Pirmajā dienas pusē tērē enerģiju komunikācijai ar sev tuviem cilvēkiem, taču tas turpināsies līdz starp jums radīsies kāds konflikts. Tiklīdz jūsu viedokļi atšķirsies, būs grūti kontrolēt emocijas, kas var novest pie nekontrolētiem emociju uzplūdiem.

 

 

 

Auns

Diena ir veiksmīga, lai paplašinātu savu paziņu loku, padarot garāku sadarbības partneru sarakstu, iegūstot vairāk sabiedroto, domubiedru un konsultantu. Tomēr zvaigznes norāda, ka pat šādā veidā tu nespēsi paveikt visus savus mērķus.

 

 

Vērsis

Šodien tavu tuvinieku intereses, ģimenes saites un sadzīves tradīcijas var būt pretrunā ar uzvedības normām. Mēģini pret visiem izturēties vienādi. Neesi pret kādu neiecietīgāks vai pretēji – pārāk pielaidīgs tikai tāpēc, ka tie ir tavi radinieki, tāpēc, ka jūs dzīvojat zem viena jumta, vai jūs vieno viena darba vieta, kopīgs bizness.

 

 

Dvīņi

Ir pienācis laiks, lai tu uztvertu dzīvi vieglāk un uzlūkotu visu gaišākos toņos. Zvaigznes iezīmē, ka tu šodien vari būt vērsts uz cilvēkiem, draudzīgu vidi un jautru pūli. Šis ir brīnišķīgs brīdis, lai pamazām sāktu gatavoties brīvdienām, pārmaiņus – vienkārši paņem nelielu pauzi no ierastā dzīves skrējiena, tu to esi pelnījis! Kad plāno ballīti, jautrību vai kādu izklaidi, pārliecinies, ka saglabā skaidru vīziju par savām finansiālajām iespējām.

 

 

 

Vēzis

Tavi ģimenes locekļi šodien var nostāties pret tevi. Viņi var nenovērtēt tavu individuālismu un mēģinājumus izrādīt visus talantus un prasmes. Zvaigznes iezīmē, ka, visticamāk, pēc viņu domām – viss, kas tev patiesi rūp, esi tu pats un tavi panākumi, tāpat – ka neesi pietiekami pateicīgs par viņu rūpēm un mīlestību.
 

 

 

Lauva

Šodienas atmosfēra liks tev mijiedarboties ar izredzētajiem. Bet, neskatoties uz tavu vēlmi būt starp atsevišķiem, godprātīgiem cilvēkiem, tu tāpat būsi pieklājīgs, laipns un uzmanīgs pret ikvienu, ko šodien gadīsies satikt. Neesi pārsteigts, ja tuvinieki pārmetīs tev, ka ignorē viņus.

 

 

Jaunava

Zvaigznes iezīmē, ka tava dzīve šodien nodrošinās lieliskas iespējas saskaņot finansiālās lietas. Tu varēsi droši atļauties iegādāties gan nepieciešamās preces, pārtiku, gan dažādas lietas, kas iepriecinās aci un atbildīs tavai vēlmei pēc papildus skaistuma un spozmes. Tu tāpat vari ignorēt dažus savu ģimenes locekļu svarīgos plānus, lai tā vietā palutinātu sevi.

 

 

Svari

Zvaigznes mudina šodien izmantot savu dabisko šarmu! Tava ierastā tiekšanās uz līdzsvaru un taisnīgumu, šajā dienā ietekmēs tavu uzvedību. Daudzi cilvēki šodien var tiekties tuvināties tev, alkstot pēc padoma un līdzjūtības. Tu vari būt sarūgtināts par kādu no sev tuviem cilvēkiem, īpaši to, kuram nepiemīt estētiskā intuīcija.

 

 

Skorpions

Zvaigznes uzsver, ka tu vari sasniegt pozitīvu un gandrīz pilnīgu savstarpējo sapratni ar saviem vecākiem, biznesa partneriem vai mīļoto cilvēku. Šodien, 29. jūnijā – tu vairāk nekā iepriekš vēlēsies pēc vides, kas ir brīva no konfliktiem, tāpat pēc apkārtējo interešu līdzsvara. Tavas priekšrocības šodien kļūs daudz spēcīgākas. Izmanto to visu, lai veidotu harmoniskas attiecības un panāktu izlīgumu tavās mājās.

 

 

Strēlnieks

Šī diena, 29. jūnijs ir piemērota jauniem sākumiem. Neformāla rakstura kolektīvie projekti šajā dienā solās kļūt īpaši veiksmīgi. Agresivitāte un skarba sāncensība var nevesties tā, kā tu to vēlies, jo, piemēram, ne tu, ne tavs partneris šobrīd nevēlas spēlēt sarežģītas spēles, īpaši, ja tās negarantē labu iznākumu.

 

 

Mežāzis

Panākumi šodien ir ļoti ticami! Tie galvenokārt būs atkarīgi no tavas spējas komunicēt, sekot etiķetes normām un tā, cik vērtīgs sabiedrotais būsi, cik akurāti tu spēsi ieklausīties sevī un, jā, arī citos. Ļoti ticams, ka šodien saņemsi papildus materiālus labumus, kas palīdzēs piepildīt kādu sen kārotu sapni.

 

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šis ir brīnišķīgs periods ārvalstu kontaktiem un laulāto vai mīļoto cilvēku romantiskai mijiedarbībai. Tomēr, nenāktu par ļaunu ievērot arī dažus noteikumus. Piemēram, pakaļdzīšanās pēc pārliekas estētikas var ietekmēt tavas attiecības, kā arī – tavu veselību.

 

 

Zivis

Zvaigznes norāda, ka šīs dienas iespējamie pārpratumi un problēmas būs atrisināmas mierīgā ceļā. Tas, visticamāk, palīdzēs iespraukties konflikta pašā saknē, pārtraucot tā attīstīšanos un mazinot neglītās un sāpīgās sekas. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tavi bērni šodien var nokļūt nepatikšanās. Kopumā – šis būs brīnišķīgs periods romantiskām attiecībām.

 

 

Sabiedrība

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

FOTO: Kādam Daugavgrīvas iedzīvotājam šīs rīts sācies pagalam nepatīkami

  "Instagram" kontā @dtp_latvia otrdienas rītā publiskots attēls no Daugavgrīvas, Rīgas, kur kādā iekšpagalmā vēja nolauzts...

Brīvdienās pazudušais Sandis atrasts miris

  Paldies visiem, kas iesaistījās vīrieša meklēšanā. Diemžēl meklētais vīrietis ir atrasts bez dzīvības pazīmēm, vēsta...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

Dienas pirmā puse nav piemērota darbam ar dokumentiem un svarīgu līgumu parakstīšanai, jo mazināsies piesardzība...
Bohumil_Petrik_CNA

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Aizkaitināmība un dusmas var uzrasties dienas pirmajā pusē. Netērē pārmērīgi daudz enerģijas jebkurai darbībai. Sporto,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Mājai un Dārzam

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

Izplatīts brīdinājums par šodien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku otrdien. 25.09.2018. priekšpusdienā vēl vietām...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par sestdienas vakarā un naktī uz...