Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. janvāris

05/01/17 19:50 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/LadyDragonflyCC - >;
Foto:Flickr.com/LadyDragonflyCC - >;

 

Šodien vajadzētu apsvērt dažādas jaunas lietas un pievērst uzmanību tam, kas pēdējā laikā palicis otrajā plānā. Esi uzmanīgs ar to, ko un kā saki. 

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien tavas sajūtas solās būt pilnīgā līdzsvarā. Varēsi pavadīt šo dienu mierīgākā gaisotnē. Rādi piemēru citiem un atbalsti savus mīļos cilvēkus. Ja tev nepieciešama palīdzība, palūdz to citiem, nebaidies. Tikai tad tu varēsi saņemt palīdzību.

 

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, šodien tev būs daudz jaunu iespaidu, viens no tiem – var gadīties, ka izmēģināsi ko tādu, ko nebūsi darījis nekad. Kamēr esi savā komforta zonā un jūties labi, tava produktivitāte kļūs vēl lielāka. Tu vari rast laiku, lai apgūtu kādu jaunu prasmi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tavu enerģiju varētu tērēt tie, kuriem nepārtraukti no tevis kaut kas ir vajadzīgs. Iespējams, tu kādu laiku nejutīsies savā ādā un izvēlēsies vienkārši nodurt galvu uz leju un izlikties neredzams. Iespējams, šodien daudz kas būs atkarīgs no tā, kā izvēlēsies rīkoties tieši tu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Būs jāuzņemas zināmas rūpes par ģimeni – tas var nozīmēt ļoti daudz un dažādas lietas. Cik iespējams, pavadi laiku ar saviem mīļajiem šodien. Mēģini ko jaunu un pavadi laiku patīkamā kompānijā. Esi pārliecināts par sevi un pavadi neaizmirstamu laiku kopā.

 

 

lauva-mil-horLauva

Esi drosmīgs un rīkojies izlēmīgi, lieki neriskē, citādi tas var kļūt bīstami. Iespējams, nāksies saskarties ar šķēršļiem, tāpēc esi gatavs cīņai. Par laimi tu esi pietiekami komunikabls, lai spētu iziet no dažādām situācijām. Runā ar cilvēkiem un rīkojies atbilstoši situācijai.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Lai gan pārsvarā tu esi kluss un detalizēti orientēts cilvēks, tomēr tas nenozīmē, ka reizi pa reizei tu nevari būt pilnīgs pretstats pats sev. Šodien tev varētu būt grūtāk strādāt, koncentrēties. Iespējams, apkārtējie nenovērtēs pietiekami tavus centienus, kas varētu apgrūtināt tavu nodomu realizēšanu.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien tu vairāk varētu būt ieinteresēts lietās, kas patiesībā tevi nemaz neietekmē. Jābūt uzmanīgam, lai tu nezaudētu vairāk nekā vari atļauties. Pievērsies lietām rūpīgi un uzmanīgi. Mēģini neieciklēties tikai uz to, kas ir svarīgs un izdevīgs tev!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien, iespējams, tev vairāk gribēsies ieņemt aizsardzības pozīciju, jo tev šķitīs, ka esi apdraudēts. Iespējams, šodien nāksies apmainīties ar personīgiem apvainojumiem, kas varētu krietni vien nobojāt tavu garastāvokli.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien vajadzētu veltīt vairāk laika, lai atrisinātu dažādas lietas, tā teikt – saliktu puzles gabaliņus. Meklē pareizo ceļu, labāko variantu, lai sasniegtu savus mērķus un piepildītu savas vēlmes. Mēģini neuztraukties par sīkumiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien var nākties krietni vien vairāk pievērsties darbam un rīkoties spontāni dažādās situācijās. Neuzņemies lieku risku – tas nesola atmaksāties. Ja iespējams – mācies ko jaunu, mēģini iegūt vērtīgas zināšanas dažādās jomās.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Piesargies, ka šodien neuzņemies vairāk nekā vari panest. Nevajadzētu teikt “Jā!” pilnīgi visam, izvēlies svarīgāko. Ņem vērā padomus un brīdinājumus. Izvairies no intrigām un neiesaisties apšaubāmās situācijās ar negodprātīgiem cilvēkiem.

 

 

zivis-mil-horZivis

Iespējams, šodien vajadzēs pieņemt dažādus lēmumus. Sarežģītākajiem velti vairāk laika, esi nopietns un rūpīgs to pieņemšanā. Labāk, ja vari pieņemt lēmumus par labu vairākām mazākām lietām nekā vienai lielai un ļoti komplicētai.

 

 

Lai lieliska diena!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: