Šī solās būt normāla diena, bez lieliem satraukumiem vai izmaiņām. Zvaigznes ir mierīgas, tāpēc vējš pūtīs tava likteņa burās. Ja šodien paredzētas svinības, dari to ar pilnu krūti! Esi uzmanīgs ar alkohola lietošanu un noteikti nesēdies šādā stāvoklī pie auto stūres, tā nav savienojama kombinācija!

 

Auns

Ja tu plāno iegādāties kaut ko, dari to šodien. Zvaigznes šajā dienā ir iecietīgas pret jauniem pirkumiem un investīcijām. Tāpat ir vērts rūpīgi sagatavoties turpmāko plānu īstenošanai, konkrētiem soļiem – ieskicē tālāko dienu notikumus jau šodien.

 

 

Vērsis

Šīs dienas laikā labāk neplāno tikšanos ar savu darba devēju vai cilvēkiem, kuri var ietekmēt tavu dzīvi – laime var novērsties no tevis jebkurā brīdī. Tu nespēsi kontrolēt savu komunikācijas stilu, vari tikt pārprasts vai nejauši pateikt, ko nepārdomātu. Izvairies no argumentiem un tukšām sarunām. Zvaigznes mudina atrisināt konkrētu problēmu, tērēt savu enerģiju vien tam.

 

 

Dvīņi

Šajā dienā tev vajadzētu nomierināties un censties līdzsvarot savas domas un emocijas. Zvaigznes norāda, ka tev tāpat ir skaidri jādefinē savas un partera attiecības, lai izvairītos no divnozīmības un pārāk lielas dinamikas tavā personīgajā dzīvē. Ļoti iespējams, ka saņemsi kādas ziņas, kas radikāli mainīs tavu dzīves veidu.

 

 

Vēzis

Zvaigznes norāda, ka šodien iespējamas pretrunas ar tiem, kuri ir tev visapkārt, tiem, kuri var neļaut izdarīt pareizās izvēles. Esi uzmanīgs, pārdomā katru savu soli, katru plānu. Visticamāk, tam, kas būs vislabāk izplānots, būs lielākas izredzes uz panākumiem.

 

 

Lauva

Zvaigznes norāda, ka pārmaiņas tavā dzīvē strauji tuvojas, kas, visticamāk, ietvers kādu jaunu darījumu, biznesa plānu vai saziņu ar jauniem cilvēkiem. Ir iespējams, ka tas ir saistīts ar gaidāmo izmaiņu sociālajā statusā vai darba vietas hierarhijā. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajā dienā var attīstīties daži romantiski piedzīvojumi.
 

 

Jaunava

Ļoti ticams, ka šodien notikumi nerisināsies tā, kā tu tos biji plānojis. Un ir maz ticams, ka tev būs iespēja to ietekmēt! Tomēr svaigas idejas vai līdz šim nezināmi cilvēki tavā dzīvē pavērs jaunas durvis, piedāvājot īstenot, ko nebijušu. Zvaigznes brīdina, lai šodien nesteidzies ar atbildes sniegšanu, šis nav labākais laiks, kad pieņemt radikālus lēmumus.

 

 
Svari

Zvaigznes paredz, ka šī nebūs īpaši veiksmīga diena, galvenokārt tas var būt saistīts ar meliem romantiskajās attiecībās, konfliktiem ar radiniekiem un bērniem, krišanu kārdinājumā, lai tiktu pie labklājības ne tādā ceļā, kā to vajadzētu. Savstarpējās sapratnes trūkums, neprognozējamība no partnera rīcības puses vai slikti pārdomāti finansu vai sociālie aspekti, šo dienu nepadarīs vieglāku.

 

 
Skorpions

Slinkums vai vēlme izvairīties no domām par rītdienu var kļūt par dažādu pārpratumu avotu. Tomēr – zvaigznes norāda, ka tev piemīt lielisks optimisms un pārliecība par saviem spēkiem, kas palīdzēs panākt to, ka tas, kas tika nokavēts – visnotaļ drīz vien atkal ies no rokas.

 

 

Strēlnieks

Zvaigznes iezīmē, ka ir pilnīgi iespējami, ka šodien tev būs iespēja īstenot idejas un plānus, kas palikuši nerealizēti jau daudzas iepriekšējās nedēļas. Šī ir laba diena biznesa darījumiem vai riskantiem pasākumiem. Paļaujies uz draugu vai kādu labdaru palīdzību, spēja pārliecināt sabiedrotos novedīs tevi pie uzvarām teju jebkurā jomā.
 

 

Mežāzis

Šodien būs visai nopietna diena, kas saistīta ar garīgajiem meklējumiem. Intuīcija kļūs pilnasinīgāka un spēcīgāka, tomēr tev vajadzētu atskārst, ka ir nepieciešams apturēt tās lietas, kas traucē, kavējot tavu laiku un patērējot spēkus. Sazinies ar saviem domubiedriem, konsultēšanās dos pozitīvus rezultātus. Kad demonstrē savas jūtas, tev ir jāizvērtē, kas notiek ar tavas uzmanības objektu – vai viņš tiešām ir tavu pūļu vērts?!

 

 

Ūdensvīrs
Šī ir laba diena, lai runātu ar vadību par biznesa lietām. Ir iespējams, ka tev piedāvās jaunu darbu, vai arī – iegūsi jaunus partnerus. Šī diena visnotaļ tiks krāsota optimistiskās krāsās. Tomēr planētu stāvoklis iesaka noteikt savas prioritātes; dažreiz process mērķa sasniegšanai ir svarīgāks par pašu nolūku, vai tā nav arī tavā gadījumā?
 

 

Zivis

Šī ir laba diena jauniem sākumiem, īpaši, lai izveidotu ilgtermiņa plānus, lai risinātu dažādus jautājumus ar veciem un jauniem paziņām. Jebkurš pasākums, pat riskantākais, dos labu peļņu, jo galu galā – ir un paliek vismaz mācība!

 

 

Lielisku šo dienu!

Sabiedrība

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

FOTO: Kādam Daugavgrīvas iedzīvotājam šīs rīts sācies pagalam nepatīkami

  "Instagram" kontā @dtp_latvia otrdienas rītā publiskots attēls no Daugavgrīvas, Rīgas, kur kādā iekšpagalmā vēja nolauzts...

Brīvdienās pazudušais Sandis atrasts miris

  Paldies visiem, kas iesaistījās vīrieša meklēšanā. Diemžēl meklētais vīrietis ir atrasts bez dzīvības pazīmēm, vēsta...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

Dienas pirmā puse nav piemērota darbam ar dokumentiem un svarīgu līgumu parakstīšanai, jo mazināsies piesardzība...
Bohumil_Petrik_CNA

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Aizkaitināmība un dusmas var uzrasties dienas pirmajā pusē. Netērē pārmērīgi daudz enerģijas jebkurai darbībai. Sporto,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Mājai un Dārzam

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

Izplatīts brīdinājums par šodien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku otrdien. 25.09.2018. priekšpusdienā vēl vietām...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par sestdienas vakarā un naktī uz...