Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. janvāris

02/01/18 20:25 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Unsplash.com?Luis Tosta/CC
Foto:Unsplash.com?Luis Tosta/CC

 

Šodien veiksme būs ar tiem, kuri būs atvērti jaunām idejām un būs gatavi smagi strādāt, lai sasniegtu cerēto nākotnē. Šodien tu varēsi piedāvāt savas idejas, apmainīties ar dažādām zināšanām un uzkrāto pieredzi. Vakaru ieteicams pavadīt kopā ar ģimeni, spēlējot spēles vai noskatoties kādu jautru filmu.

 

 

Auns

Iespējams, vajadzētu padomāt par iespaidu, kādu tu atstāju uz citiem. Ja dažu pēdējo dienu laikā bieži esi dzirdējis kritiskas piezīmes par sevi, mēģini apdomāt to, ka varbūt ir jāpārliecinās vai viņiem nav taisnība. Padomā par sevi. Šodien tu varētu arī sagatavot potenciālo uzdevumu sarakstu janvārim. Tas palīdzēs tev izvairīties no naudas trūkuma pēc aizvadītajiem svētkiem.

 

 

Vērsis

Šodien, iespējams, nonāksi pie neparastām interesēm ārpus savām mājām. Iespējams, tādā veidā atradīsi sev jaunu hobiju, izmantojot internetu un var gadīties, ka šī aktivitāte tevi tā piesaistīs, ka dosies uz pilsēta otru galu, lai kaut ko izmēģinātu arī dabā. Tas viss ļaus tev izbaudīt dažādas emocijas. Bet uzmanies, jo, atgriežoties mājās, kāds no taviem ģimenes locekļiem var tev sākt pārmest, ka tu netiec galā ar saviem ikdienas pienākumiem.

 

 

Dvīņi

Šodien tev nevajadzētu cīnīties pret pūļa nostāju. Ja jūties citādāk, mēģini to neizrādīt un neizcelties uz citu fona. Neizrādi savas skumjas, ja tev tādas rodas. Šodien, sekojot pūlim, tu, iespējams, satiksi kādu ļoti pievilcīgu cilvēku. Ja tev pašlaik nav attiecību – pievērs šī cilvēkam uzmanību, jo viņš nākotnē varētu tev sagādāt skaistu mīlas stāstu.

 

 

Vēzis

Iespējams, šī būs tāda diena, kad tu nevēlēsies nekur iet, vislabprātāk gribēsi palikt tikai savā siltajā gultā. Iespējams, kāds no taviem draugiem izmisīgi vēlēsies tevi satikt, taču tu nespēsi saņemties pat šai komunikācijai. Var gadīties, ka vakarā šis cilvēks tāpat tevi apciemos, jo vēlēsies pārliecināties, ka ar tevi viss patiešām ir kārtībā.

 

 

Lauva

Šī diena būs piemērota tam, lai veiktu kaut kādas izmaiņas savā izskatā. Tava vēlme pēc šīm izmaiņām ir pilnīgi saprotama, tāpēc ļauj sev to. Iespējams, vakarā saņemsi kādu interesantu uzaicinājumu un pavadīsi to īpaši romantiskā gaisotnē. Var gadīties, ka šodien uzplauks jauna mīlestība, taču esi uzmanīgs un pārbaudi, izvērtē iegūto informāciju.

 

 

Jaunava

Iespējams, šodien saņemsi milzīgu pārsteigumu no sava mīļotā. Viņš palīdzēs tev realizēt kādu sapni. Tavam priekam un pārsteigumam nebūs ne gala, ne malas, tāpēc varēsi mirdzēt visas dienas garumā. Ja tu vēlēsies ar savu prieku dalīties sociālajos tīklos, rēķinies, ka cilvēku reakcija var būt dažāda. Nepievērs uzmanību negatīviem komentāriem.

 

 

Svari

Šodien neskopojies ar labiem vārdiem, jo īpaši saviem draugiem. Iespējams, kāds no viņiem būs ļoti apbēdināts, un tu ar savu pozitīvisma un optimisma devu spēsi viņam likt pasmaidīt. Atliec savus personiskos plānus un parūpējies, lai palīdzētu draugam. Neapšaubi arī iztērētās naudas lietderību, jo drauga emocionālā labsajūta ir daudz vērtīgāka.

 

 

Skorpions

Šī diena tev šķitīs lidojam vēja spārniem. Tā būs kā īss mirklis. Var gadīties, ka šodien dosies ciemos pie kādiem draugiem, ko kuriem mājās atgriezīsies tikai no rīta. Iespējamas interesantas sarunas ar kādu vīrieti. Iespējams, jūs abi radīsiet daudz kopīgu interešu un beigās jutīsieties tā, it kā viens otru pazītu gadiem ilgi.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev ieteicams atpūsties gan no fiziskām, gan garīgām slodzēm. Izbaudi atpūtu un neuztraucies par to, kas notiks rīt – tu esi pelnījis atpūtu. Pastaigājies, dodies uz kino, patērzē ar draugiem utt. Ja pēdējā laikā esi domājis par savu karjeru, apdomā rūpīgi – vai esi tur, kur vēlies būt. Ja tava profesija, darbs, ko dari ikdienā, aizvien tev sniedz pozitīvas emocijas – tu esi īstajā vietā. Ja tā nav – uzmanies, jo darot darbu, kas nemaz tev nesagādā prieku, vari nokļūt milzu stresa situācijās, kas nemaz tev nav vēlamas.

 

 

Mežāzis

Šodien saņemsi daudz ziņu, kas saistītas ar finansēm. Tu ar prieku gaidīsi brīvdienas, kas sola tev materiālas izaugsmes iespējas. Taču nevajadzētu domāt tikai par naudu, bet gan atpūsties un izbaudīt sabiedrību. Neatsaki, ja kāds no taviem draugiem tevi aicina uz ballīti, apmeklē to un izpriecājies.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien, iespējams, sāksi vairāk domāt par sevi un savu svaru, jo vērosi cilvēkus, kuri ir ideālā formā, domājot, ka viņiem nemaz nav jāuztraucas par savu ķermeni. Var gadīties, ka tas tevi novedīs pie atklāsmes, ka tev vajadzētu pievērst vairāk uzmanības sev un, iespējams, pat uzsākt diētu. Nebrīnies, ja šī apņemšanās tavā prātā mitīs tikai līdz vakaram.

 

 

Zivis

Šodien, iespējams, iegūsi jaunu draugu. Var gadīties, ka sākotnēji šis cilvēks tev šķitīs ļoti dīvains, bet drīz tu gūsi lielu prieku par to, ka esat satikušies. Iespējams, šis cilvēks pat liks tev pārdomāt dažus no saviem personiskajiem uzskatiem. Iespējams, ka veiksi neplānotu pirkumu. Negaidīti varēsi iegādāties ļoti noderīgu priekšmetu, kas ideāli papildinās tava mājokļa interjeru.

 

 

Skaistu dienu!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: