Auns

Šodien rīkosies pārsteidzīgi, izdarot spriedumus par vienu vai otru cilvēku. Ja no pirmā acu uzmetiena tevi šis cilvēks neieinteresēs, tad arī nolemsi šo komunikāciju vairs neturpināt. Neraugoties uz to, viņš liksies gana interesants kādam tavam tuvam draugam vai radiniekam. Viņi ātri nonāks uz viena viļņa, lai jau vakarā paziņotu par attiecību uzsākšanu. Redzot, cik silta un aizkustinoša ir komunikācija viņu starpā, sapratīsi, ko esi palaidis garām.

 

 

Vērsis

Šodien saņemsi savādu dāvanu no sava laulātā drauga. Viņš  pasniegs tev kaut ko, kas saistīts ar viņa paša mīļāko hobiju. Tas liks tev aizdomāties, vai šī dāvana tiešām ir paredzēta tev. Tavs partneris nespēs tev sniegt konkrētu atbildi, kas aizvainos tevi vēl vairāk. Viss, ko vari darīt, ir doties uz veikalu, nopirkt kaut ko, kas tev pašam ļoti patīk un pasniegt to kā dāvanu savam mīļotajam.

 

 

Dvīņi

Šodien radīsi iespaidu, ka vēlies uzsākt attiecības ar kādu par sevi daudz jaunāku personu. Tu šajās attiecībās līdz šim esi uzņēmies vecāku lomu, taču šis cilvēks jūsu savstarpēji silto komunikāciju interpretēs pavisam citādi. Viņš vēlēsies uzsākt ar tevi romānu, savukārt tev nāksies paskaidrot viņam, ka tas neietilpst tavos plānos. Nāksies ieviest ievērojamas izmaiņas šajās attiecībās, lai šis jaunais, nepieredzējušais cilvēks pārstātu ticēt savai iedomātajai fantāzijai, uzskatot, ka esat radīti viens otram.

 

 

Vēzis

Šo dienu pavadīsi gados vecāko ģimenes locekļu kompānijā. Vispirms, palīdzēsi viņiem mājsaimniecības darbos, taču pēc tam dosieties kopā uz veikalu, lai izvēlētos dāvanu kādam īpašam cilvēkam. Izvēli veikt būs grūti. Dēļ jūsu lielās vecuma starpības, krasi atšķirsies jūsu uzskati par to, kas būtu laba dāvana. Galu galā, atradīsiet kompromisu. Iegādāsieties konservatīvu dāvanu, kuru vēlāk iespējami radoši centīsies iesaiņot.

 

 

Lauva

Šodien vēlēsies atsvaidzināt savu garderobi, turklāt ne tikai savu, bet arī mīļotā cilvēka. Kamēr kopā iepirksieties, savā starpā jokosiet un diskutēsiet par dažādiem apģērbiem, kā arī ļausieties flirtam, esot blakus kabīnēs un pielaikojot izvēlētos tērpus. Diena būs pavadīta produktīvi un būsiet apmierināti par iegādātajām precēm. Neraugoties uz to, pastāv liela iespēja, ka rīt jau atkal dosies uz veikalu pakaļ lietām, kuras tavam mīļotajam nepatika.

 

 

Jaunava

Šodien parādīsi sevi kā uztcītīgu skolnieku. Dosies apciemot kādu vecāku radinieku un, aiz cieņas pret viņu, piekritīsi ņemt dalību kādā viņam mīļā hobijā. Stundām ilgi šis sirmgalvis tev stāstīs stāstus par šo nodarbi, cerot, ka palēnām radīs tevī interesi un patiku. Nedaudz vēlāk jau tev vairs nebūs jāizliekas ieinteresētam, jo patiešām vēlēsies uzzināt ko vairāk par konkrēto hobiju un apgūt tā pamatus.

 

 

 

Svari

Šo dienu pavadīsi tieši tā, kā biji plānojis. Tu neatkāpsies no saviem plāniem pat tad, kad uz tavu durvju sliekšņa parādīsies negaidīti ciemiņi. Jūs parunāsiet pāris minūtes, pēc kurām informēsi nelūgtos viesus par saviem plāniem uzkopt māju. Viņi dosies prom un tu turpināsi iesākto, lai vēlāk vari pievērsties saviem tālākajiem plāniem – seriālu skatīšanās un grāmatu lasīšanas.

