā būsi īpaši disciplinēts un koncentrējies uz darbu. Lai nu kā, tas var padarīt spēcīgāku arī tavu vēlmi vienmēr un visur visu izdarīt perfekti, tādēļ centies nebūt pārlieku kritisks pret sevi vai citiem.

 

 

Svari

Šī diena iesāksies tāpat kā visas pārējās, taču, tai ritot, piedzīvosi ne mazums pārsteigumu. Pieķeršanās un jūtas starp tevi un tavu partneri būs īpaši spēcīgas, līdz ar to centīsieties maksimāli daudz apmierināt viens otra vajadzības. Piemērota diena pabūšanai divatā, kaut vai uz dīvāna, skatoties televizoru.

 

 

Skorpions

Šodien būsi romantiski noskaņots un tev piemitīs īpašs šarms, kas pievilinās apkārtējo uzmanību. Lieliska diena, lai dotos ārpus mājas un tiktos ar citiem cilvēkiem. Atskārtīsi, cik ļoti visus saista tava spēja saprast viņus un viņu vajadzības. Gaisā virmos teju maģiska atmosfēra!

 

 

Strēlnieks

Vienalga, vai šo dienu veltīsi pienākumu pildīšanai vai izklaidei, tavs viedoklis un uzskati tiks pamatīgi pārbaudīti. Nāksies definēt konkrētāk savu vīziju par nākotni, kā arī sastādīt plānu tās realizācijai. Nepaļaujies uz to, ka visi un it visur tevi sapratīs no pusvārda. Pārdomā un atgādini sev, kas ir tas, kam tu tici un kādēļ.

 

 

Mežāzis

Šodien komunikācija ar apkārtējiem ritēs pārsteidzoši raiti un tev lieliski izdosies atrast pareizos vārdus katrā situācijā. Apkārtējie labprāt atbildes uz taviem skaidrajiem un rūpīgi strukturētajiem argumentiem. Lieliska diena biznesa darījumiem, taču ieteicams rūpīgi izlasīt visus līguma noteikumus pirms sava paraksta uzlikšanas.

 

 

Ūdensvīrs

 Šodien būsi jaunu, aizraujošu ideju pārpildīts un lieliski spēsi atrast līdzsvaru starp iedvesmojošu sapņu sapņošanu un to pārvēršanu reālos mērķos, kuru jēgu un nozīmi viegli sapratīs arī apkārtējie. Konkrēto plānu detalizēta izvērtēšana un sastādīšana pavisam noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

 

 

Zivis

Lieliska diena, lai veidotu saikni ar savu intuīciju un dziedinošo spēku, taču neļauj sev pazaudēties tajā. Tā vietā izmanto šīs dienas enerģiju, lai definētu savus mērķus. Atliec malā iztēli un ļauj pieredzei tevi vadīt cauri šai dienai.

 

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...