Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. janvāris

07/01/17 20:48 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/kari jasus/CC
Foto:Flickr.com/kari jasus/CC

Šodien valdošā Vērša spītībai nebūs tik liela ietekme kā uzticamībai un smagam darbam, kas tāpat saistīts ar šo zīmi. Zvaigznes norāda, ka šī ir laba diena, lai attīstītu dažādas sadarbības.

 

auns-mil-horAuns

Tev vajadzētu rūpīgi apsvērt, kādus uzdevumus vēlies paveikt šodien. Tavs ierastais entuziasms un neatlaidība, ko īpaši paspilgtinās Vērša ietekme, nodrošinās, ka spēsi gan sākt, gan pabeigt grūtus plānus.  

 

versis-mil-horVērsis

Tu šodien, visticamāk, nekļūsi mazāk spītīgs. Tas paredz, ka tev nāksies daudz smagāk piestrādāt pie kompromisu panākšanas. Tāpat tiek iezīmēts, ka citu zīmju pārstāvji daudz apņēmīgāk centīsies mainīt tavas domas. Ieklausies citos, taču neuzskati, ka viņiem ir taisnība. Tu labāk nekā jebkurš cits zināsi, kas tev būs nepieciešams.

 

dvini-mil-horDvīņi
Zvaigznes norāda, ka tev šodien ir jāapsver iespēja izmantot savu mīlestību uz komunikāciju, īpaši, lai palīdzētu apkārtējiem, nevis distancētos no citiem. Būsi enerģijas pilns un aktivizējies, lai mestos dažādos izaicinājumos. Tas mudinās būt vairāk interesētam darbā, nevis tērzēšanā. Tomēr runas māksla joprojām būs viena no tavām lielākajām šīs dienas dāvanām un spēsi to dažādos veidos izmantot ļoti praktiskos veidos.

 

vezis-mil-horVēzis

Tev šodien, iespējams, būs vismaz vienas saistības, kuru norisi vienkārši novilcināsi. Vai nu tie būs kādi praktiski mājas darbi vai palīdzība radiniekiem,  taču tava ierastā kaislība šodien nebūs savienojama ar darba ētiku.

 

lauva-mil-horLauva
Zvaigznes norāda, ka tev šodien vajadzētu uzmanīties no autoritatīvām iestādēm. Parasti tu esi lojāls cilvēks, tāpēc priekšnieks vai kāda cita persona, kura tevi labi zina, šodien mēģinās tevi izmantot. Pat, ja no tevis netiks prasīts vairāk, nekā tu spēj paveikt, pārliecinies, ka papildus pūles tiek pienācīgi kompensētas.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tev šajā dienā var nākties pavadīt daļu laika, lai sadarbotos ar citu zīmju pārstāvjiem, cenšoties sasniegt daudz lielāku labumu. Lai gan tavu sabiedroto darba ētika šodien, visticamāk, būs labā līmenī, viņu spēja praktiski paveikt savus darbus var jūtami pieklibot. Tas var ievērojami palēlināt kopdarba progresu.

 

 

svari-mil-horSvari 

Tev šodien vajadzētu pievērst uzmanību kādai ētiskai dilemmai. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie nezinās, kā izmantot šodien valdošā Vērša ietekmi pareizi. Savukārt citi var pat nemēģināt to realizēt. Esi piesardzīgs ar to, taču arī pietiekami uzmanīgs, lai nenokļūtu kādas personas pārvaldībā. Īpaši tā cilvēka ietekmes zonā, kurš šodien var būt pārlieku motivēts.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Tev šodien vajadzētu uzmanīties no tiem, kuri izmantos Vērša zīmes ietekmi, lai realizētu savas sociālās vai politiskās vēlmes, panākot citu personu gāšanu no troņa. Tas solās būt vienīgais reālais drauds, kas var piemeklēt tevi šodien. Turklāt vislielākās problēmas sekos pēc tavām atbildēm uz mazākiem apdraudējumiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Tu šodien vari apjaust, ka esi pievērsies grāmatām. Kaut arī parasti šajā zvaigznājā dzimušie netiek uzskatīti par intelektuālas zīmes pārstāvjiem, tu esi plaši zināms ar savu mīlestību uz informāciju un zināšanām. Apsver iespēju izmantot šajā dienā radušos papildus enerģiju, lai uzzinātu kaut ko jaunu. Tāpat, lai dalītos ar savās zināšanās ar citiem cilvēkiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu šodien būsi tādā pozīcijā, ka tevi pamanīs augstāk stāvošas, ietekmīgas personas. Tomēr, neraugoties uz šādu pavērsienu, kāds no viņiem nebūt neizrādīs interesi sadarbībai. Ikviens strādās smagi, taču tu vari izrādīt vēl lielākas pūles, kas paredzēs, ka būsi pelnījis kādu apbalvojumu. Taču nemēģini iegūt atzīšanu, novēršot citu cilvēku uzmanību no tā, ko viņi dara.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 
Tu šodien vari nebūt īpaši enerģijas piepildīts. Tu esi zvaigznāja pārstāvis, kurš patiesi izbauda pārmaiņas un progresu, taču pasaule šodien, visticamāk, neļaus tev panākt kaut ko jaunu, koncentrējoties vien uz ierastajiem pienākumiem. Tomēr tik ilgi, kamēr nedarīsi kaut ko, lai sagrautu šo modeli, tev šī diena nesagādās īpašas problēmas.

 

zivis-mil-horZivis

Tev šodien vajadzētu apsvērt iespēju uzlūkot to, kā citi cilvēki strādā. Šīs dienas enerģijas līmenis, visticamāk, ne vienmēr sniegs iespēju koncentrēties uz kādu norisi ilgāk nekā parasti. Tomēr tava līdzjūtība un intuīcija paredzēs, ka varēsi sniegt daudz lielāku labumu citiem, attīstot viņu norises, nevis mēģinot pārvarēt savu pienākumu sarežģītos līkločus. Rīt būs atkal cita diena!

 

Lai veiksmīga nedēļas pēdējā diena!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: