Šodien ir svarīgi atgādināt sev, ka panākumi nav nejaušība. Veiksmei nepieciešams smags darbs un neatlaidība. Tas pieprasa izglītoties, krāt pieredzi un, jā, dažkārt arī kaut ko upurēt. Vai tev patiesi patīk tas, ko tu dari? Ja šodien nākas vilties vai tavā ceļā būs kāda barjera, turi galvu augšā, tad ikviena neveiksme noripos no taviem pleciem.

 

Auns

Šī diena nesīs vilšanos tavos vistuvākajos vai profesionālajā jomā. Ir iespējams, ka kāds darījums vai biznesa tikšanās noies greizi, sagādājot neveiksmi. Biznesa lietās vai pirms kāda pamatīga pirkuma tev vajadzētu būt maksimāli piesardzīgam, jo tevi šodien var apkrāpt.

 

 

 

 

Vērsis

Kāda drauga padoms vai spēcīga, ietekmīga cilvēka aizbildnība šodien var pozitīvi atspoguļot lietu virzību uz priekšu. Mīlestības sfērā atskārtīsi, ka pieaugs jūsu savstarpējā pieķeršanās. Ja šobrīd esi no attiecībām brīvs, ir ļoti ticams, ka šodien vari sastapt kādu, ar kuru savstarpēju attiecību izveidošana būs pat ļoti iespējama.

 

 

Dvīņi

Zvaigznes norāda, ka tev šī diena liks aizstāvēt savas morāles nostājās un iekšējo brīvību. Iespējams, iegūsi iespēju parādīt savus talantus vai biznesa uztveres asumu. Neatkarīgi no notikumu pavērsieniem, šajā dienā labāk nemēģini tās lietas, ko pilnībā nesaproti un nepārzini.

 

 

Vēzis

Tavs dzīves potenciāls šodien, visticamāk, samazināsies, tāpēc tev nevajadzētu izrādīt hiperaktīvu uzvedību savas profesionālās darbības sfērā vai komercdarbībā. Ļoti iespējams, ka tev nāksies pieredzēt vilšanos savā personīgajā dzīvē, kas saistīts vai nu ar šķiršanos vai kādu pārmaiņu partnera uzvedībā un attieksmē, kas, visticamāk, būs saistīta ar greizsirdību vai kādu aizvainojumu.

 

 

Lauva

Tavs optimisms, komunikācijas vieglums un personiskais šarms būs lieliski papildus trumpji biznesa attiecībās, kas būs tik ļoti nepieciešamas nākotnē. Lai izvairītos no vilšanās vai finansiālajiem zaudējumiem, tev vajadzētu rūpīgi pārskatīt savus uzdevumus, kas saistīti ar pirkumiem vai kādiem būtiskiem dokumentiem.

 

 

Jaunava

Zvaigznes norāda, ka šodien aizsāksies aktīvas cīņas un jaunu sasniegumu periods. Tev būs nepieciešams būt pārliecināta un drosmīgam ikvienā darbībā. Planētu stāvoklis iesaka atteikties no visa nevajadzīgā, tai skaitā sliktiem argumentiem. Nespēja pārvaldīt, kontrolēt savas emocijas, var radīt konfliktus ar apkārtējiem.

 

 

Svari

Šodien, iespējams, saņemsi sliktas ziņas vai nokļūsi kādā neērtā situācijā, kas var pēkšņi palielināt spriedzi tavās attiecības ar mīļoto cilvēku vai draugiem. Izvairies noslēgties sevī, tā vietā – meklē kompromisus un viss būs labi!

 

 

Skorpions

Izvairīties no nevajadzīgiem braucieniem un jaunu kontaktu dibināšanas. Esi piesardzīgs, šodien tu vari saindēties. Vieglprātīga attieksmi pret tavu veselību vai pārstrādāšanās pazīmju ignorēšana, var izraisīt nervu sabrukumu vai stimulēt saslimšanu. Kas attiecas uz profesionālajām darbībām, nav izslēgta liela finansiālo zaudējumu iespēja.

 

 

Strēlnieks

Zvaigznes brīdina, ka šodien ir jābūt īpaši piesardzīgam un uzmanīgam visās izdarībās. Enerģijas pārpilnība var izrādīties postoša: šādā gadījumā var rasties nevajadzīga argumentēšana, asa diskutēšana ar draugiem vai pat ģimenes konflikti. Ieklausies citos, patiešām iedziļinies personā, ar kuru tu komunicē. Mēģini turēt savas emocijas rāmjos.

 

 

Mežāzis

Sarunāšanās ar draugiem ļaus tev atklāt savus talantus un dos patiesi pozitīvas emocijas. Zvaigznes norāda, ka šis ir lielisks laiks, lai domātu par savu personīgo dzīvi, jaunām vēsmām tajā. Ja būsi emocionāls un kaislīgs, domājot par to, ko tu dari, tas palīdzēs mazināt dažādus nepatīkamus apstākļus un noņems barjeras tavā ceļā pretī uzvarai.

 

 

 

Ūdensvīrs

Šī solās būt saspringta diena, kas liks enerģiski pārbaudīt un apsvērt savas dzīves principus un reālos notikumus. Kāda slikta ziņa vai sagrozīts viedoklis par kolēģi, var sekmēt konfliktu rašanos darbā. Ir iespējami finansiālie zaudējumi. Tāpat ļoti ticams, ka milzīga vilšanās tavā personīgajā dzīvē ir tepat – kaut kur netālu.

 

 

 

Zivis

Zvaigznes norāda, ka šodien tevi var sagaidīt kāds pārsteigums, pozitīva ziņa vai dāvana no kāda tuva cilvēka. Tāpat tu vari nokļūt sev simpātisku cilvēku uzmanības centrā, tomēr zvaigznes neiesaka mesties jelkādās, jaunās romantiskās attiecībās šajā laikā, ja vien nevēlies, lai tavu dzīvi vēlāk krietni sarežģī!

 

 

 

Lielisku dienu!

 

Sabiedrība

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

FOTO: Kādam Daugavgrīvas iedzīvotājam šīs rīts sācies pagalam nepatīkami

  "Instagram" kontā @dtp_latvia otrdienas rītā publiskots attēls no Daugavgrīvas, Rīgas, kur kādā iekšpagalmā vēja nolauzts...

Brīvdienās pazudušais Sandis atrasts miris

  Paldies visiem, kas iesaistījās vīrieša meklēšanā. Diemžēl meklētais vīrietis ir atrasts bez dzīvības pazīmēm, vēsta...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

Dienas pirmā puse nav piemērota darbam ar dokumentiem un svarīgu līgumu parakstīšanai, jo mazināsies piesardzība...
Bohumil_Petrik_CNA

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Aizkaitināmība un dusmas var uzrasties dienas pirmajā pusē. Netērē pārmērīgi daudz enerģijas jebkurai darbībai. Sporto,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Mājai un Dārzam

Izplatīts nopietns brīdinājums par trešdien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku trešdien, kad sagaidīsim pirmo rudens...

Izplatīts brīdinājums par šodien gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku otrdien. 25.09.2018. priekšpusdienā vēl vietām...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par sestdienas vakarā un naktī uz...