Mēness šodien teju savienosies ar pundurplanētu Eris. Iespējams, no rīta jau zināsi, kas ir šodien svarīgākais, uz ko koncentrēties, lai gūtu lielākus panākumus mēnesī.

 

 

Auns

Šodien tevī nebūs daudz spēka, taču tas nenozīmē, ka tu nevarēsi gūt personiskus panākumus, savas mazās uzvaras. Šodien priekšplānā vairāk vari izvirzīt apkārtējo intereses. Tavs laiks sev nāks nedaudz vēlāk. Ja šī diena būtu jānovērtē skalā no viens līdz desmit, tad būtu septiņi. Neatsaki savu palīdzību kaimiņam.

 

 

Vērsis

Šodien vairāk koncentrējies uz savu garīgo pusi. Velti laiku lasīšanai, atrodi grāmatu, kas tev ļoti interesē, kas varētu tevi iedvesmot. Lieliska diena, lai apģērbā izvēlētos maigus toņu un nodotos sevis meklējumiem.

 

 

Dvīņi

Lieliski piemērota diena profesionālajai izaugsmei. Meklē iespējas apgūt ko jaunu un, iespējams, uzņemties jaunus pienākumus. Iespējams, radīsies sajūta, ka esi lielu pārmaiņu priekšā. Lielākā daļa izmaiņu solās būt pozitīvas, taču nāksies saskarties ar dažādiem sarežģījumiem.

 

 

Vēzis

Šodien lielāku uzmanību vajadzētu pievērst savai veselībai. Pievērsies veselīgāka uztura uzņemšanai un padomā par savu nākotni. Lielisks laiks, lai beidzot pilnībā pievērstos veselīgākam, pozitīvākam dzīvesveidam. Palīdzi kādam citam cīņā ar viņa veselības problēmām un pozitīvā enerģija atgriezīsies pie tevis.

 

 

Lauva

Šodien pienāks mirklis, lai tu padomātu par ģimenes problēmām. Atceries, ka ģimene mēdz būt dažādās formās un izpausmēs. Iespējams, vienam ģimene ir tikai bērni un/vai vecāki, bet citam ģimene ir arī tuvākie draugi un kolēģi. Rodi iespēju palīdzēt kādam grūtas izvēles priekšā. Tava palīdzība ļoti noderēs.

 

 

Jaunava

Šodien vari meklēt dažādas iespējas pat visneparastākajās vietās. Piemērots laiks, lai domātu par valodas lietām, iespējams, uzsāktu apgūt kādu jaunu vai „ierūsējušu” valodu. Iespējams, tevi uzmundrinās jauna grāmata. Tuvākajā laikā iespējama vecas dzirksteles uzliesmošana – palūkojies uz bijušajām attiecībām un izvērtē.

 

 

Svari

Šodien svarīgi būs plānot savu laiku. Pirms ko saki, noteikti padomā, lai varētu izvērtēt, ko tomēr nevajadzētu izteikt skaļi. Liela nozīme šodien solās būt ciparam „3”. Pievērs uzmanību, kur šodien to redzi un/vai dzirdi. Ja nepieciešams, vērsies pie kāda drauga pēc padoma.

 

 

Skorpions

Būtu labi, ja šodien tu varētu doties kādā pavisam īsā ceļojumā, kaut tādā, kas ilgst vien pāris stundas. Palutini sevi, savu garīgo pasauli. Ļauj savām kaislībām kļūt par tavu ceļvedi. Nebaidies izvilkt no skapja ko vecu un „ieviest” tajā jaunu dzīvību. Tu tiksi atalgots par savu intuīciju un radošumu.

 

 

Strēlnieks

Padari šo dienu par lielisku laiku! Neļauj savām iepriekšējām neveiksmēm kļūt par biedu ceļā uz nākotni. Tu varēsi izdarīt kaut ko, lai ietekmētu šo lēmumu. Šodien tavs laimīgais cipars solās būt 5, un tas parādīsies vietās, kur visvairāk to gaidīji. Paver sev jaunas iespējas!

 

 

Mežāzis

Šodien tev vajadzētu turpināt doties pa savu iesākto pozitīvo ceļu. Tu esi ļoti tuvu uzvarai! Aizvien daudz darba ir priekšā, taču jāpriecājas par to, cik daudz jau ir paveikts, cik daudz palicis aiz muguras. Palūkojies apkārt vai uzmanība nav jāpievērš kam tādam, par ko pēdējā laikā esi piemirsis.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šodien solās būt visai interesanta diena. Var gadīties, ka tavs ceļš būs bedrains un pa to nebūs viegli braukt, taču no tā nevajag baidīties. Meklē iespējas, lai izbaudītu nezināmo un negaidīto. Neļauj bailēm gūt virsroku. Meklē iespējas, kur likt savu labo enerģiju.

 

 

Zivis

Pievērs uzmanību jauniem šedevriem savā dzīvē – vai nu profesionālajā, vai privātajā jomā. Meklē iespējas, kā sevi pilnveidot garīgi, jo, iespējams, pēdējā laikā tieši garīgi tu esi ļoti noguris. Problēmas ir bijušas, ir un būs, taču paraugies uz to visu ar pozitīvismu – tu esi stiprs un spēj daudz ko atrisināt viens pats. Neatsaki, ja draugs te piedāvā palīdzību.

 

 

Lai lieliska diena!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...