Auns

Šodien ieteicams izvairīties no pārāk lielas notikumu dramatizēšanas romantiskajā dzīvē. Tikt atraidītam no kāda sev simpātiska cilvēka puses ir nepatīkama sajūta, taču tu nevari dēļ tā iegrimt depresijā un domāt, ka tava dzīve zaudējusi jēgu. Atraidījums ir viens mazs, melns punktiņš tavā krāšņajā biogrāfijā un pavisam drīz jau to atcerēsies ar smaidu. Noorganizē kopā ar draugiem skaļu ballīti vai atrodi citu veidu, kā atbrīvoties no vilšanās sajūtas.

 

 

Vērsis

Šodien spēsi nodibināt vairākas noderīgas saistības. Tāpat saņemsi patīkamus jaunumus, kuri saistīti ar tavu romantisko dzīvi. Iespējams, tieši šodien tavs partneris atgriezīsies no kāda gara biznesa ceļojuma. Ja esi sirdī brīvs, pateicoties kopīgam darbam, gūsi iespēju satuvināties ar kādu no saviem kolēģiem vai kolēģēm.

 

 

 

Dvīņi

Šodien cīnīsies ar neredzamu pretinieku. Tavs komentārs zem kādas publikācijas internetā būs diametriski pretējs kāda cita cilvēka viedoklim, kā rezultātā ar otru komentāru autoru uzsāksiet asas vārdu pārmaiņas. Galu galā izveidosies divas cilvēku grupas, kuras par katru cenu gribēs panākt savu taisnību. Šis cīniņš var izvērsties pat tik aizraujošs, ka aizmirsīsi par savu pienākumu pildīšanu.

 

 

 

Vēzis

Šodien būsi apbrīnojami fokusēts un mērķtiecīgs. Pilnībā pievērsīsies darbam, līdz ar to jau pēcpusdienā būsi izdarījis visu, ko biji plānojis, tādejādi iegūstot nedaudz vairāk laika, ko veltīt sava projekta detaļu izanalizēšanai. Vakarpusē gaidāma visai grūta saruna ar cilvēku, kuru uzskati par savu dvēseles radinieku. Viņš vai viņa tevi mudinās uz pārmaiņām jūsu savstarpējās attiecībās, taču tu būsi pret tām.

 

 

 

 

Lauva

Šodien iegūsi zināmu popularitāti savā darba vietā. Tavs jaunais apģērbu komplekts atstās pamatīgu iespaidu uz kolēģiem, it īpaši pretējā dzimuma pārstāvjiem. Lai nu kā, ar izskatu gūta atpazīstamība, diemžēl, nedemonstrē tavu profesionālismu, tādēļ ieteicams pierādīt savu kompetenci konkrētajā jomā, patstāvīgi un laikus tiekot galā ar saviem darba uzdevumiem.
 

 

 

Jaunava

Šodien  uzsāksi dialogu ar mīļoto, ar mērķi atrisināt vairākus delikātus jautājumus. Pirms tam gan ieteicams pagaidīt, kamēr tas partneris nedaudz atpūšas no darba. Visi secinājumi, kurus šī dialoga laikā pieņemsiet, lielā mērā noteiks jūsu kopīgo nākotni. Pēc tik sarežģītas sarunas tava ģimenes dzīve radikāli izmainīsies un tajā vairs nebūs vietas nekādām neskaidrībām.

 

 

 

Svari

Šī diena būs tava personīgā triumfa diena. Pabeigsi darbu pie kāda ļoti sarežģīta projekta un gūsi atzinību arī no priekšniecības, kura parasti ar runāšanu neaizrajas. Vakarpusē gaidāmi patīkami notikumi romantiskajā dzīvē. Cilvēks, kuru vienmēr esi uzskatījis par sev interesantu, piezvanīs tev un atzīsies savās jūtās. Dosieties uz randiņu, kurš var būt arī sākums jaunām attiecībām.

 

 

 

 

Skorpions

Šo dienu pavadīsi nepamatotā steigā. Plānosi, kā ātrāk pabeigt esošos projektus un slepus sapņosi par sen kārotajām brīvdienām uz kompānijas rēķina. Diemžēl, situācija pavērsīsies pavisam pretēji gaidītajam. Steigā pieļausi kādu kļūdu, kā rezultātā nāksies palikt darbā ilgāk, lai to labotu un atteikties arī no šī vakara plāniem kopā ar mīļoto cilvēku.

 

 

 

Strēlnieks

Šodien pastāv liels risks, ka visu savu enerģiju iztērēsi nenozīmīgās un bezjēdzīgās darbībās. Lai vēlāk nebūtu jāvaino sevi, ka esi palaidis garām iespējas un veiksmi profesionālajā jomā, centies nenovērsties no darāmā – nepļāpā ar kolēģiem un iemācies pateikt „nē” muļķīgiem aicinājumiem doties palīgā. Koncentrējies uz to, kas tev svarīgs un, akūtas nepieciešamības gadījumā, griezies pēc padoma pie kāda no darba biedriem.

 

 

 

 

Mežāzis

Šodien atjaunosi komunikāciju ar saviem tuviniekiem. Cilvēks, ar kuru pagātnē nonāci pamatīgā konfliktsituācijā, piezvanīs tev un atvainosies. Protams, visticamāk, komunikācija jūsu starpā uzreiz nekļūs tikpat silta un tuva, kā pirms šī skandāla, taču ar laiku ledus starp jums izkusīs. Ar lielu piesardzību klausīsies tuvinieka teiktajā, baidoties, ka viņa vārdos atkal izliktas kādas lamatas.

 

 

 

Ūdensvīrs

Šodien risināsi vairākus sarežģītus finanšu jautājumus. Iesaistīsies diskusijā ar saviem tuviniekiem un izvirzīsi ideju līdz pat Jaunajam gadam ieviest ģimenē taupības režīmu. Vakarpusē kopīgi plānosiet Jaunā gada svinības un brīvdienas. Aizraujošie plāni lieliski motivēs līdz tam ierobežot izdevumus.
 

 

 

Zivis

Šodien saņemsi kādu nepārbaudītu informāciju. Tā vēstīs par tava partnera pagātni un to, ko viņš darīja, pirms satika tevi. Protams, tu būsi visai pārsteigts par viņa ne visai pozitīvo dzīves gājumu, taču lemsi par labu pagātnes atstāšanai pagātnei un neuzsāksi asas diskusijas par to, kas noticis senāk.

 

 

Lielisku dienu!

 

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...