 

 

Skorpions

Šodien nāksies ciest no savas steidzīgās rīcības sekām. Tu neļausi savam partnerim līdz galam izteikties, līdz ar to arī neuzzināsi patiesību par viņa neseno, pēc tavām domām nodevību. Aizcirsdams durvis, dosies apciemot savus draugus, kad saņemsi sava mīļotā cilvēka zvanu. Galu galā nolemsi noklausīties, kas viņam sakāms un sapratīsi, ka biji neapdomīgs, pasakot saviem tuvākajiem draugiem, ka nekad nespēsi viņam piedot un vēlies šķirties.

 

 

Strēlnieks

Šodien pūlēsies nopelnīt kāda īpaša cilvēka uzmanību. Visai mērķtiecīgi centīsies viņu savaldzināt. Iespējams, pat aizņemsies apģērbu no kāda, lai to izdarītu. Vakaru tu un tavs sirdsāķītis pavadīsiet romantiskā atmosfērā. Pēc divvientulībā pavadītā laika, nāksies sev atzīt, ka esi smagi kļūdījies un šis cilvēks tomēr nav tik iekārojams, kā biji domājis.

 

 

 

Mežāzis

Šodien meklēsi instrukciju kādai darbā vai mājās neaizvietojamai iekārtai. Tu pat dusmosies uz sevi, ka līdz šim neesi pajautājis nevienam, kā šis brīnumainais rīks darbojas. Vēl galvassāpes radīs saņemtās ziņas no kāda darba kolēģa. Centīsies viņam vienkāršiem vārdiem izskaidrot, kādas izmaiņas nepieciešams veikt kādā konkrētā projektā, taču, kaut kādu iemeslu dēļ, viņš nekādi nesapratīs tevis dotos norādījumus.

 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tevi pārņems neizmērojami liels slinkums. Centīsies pievērsties mājsaimniecības darbiem, taču jau drīz sapratīsi, ka nevēlies sestdienu pavadīt šādi. Tev interesantāka šķitīs kādas TV pārraides skatīšanās, pļāpāšana sociālajos tīklos vai pievēršanās hobijam. Dienas beigās tevi apciemos kāds labs draugs, kurš padalīsies ar ideju kopīgām brīvdienām jau tuvākajā nākotnē.

 

 

Zivis

Šodien ieteicams izvairīties no jebkādu pirkumu veikšanas. Nolemsi, ka tērē pārāk daudz, ja reiz nevari sakrāt nepieciešamo summu kādam lielākam mērķim, taču, sākot ietaupīt, pastāv risks, ka aizrausies ar pārlieku lētiem un nekvalitatīviem pirkumiem. Neaizliedz sev vai savai otrajai pusītei iegādāties to, kas patiesi nepieciešams ikdienas dzīvei vai jūsu transporta līdzekļu kārtības uzturēšanai. Sastādi budžetu, kurā nemainīgas atstāj izmaksas par nozīmīgām precēm un pakalpojumiem.

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

Draud, bloķē, dur riepas: Nofilmē taksistu skarbās metodes cīņā par klientiem Vecrīgā

  Pēc LTV "Panorāmas" sižetiem par taksometru vadītāju konfliktiem pie Rīgas lidostas, televīzijā vērsušies vairāki taksisti,...

17 gadus vecā Vanesa šomēnes mājās nav bijusi – izmisīgi lūdz palīdzību

  17 gadus vecā Vanesa Stromane pazudusi jau kopš 30. novembra, vēsta Kandavas Tūrisma informācijas centrs. Meitene...

Jēkabpils pilsētas kapos piedzīvoti ārkārtīgi nepatīkami notikumi

  Jēkabpils pilsētas kapos no luterāņu kapu sektora nozagti vairāki metāla krusti, kas liecināja par baltvācu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. decembris

  Dienas pirmajā pusē jutīsies stiprāks un pārliecinātāks. Labs periods, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Rich Herrmann/CC

Dabas vērotāja prognoze atlikušajam decembrim un turpmākajai ziemai

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas stāsta par laiku turpmākajā decembrī...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Nogalē bez izmaiņām, bet nākamnedēļ laiks pamatīgi mainīsies

  Nedēļas nogale gaidāma bez būtiskām laika apstākļu izmaiņām, bet nākamā nedēļa sāksies ar snigšanu, un...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...