Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. decembris

28/12/16 20:29 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/Michal Maňas/CC
Foto:Flickr.com/Michal Maňas/CC


Šodien Mēness ieies Mežāža zīmē, kas veicinās neskaidru attieksmi, piesardzību un kāri pēc varas.  Planētu stāvoklis norāda, ka ikviena zvaigznāja pārstāvim ir nepieciešams veltīt pietiekami daudz laika, lai pieņemtu lēmumus, kā arī ir jāņem vērā tas, kādu  ietekmi tie var atstāt uz citiem.

 

auns-mil-horAuns

Tevi šodien, visticamāk, negatīvi ietekmēs Mežāža ietekme, jo bailes, kas neļauj risināt daudzus jautājumus, šodien īpaši paralizēs tavu apņēmību. Tava drosme un pašpārliecinātība ir būvēta uz slāpēm pēc varas. Zvaigznes norāda, ka tev bieži vien sagādā grūtības tas, lai palēninātu savu darbības tempu, ja reiz esi kaut ko ieņēmis prātā. Rēķinies, ka šodien vari sāpināt apkārtējos, ja vispirms neapsvērsi, neapzināsies citu vajadzības.

 

versis-mil-horVērsis

Tu esi uzticams cilvēks, kuram ne pārāk bieži rodas vajadzība pēc attīstības un progresa. Par laimi, tu esi uzcītīgs darbinieks un šīs dienas planētu stāvoklis palīdzēs veicināt kādas tavas vēlmes. Tev nenāksies pārlieku smagi strādāt, kā arī nebūs jāsāpina apkārtējie, dodoties izvēlētajā ceļā uz panākumiem. Zvaigznes norāda, lai neļaujies pārliekai piesardzībai apstādināt virzībā pēc tā, ko tu patiesi esi pelnījis.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šajā zvaigznājā dzimušie bieži ir sociāli aktīvi cilvēki. Tas tāpēc, ka tu izjūti nepieciešamību būt informētam par to, kas notiek ap tevi. Šodien vari būt īpaši uztraucies par citiem. Tevi var ietekmēt šodien valdošā Mežāža bailes. Visticamāk, vienīgais veids kā panākt, lai prāts nomierinās, ir darīt visu pēc labākās sirdsapziņas un turēt kājas stabili uz zemes.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iezīmē, ka, visticamāk, nespēsi pastāvēt par savu taisnīgumu šajā dienā. Sargies no pārliekas jutības, kas pārņems šodien, kā arī mēģini izrādīt drosmi, saskaroties ar kādu nelaimi vai neveiksmi. Planētu stāvoklis uzsver, ka lietas, iespējams, nemaz nebūs tik sliktas, kā sākumā domāji.

 

 

lauva-mil-horLauva
Tu bieži esi visai labvēlīgā stāvoklī, taču šodien to var iespaidot daži pašapziņas problēmjautājumi. Šī būs laba diena, lai tu varētu izmantot savas pazīšanās un ietekmi. Tāpat, lai sekmētu savu pozīciju pasaulē, jo īpaši tādēļ, ka būsi uzmanīgāks nekā parasti, piedomājot par to, ko un kam atklāj.

 

jaunava-mil-horJaunava
Tu šajā dienā, visticamāk, nespēsi atteikties no sava veida meklējumiem pēc varas, taču tevi nedaudz piesardzīgu darīs Mežāža ietekme. Ļoti ticams, ka tu esi cilvēks, kurš ļoti lielu nozīmi piešķir dažādām detaļām. Tomēr centies, lai šāda rīcība neatstāj negatīvu ietekmi uz apkārt esošajiem. Ir pienācis īstais brīdis, kad vajadzētu apsvērt iespēju kāda veido personības attīstībai.

 

 

svari-mil-horSvari 

Tavs zvaigznājs šodien būs visai interesantā stāvoklī, jo daudziem, visticamāk, vajadzēs taisnīgu tiesnesi, kaut gan tu vari justies apmulsis un nespējīgs rast patiesību. Cilvēki ir iemācījušies uzticēties taviem spriedumiem un tas būtu neētiski, nemaz nerunājot, ka pat bīstami, lai izmantotu kādu faktu, mēģinot apsteigt citus.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Tu šodien vari nonākt visai bīstamā situācijā, jo rīkosies, neizjūtot baiļu robežu, kā arī pēc iepriekš prātā izstrādātas, negrozāmas darba kārtības, kas var šķērsot ceļu daudziem. Lai gan nav nekas slikts un nepareizs, ja mēģināsi uzlabot savus dzīves apstākļus, piesargies radīt sev tādu situāciju, kurā vari sāpināt citus.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki šodien būs labā pozīcijā, lai meklētu izaugsmes veidus, jo esi tiešs un entuziasma pilns cilvēks, kura drosme ir daudz stiprāka nekā šodien valdošā Mežāža bailes. Lai ko tu censtos panākt, tev šodien visu būs iespējams iegūt, tāpēc pārliecinies, ka tas patiešām ir tas, ko vēlējies!

 

mezazis-mil-horMežāzis
Tevi šajā dienā var piemeklēt dažādi izaicinājumi un negaidīti pavērsieni. Tomēr tava ierastā baiļu un bažu sajūta var īpaši pastiprināties un neļaut realizēt vēlamo. Tu esi spēcīgs, labs darbinieks, tāpēc vissliktākais, kas var notikt, ja necentīsies pārvarēt sevi, ir atteikums uz kādu būtisku lūgumu.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Lai gan tu, iespējams, šodien būsi pakļauts bailēm, tava izturība, visticamāk, palīdzēs saglabāt patieso būtību un emocionālo stabilitāti. Tu parasti esi daudz vairāk ieinteresēts pārmaiņām nekā tam, lai dzītos pēc varas. Tomēr, ja uzskati, ka tās ir  jāpanāk ar spēku, šī ir īstā diena, kad rīkoties.

 

zivis-mil-horZivis

Šajā zvaigznājā dzimušie, visticamāk, šobrīd piedzīvo grūtus laikus, kas īpaši attiecas uz sarežģījumiem ar dažādām nomācošām domām. Ļoti ticams, ka tas tāpēc, ka baidies uzņemties lielāku atbildību. Kaut arī daudzi cilvēki, iespējams, šobrīd netic tavām spējām, planētas iezīmē, ka tev ir potenciāls kļūt par lielisku līderi. Šodien ir jāapsver iespēja ņemt vadības grožus savās rokās, lai palīdzētu citiem ar savu intuīciju un līdzjūtību.

 

Lai lieliska ceturtdiena!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: