Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. janvāris

06/01/17 15:14 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

 

Mēģini šodien pievērsties darbam un darīt lietas tā, lai netraucētu apkārtējiem. Esi nopietns un atbildīgs, bet neaizmirsti arī par savu cilvēcīgo, emocionālo pusi.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien tev būs daudz entuziasma un drosmes, lai uzņemtos jaunus projektus, bet vajadzēs spēt būt ļoti neatlaidīgam un pacietīgam, lai līdz galam realizētu savus plānus. Lieliski piemērota diena tam, lai sāktu projektu, kas tev patiešām interesē.

 

 

versis-mil-horVērsis

Vienalga – vai tu turpinātu iesākto, vai uzņemtos ko jaunu – tev vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai tu rūpīgi līdz galam visu pabeigtu. Var gadīties, ka šodien tev darbi krāsies pārpārēm, taču nemēģini pievērsties visiem reizē. Izvēlies prioritātes.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Var gadīties, ka šodien grūtāk veiksies ar iecerēto lietu paveikšanu, jo apkārtējie vairāk vēlēsies runāties, izklaidēties. Apsver iespēju veltīt papildus laiku lietām, kas tev ir svarīgas, bet kam nav pēdējā laikā iznācis pievērsties, jo iespējams, ar to saistīsies tuvojošais pārmaiņu laiks.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tev vajadzētu veltīt vairāk laika sev, jo īpaši, ja pēdējā laikā ir nācies ciest no apkārtējo attieksmes vai nepelnītiem pārmetumiem. Koncentrējies uz savu darbu un dari visu rūpīgi. Ja nonāc pretrunās ar kādu, esi uzmanīgs un izmanto iespēju, ja vari rast atbalstu cilvēkā, kurš dzimis Dvīņu vai Lauvas zīmē.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev vajadzētu izmantot savas radošās spējas. Iespējams, ļoti laba sadarbība tev izveidosies ar cilvēku, kurš dzimis Vērša zīmē. Nemēģini nevienam uzspiest savu viedokli, arī tiem, kuri parasti tevi klausa uz vārdiņa. Ieklausies citos un centies izvēlēties pareizāko pieeju ikvienai lietai.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Cik vien iespējams, uzkrāj jaunu informāciju, iesaisties sarunās, komunicē ar apkārtējiem. Ja ir kāds sarežģīts uzdevums dienas kārtībā, labāk pievērsies tam kā primārajai lietai pat gadījumā, ja bija paredzēts kas cits. Dari visu lēni, uzmanīgi, ar pārtraukumiem – neko nesasteidz!

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien vajadzētu būt, ka tavs garastāvoklis būs diezgan labs. Iespējams, tev nāksies iesaistīties kāda strīda atrisināšanā, lai nu kā – dari visu godprātīgi, nenostājoties neviena pusē, pirms neesi guvis patiesu pārliecību par to, kura labā valda taisnība.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tev vajadzētu darboties mierīgi, nepārpūloties un nepārvērtējot savas spējas. Šis varētu būt piemērotākais laiks, lai tu strādātu vienatnē, taču uzmanies, ka nesalaid grīstē iepriekš paveikto. Iespējams, kāds pielicis visas pūles, lai kaut ko uzceltu – nepielaid paviršību, kā dēļ tas varētu pajukt.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien, iespējams, gribēsies visu paveikt pēc iespējas ātrāk, taču tas prasīs pārāk daudz spēka. Labāk uzreiz plāno visu lēni, bez steigas, mierīgā gaisotnē. Šodien būs iespējas īstenot kādas lietas arī profesionālajā sfērā. Iespējams, tādas, uz ko sen jau cerēji.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien gan individuālā veidā, gan sadarbībā ar kādu tu jutīsies teju neapturams. Neļauj nevienam šodien norādīt, ko un kā tev darīt, jo tieši tu pats būsi lielākais savu panākumu noteicējs. Būsi ieinteresēts savos darbos un vēl vairāk to veiksmīgos rezultātos.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tu bieži esi ieinteresēts dažādās pārmaiņās, bet grūtības sagādā darbs kopā ar citiem – palīdzības sniegšana vai pieņemšana. Šodien tev vajadzētu vairāk censties strādāt pie savu mērķu sasniegšanas, taču labāk to darīt vienatnē.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tev vajadzētu koncentrēties uz saviem panākumiem un to gūšanas. Kamēr vari – mēģini mainīt domas, pievēršoties dažādām lietām, nevis ilglaicīgi sēžot, iespējams “iestrēgstot” pie vienas lietas. Ieguldi savu enerģiju, radošumu un talantu darbā.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: