Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. marts

05/03/18 9:47 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Unsplash.com/Pedro Lastra/CC
Foto:Unsplash.com/Pedro Lastra/CC

 

Šī būs labvēlīga diena visa veida jūtu izpausmēm. Vajadzētu pievērsties arī iesāktu projektu pabeigšanai, jo īpaši, ja iekrājušies tādu, pie kuriem tiek strādāts jau ilglaicīgi.

 

Auns

Iespējams, šodien tu dosies ideālās dāvanas meklējumos kādai jaukai dāmai. Īpaši uzmanīgs esi tad, ja šī dāvana paredzēta sievietei no tavas darbavietas vadības. Kad būsi ticis galā ar šo lietu, tev būs vieglāk, izjutīsi lielu atvieglojumu. Ja ir jāmeklē dāvana arī romantiskajam partnerim, rūpīgi izanalizē šī cilvēka vēlmes.

 

 

Vērsis

Šodien tu, visticamāk, radīsi par sevi iespaidu kā par ļoti noslēgtu un nepieejamu personu. Nogurums, kas būs iekrājies no smagā darba, šodien būs īpaši akūts un izraisīs nomāktu garastāvokli. Nemēģini cīnīties ne ar šo sajūtu, ne ar nevēlēšanos sazināties ar citiem. Tu daudz iegūsi, ja pavadīsi šo dienu vienatnē ar savām domām. Ticams, ka atradīsi atbildi uz jautājumu, par ko tu jau ilgāku laiku domā.

 

 

Dvīņi

Šodien tu būsi ļoti noguris no garās dienas. Pēcpusdienā tev būs jāatrisina vairāki svarīgi jautājumi, kas saistīti ar turpmāko profesionālo dzīvi. Vakarā tev vajadzēs parūpēties par kādu tuvu cilvēku, kuram būs nepieciešama tava palīdzība vai vienkārši tas, lai tu viņu uzklausītu. Pēc sarunas ar tevi šis cilvēks drīz vien jutīsies daudz labāk, taču, ticams, ka tu burtiski piespiedīsi viņu paņemt atvaļinājumu, lai varētu atpūsties un savest sevi kārtībā.

 

 

Vēzis

Šodien tev nāksies risināt kādu svarīgu jautājumu, kas saistīts ar tava jaunā projekta nākotni. Var gadīties, ka sākotnēji tu būsi pārņemts ar domu par to vai vispār ir vērts to turpināt, kā arī – vai bija jēga to vispār uzsākt? Tev vajadzēs apdomāt to, kādas iespējas šis projekts var tev pavērt, ko tev sniegt. Uzmanies – ja jūti, ka netiec galā, lūdz palīdzību.

 

 

Lauva

Šodien tev jāpriecājas par katru minūti sava dārgā laika. Tas nozīmē – ja ko dari, koncentrējies uz to. Nevajadzētu ķert un grābt visu tikai tāpēc, ka vēlies vairāk padarīt. Novērtē savu laiku un velti to nopietni tam, kam nepieciešams. Ja vēlies saglabāt savu enerģiju, kamēr dari vienu darbu, centies pat nedomāt par citu.

 

 

Jaunava

Šodien kāds var censties tevi pavedināt. Parasti tev piekļūt svešiniekiem ir visai sarežģīti, taču šī persona spēs tevi atbruņot uzreiz un teju pieskarties tavai dvēselei. Vēlāk viņš pats būs tik ļoti apmierināts ar paveikto, ka necentīsies slēpt savu „uzvaru”. Tev nevajadzētu paļauties uz visiem šodien dzirdētajiem vārdiem, jo lielākoties tie būs pilnīgi tukši. Šis padoms ir vēl svarīgāks, ja tev jau šobrīd ir savs mīļotais cilvēks.

 

 

Svari

Šodien tev nesolās būt ļoti daudz darba profesionālajā sfērā. Ticams, ka visa uzmanība tiks pievērsta cilvēkam, ar kuru tev bija prognozēts apprecēties. Var gadīties, ka šī diena un šīs situācijas liks tev saprast, ko patiesībā vēlies. Nebrīnies, ja vakarā saproti, ka nepavisam nevēlies ne šādu cilvēku līdzās, ne viņa draugu kompāniju satikt uz katra soļa, kā arī pavisam noteikti nevēlies kļūt par vienu no tiem cilvēkiem. Klausi savai iekšējai balsij!

 

 

Skorpions

Šodien tu vēlēsies koncentrēties uz jaunu hobiju. Ticams, ka par to tu domāsi jau dienas laikā, kamēr vēl atradīsies darbā. Iespējams, tev šķitīs, ka darbs sāk traucēt pat tavām domām, taču tev nevajadzētu to nevienam izrādīt un pēc iespējas rūpīgāk koncentrēties uz saviem uzdevumiem. Diemžēl ir ticams, ka, pateicoties tavā ilūzijām par hobiju, tu zaudēsi nozīmīgas iespējas karjeras jomā.

 

 

Strēlnieks

Šodien tu saņemsi kādas sarežģītas personas atklāsmes. Pirmo reizi šis cilvēks tev atklās visu patiesību part to, kas ir viņa dvēselē, taču to uzklausot tu nemaz nejutīsies labāk. Iespējams, ka apmierinot savu dabisko ziņkārību, tu pat jutīsies nedaudz vainīgs. Šīs personas problēmas sāks nomākt arī tevi. Šis tev būs kā stingrs solījums sev, ka no šī brīža tu ar visiem līdzekļiem centīsies novērst savu pārmērīgo interesi.

 

 

Mežāzis

Šodien, iespējams, saņemsi lielisku pārsteigumu no sava mīļotā cilvēka. Iespējams, par šo lietu būsiet runājuši jau vairākus gadus, taču vienmēr tā arī palicis, ka tu par to tikai turpini sapņot. Var gadīties, ka tavs partneris ir atradis papildus ienākumu avotu, un tas viss tikai tāpēc, lai varētu tevi iepriecināt ar šo dāvanu. Novērtē šo žestu un neaizmirsti viņam no sirds pateikties.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tev tiks uzticēts projekts, kas nāks kopā ar šķietami nepārvaramām grūtībām. Šo uzdevumu tu spēsi paveikt tikai ar lielu piepūli un, visticamāk, saņemsi par to arī atzinību no priekšniecības. Ja tev tomēr kādā brīdī šķiet, ka ir jāapstājas, jo tu nespēj izdarīt to, kā nākas, atgādini sev par saviem mērķiem, un tev viss izdosies!

 

 

Zivis

Šodien tu centīsies izcelties no pūļa, ietērpjoties košāk un drošāk nekā parasti. Šis eksperiments radīs apkārtējos dalītas jūtas. Daudzi uzskatīs, ka tas ir pārlieku pārdroši, taču citi saredzēs, ka tavs apģērbs atspoguļo teju visu tavu dzīvi. Iespējams, šī diena palīdzēs tev arī saprast to, kurus cilvēkus tev pavisam noteikti vajadzētu izsvītrot no savas dzīves.

 

 

Lai tev jauka šī diena!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: