Šodien tu vari saņemt noraidījumu. Kaut kas labs var vienkārši izslīdēt caur pirkstiem un zust – kāda iespēja, attiecības ar kādu draugu vai neveiksmīgs randiņš. Nekrīti izmisumā! Šodien liktenis parāda, ka ir sagatavojis tev kaut ko labāku.

 

Auns

Šī solās būt viena no labākajām dienās šomēnes. Tā ir lieliska aktīvai atpūtai, fiziskām aktivitātēm un pastaigām. Visi pirkumi, izņemot tie, kas saistīti ar dārgmetāliem un mēbelēm, būs veiksmīgi un laba investīcija tavā nākotnē.
 

 

 

Vērsis

Zvaigznes norāda, ka šī ir laba diena jaunu kontaktu veidošanai un izkāpšanai, izlīšanai no savas pastāvīgās čaulas – ierastās komforta zonas, lai iegūtu jaunas intereses un hobijus. Izmaiņas tavā personīgajā sfērā var krasi mainīt tavu dzīvi. Šī ir laba diena kolektīvām darbībām un sarunām.

 

 

Dvīņi

Šodien zvaigznes nav labvēlīgas braucieniem, jo pastāv dažāda veida katastrofu risks. Iespējama pēkšņa problēma vai kāda slikta ziņa, kas, visticamāk, būs saistīta ar taviem neizpildītajiem pienākumiem.

 

 

Vēzis

Zvaigznes tev šodien iesaka censties izvairīties no asiem, pēkšņiem paziņojumiem, sarkasma un nevajadzīgām sarunām. Atstāj grūtos un svarīgos lēmumus vēlākam laikam. Ir pilnīgi iespējams, ka kāda ārējā ietekmē vai tavs paša visai subjektīvais viedoklis mudinās izvēlēties iesaistīties projektā, kas izrādīsies – tukšā loze!

 

Lauva

Zvaigznes norāda, ka šī diena iezīmē gudrību un godīgumu. Tu nevarēsi noliegt citus, apstrīdēt viņu pieprasījumus vai nevarēsi atļautie šodien būt mantkārīgs un egoistisks. Tavs mērķis pēc atzīšanas, radīs zināmu pārpūli, kas var ilgtermiņā negatīvi ietekmēt tavu veselību.

 

 

Jaunava

Ir iespējams, ka šodien tavi plāni mainīsies. Pastāv varbūtība iedzīvoties kādā traumā vai slimībā, kas neļaus pildīt tavus pienākumus. Šodien tev jābūt īpaši uzmanīgam, jārūpējas par savu veselību un jāmācās pārvaldīt emocijas, turēt grožos attiecības ar partneri un tev nozīmīgiem cilvēkiem, citiem vārdiem sakot – jebko, kas var negatīvi ietekmēt arī tavu garīgo veselību.

 

 

Svari

Šodien ārpus kāda emocionālas var pilnīgi kontrolējošas ietekmes, tu vari izraisīt un pieļaut daudz kļūdu. Iespējama spraiga diskusija un debates ar kādu tev tuvu cilvēku. Tev būs mierīgi jāizvērtē  situācija, kas ir radusies un jāatrod pareizā izeju no tās, iespējams, kas padarīs tevi par šī notikuma absolūto uzvarētāju.

 

 

Skorpions

Esot pārāk tiešam savos izteikumos vai pārlieku impulsīvam, vari negatīvi ietekmēt tavas attiecības ar tuviem cilvēkiem. Iespējams, ka tava kaislība un vēlme piepildīt kādu materiālistisku vēlmi, aizēno spriedumus par pareizu un kļūdainu rīcību. Zvaigznes iesaka mēģināt atrast kompromisu un viss būs kārtībā.

 

 

Strēlnieks

Praktiska pieeja uzņēmējdarbībai un racionāla enerģijas izmantošana, kā arī pārsteidzoša spēja organizēt sevi vai visu komandu, ļaus tev paaugstināt savu reputāciju citu acīs vai uzlabos tavu finansiālo stāvokli. Sapnis, ko redzēji naktī, var realizēties tuvāko mēnešu laikā.

 

 

Mežāzis
Ir iespējams, ka šodien biznesa tikšanās paies slikti un jebkādi jautājumi tiks atrisināti ar maksimālu piepūli un būs vien laika zaudēšana. Visticamāk, tev būs vēlme, izjutīsi nepieciešamību piesaistīt jaunus cilvēkus, lai īstenotu savus plānus un kādu projektu. Izskats šodien tev var nodrošināt svaigu enerģiju un jaunas perspektīvas.

 

 

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šī būs negatīvs diena, kad meli, pārpratumi un citi sliktie notikumi neļaus tev virzīties uz priekšu. Tev būs aktīvi jāaizstāv savi dzīves principi un iekšējā brīvība. Kamēr tu to dari, centies saglabāt mieru – tad tavs darbs būs produktīvāks un komunikācijā ar citiem varēsi tikt daudz tālāk.

 

 

Zivis

Šodien tavs šarms būs ļoti efektīvs uz iedarbīgs uz visiem ap tevi. Neapjūc sīkumos, neļauj pašam sava spoguļa atspulgam samulsināt tevi, citādāk veiksme var atstāt tevi šodien. Nav pilnīgi neiespējami, ka šīs dienas laikā var notikt pēkšņi notikumu pavērsieni.
 

 

Lielisku dienu!

 

Sabiedrība

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

FOTO: Kādam Daugavgrīvas iedzīvotājam šīs rīts sācies pagalam nepatīkami

  "Instagram" kontā @dtp_latvia otrdienas rītā publiskots attēls no Daugavgrīvas, Rīgas, kur kādā iekšpagalmā vēja nolauzts...

Brīvdienās pazudušais Sandis atrasts miris

  Paldies visiem, kas iesaistījās vīrieša meklēšanā. Diemžēl meklētais vīrietis ir atrasts bez dzīvības pazīmēm, vēsta...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

Dienas pirmā puse nav piemērota darbam ar dokumentiem un svarīgu līgumu parakstīšanai, jo mazināsies piesardzība...
Bohumil_Petrik_CNA

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Aizkaitināmība un dusmas var uzrasties dienas pirmajā pusē. Netērē pārmērīgi daudz enerģijas jebkurai darbībai. Sporto,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Mājai un Dārzam

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

Izplatīts brīdinājums par šodien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku otrdien. 25.09.2018. priekšpusdienā vēl vietām...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par sestdienas vakarā un naktī uz...