Auns

Šajā dienā tevī mītošā uguns degs ar pamatīgu liesmu, līdz ar to būsi enerģijas un entuziasma pilns. Lieliski piemērota diena dažādām fiziskajām aktivitātēm, īpaši komandu sporta spēlēm – tavs sacensību gars būs lielāks kā jebkad. Izbaudi šo dzīvīgumu un spēku, taču raugi, lai tavs prāts un ķermenis neizdegtu pārlieku ātri.

 

 

Vērsis

Šodien izjutīsi nelielu nedrošības sajūtu un pašpārliecinātības trūkumu, kas liks tev apšaubīt savas spējas. Velti mirkli laika, lai atjaunotu saikni ar savu radošo enerģiju – izpaud savas emocijas mākslā vai mūzikā. Ja esi plānojis spert nākamo soli romantiskajās attiecībās – šī ir īstā diena, kad to darīt.

 

 

Dvīņi

Tev priekšā ir lieliska, komunikācijas, ideju un plānu pilna diena. Pārliecinies, ka tu to izmanto lietderīgi un vairāk dari nevis runāt. Spožām idejām nav vērtības, ja nenotiek nekāda darbība. Centies iedvesmot apkārtējos pievienoties tev konkrētā mērķa sasniegšanā un produktīvs rezultāts neizpaliks.

 

 

Vēzis

Šodien koncentrēsies uz savu darbu. Pilnībā izbaudīsi savu nodarbošanos un gandarījumu, ko sagādā padarītais darbs un sasniegtie rezultāti. Lai gan tev īpaši nerūp atpazīstamība un sociālais statuss, tava empātija un rūpes par apkārtējiem šodien nepaliks nepamanītas. Būsi patīkami pārsteigts, cik daudz pozitīvu emociju sniedz apziņa, ka kāds ir tevi ievērojis.  

 

 

Lauva

Šī diena tev atgādinās, cik lielu nozīmi dzīvei piešķir spēja izpaust sevi, savu viedokli un idejas, kā arī, cik ļoti tava iztēle tev palīdz veidot saikni pašam ar savām emocijām. Labvēlīga diena ceļošanai un citām aktivitātēm, ar kuru palīdzību vari paplašināt savu redzesloku.  

 

 

Jaunava

Šodien uzmanības centrā būs tavas romantiskās attiecības, kas var sagādāt tev zināmu diskomfortu, ja dienai ieplānoto darbu saraksts ir visai garš. Paraugies dziļāk uz savām sajūtām un tu atskārtīsi, ka kaut kas liek tev justies nedroši. Tā vietā, lai šīs sarežģītās emocijas apslāpētu vai ignorētu, pārrunā to, kā jūties, ar savu partneri.

 

 

Svari

Šodien visapkārt, tai skaitā attiecībās ar partneriem un sabiedrotajiem, virmos liels daudzums pozitīvas enerģijas. It īpaši tas attiecas uz laika pārbaudi izturējušām saistībām. Ja vēlies konkrētajās attiecībās pāriet nākamajā līmenī, šī ir piemērota diena, lai par to vienotos ar otru cilvēku. Atceries, ka ilgtermiņa attiecību veidošana un saglabāšana ir visai smags darbs.

 

 

Skorpions

Šodien skriesi kā pret sienu. Būsi saspringtu emociju pārpilns. Atrodi sev tīkamas fiziskās aktivitātes, ar kuru palīdzību atbrīvoties no šīs enerģijas. Lieliski var palīdzēt joga vai deju nodarbības, taču, pats galvenais – esi kustībā.  

 

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams ļauties romantikai. Iespējams, līdz šim vieglais flirts un abpusējā paķircināšana iegūs pavisam citu, dziļāku nozīmi. Neuztver to visu pārāk nopietni. Tā vietā vienkārši izbaudi šo dzirksteli, kas uzplaiksnījusi starp tevi un otru cilvēku, kā arī raugi, lai tā strauji neatdzistu, pieņemot pārsteidzīgus lēmumus un pārāk ātri atklājot savas jūtas.

 

 

Mežāzis

Šīs dienas plānos ietilps dažādu, ar mājām un ģimeni saistītu jautājumu, risināšana. Var gadīties, ka tevi no sliedēm izsitīs daļēja kontroles zaudēšana pār notiekošo, taču no otras puses, iespējams, pienācis laiks atlaist grožus vaļīgāk. Tava vēlme visu kontrolēt ir kā maska, kuru uzliec pa virsu savai nedrošības sajūtai. Cieni un atzīsti savas emocijas pat tad, ja tās tev liek justies viegli ievainojamam.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi jaunu ideju piepildīts un gatavs doties savā nākamajā cīņā. Pirms meties darboties pasaules labā, ievāc visu sev nepieciešamo informāciju un dari visu saprātīgi. Empātija un sapratne pret citiem var nest daudz produktīvākus rezultātus, nekā sevis norobežošana no apkārtējiem.

 

 

Zivis

Šodien apzināsi visus sev pieejamos resursus, tai skaitā savas prasmes un talantus. Sapratīsi, ka tev piemītošajai empātijai un līdzjūtībai ir tikpat liela vērtība kā dažādiem radošajiem talantiem. Cieni to, kas tu esi un to, ko esi sasniedzis līdz šim. Tas palīdzēs tev justies drošākam un pārliecinātākam par sevi.

 

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...