Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. janvāris

03/01/17 14:58 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/Thomas Bjørkan/CC
Foto:Flickr.com/Thomas Bjørkan/CC

 

Šodien emocijas būs ļoti mainīgas. Mēģini to izmantot kā priekšrocību un mācies no tā, kas notiek apkārt. Mēģini izvairīties no situācijām, kurās strauji jāpieņem svarīgi lēmumi.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien vairāk varētu nākties sajust sūdzības un diskomfortu no apkārtējo puses. Esi uzmanīgs ar saviem nodomiem – arī ar labajiem, jo, visticamāk, var nākties rēķināties ar dažādiem trūkumiem un zaudējumiem. Esi prātīgs!

 

 

versis-mil-horVērsis

Tev vajadzētu apsvērt iespēju, kurs gūt nepieciešamo atbalstu. Kamēr tu esi iegrimis dažādu pārmaiņu veikšanā, tev var būt vitāli nepieciešami cilvēki, kuri palīdz ar motivācijas atjaunošanu vai kādu iedvesmojošu rīcību. Nesatraucies – tas nav nekas nosodāms!

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tev vajadzētu vairāk izrādīt un padomāt par savām jūtām pret radiniekiem. Tev piemīt labas komunikācijas spējas, iespējams, tieši tas var tev palīdzēt šodien tikt galā ar dažādām lietām un situācijām. Izmanto to!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tev vajadzētu padomāt par to, kā vairāk pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Tas būs ļoti svarīgi ne tikai šai dienai, bet laikam kopumā. Mēģini paskatīties uz dažādām lietām no citu cilvēku skata punkta un padomā, kā tu rīkotos viņu vietā, taču savas idejas neuzspied par vienīgajām pareizajām.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena varētu būt gan grūts, gan pietiekami interesants laiks. Uzmanies ar to, kā izrādi savas emocijas, mēģini visu līdzsvarot. Ja iespējams, mēģini atbalstīt apkārtējos cilvēkus, iespējams, kādam tas ļoti noderēs.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tev vajadzētu vairāk pievērsties attiecībām ar apkārtējiem cilvēkiem. Ja tev nepieciešama palīdzība – nebaidies to palūgt, ja kāds cits tev lūdz izlīdzēt – neatsaki! Papēti vairāk to cilvēku patiesās jūtas un vēlmes, ar kuriem tev ir visciešākās attiecības.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien tev vairāk vajadzētu pievērst uzmanību tam, kā citi cilvēki uztver dažādas lietas, piemēram, vienaldzību. Tu bieži pieņem lēmumus, balstoties uz savām domām un taisnīgumu, vai, piemēram, zvani kādam, izsakot savas emocijas, bet vēlāk nesaproti – kāpēc tieši tā un ne citādāk. Šodien ņem vērā tieši to, ko dara un kā uz to reaģē apkārtējie.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev jāiemācās dzīvot savu dzīvi bez spriedzes, kas parasti ietekmē tavu dienu. Tev ir jāsaprot, kas tev ir piemērotākais un labākais, lai veiksmīgi risinātu dažādus jautājumus. Vajadzētu pievērsties lietām, kas pēdējā laikā neviļus pabīdītas otrajā plānā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev vajadzētu vairāk painteresēties par apkārtējiem cilvēkiem. Kaut arī bieži varbūt tu rīkojies vienatnē un izlem, ko un kā darīt, nereti izjūti lielu “izsalkumu” pēc jaunām zināšanām. Padomā arī par to, ka emocionālās zināšanas, iespējams, ir tas lauks, ko tev varētu būt lieliska iespēja atklāt.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Lai gan tu vienmēr esi uzcītīgs un rūpīgs, tomēr var rasties kādas konkrētas problēmas dažādos uzdevumos šodien. Lai tu saglabātu savu produktivitāti, labāk pievērsties mazākiem uzdevumiem, kas neprasa tik daudz darba un piepūles.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tev būs labas iespējas radīt pozitīvas pārmaiņas un domāt par to, ko vēlas citi. Tu nereti, balstoties uz saviem uzskatiem, oponē citiem vai tieši pretēji – nostājies kāda pusē. Tu pārsvarā saki to, ko tiešām domā, taču reizēm vajag padomāt par to – vai tas tiešām ir labākais variants.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tev vajadzētu vairāk veltīt laiku sarunām ar saviem tuvākajiem cilvēkiem. iespējams, cilvēki vēlēsies runāt par lietām, kas arī tev ir ļoti svarīgas, taču nebūs pārliecināti, kā uzsākt sarunu ar tevi. Runā par lietām, kas tev ir nozīmīgas!

 

 

Lai diena izdodas!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: