Šo dienu nedrīkst aizēnot zemapziņas satraukumi un mazvērtības kompleksi. Šai dienai vajadzētu pieiet ar maiguma un jautrības pieskaņu.

 

Auns

Šo dienu tu varēsi pavadīt, veidojot brīnišķīgas atmiņas nākotnei. Emocijas, pat satricinājumu var izraisīt situācija, kas negaidīti notiks otrajā pusē. Visticamāk, tas būs saistīts ar to, ka nejauši satiksi personu, ar kuru agrāk tevi saistīja kaislīgas attiecības. Iespējams, tajā mirklī starp jums atkal uzšķilsies uguntiņa, kāda pat agrāk tā nebija. Šī tikšanās lielā mērā var noteikt tavu nākotni.

 

 

Vērsis

Šodien tu, iespējams, uzzināsi par kādas konkrētas personas jūtām. Sākotnēji, iespējams, saņemsi kautrīgu mājienu par to, ka esi cilvēks, par kuru šī persona sapņo. Tu mēģināsi izlikties, ka nesaproti, par ko ir runa, taču no šīs situācijas neizkļūsi, līdz abi kopā nesapratīsiet, kāda ir jūsu iespējamā kopīgā nākotne. Pirms sniedz atbildi, rūpīgi izanalizē visus par un pret.

 

 

Dvīņi

Šodien nesolās būt nekādi sarežģījumi. Varēsi pavadīt laiku sev mīļu cilvēku kompānijā. Pēc darba dienas beigām varēsiet sanākt kopā un kopīgi paēst vakariņas, apspriežot dažādus jums svarīgus jautājumus. Būs smiekli, interesantas diskusijas par to, kas notiek pasaulē un jūsu dzīvēs. Varēsiet padziedāt dziesmas un gremdēties patīkamās atmiņās. 

 

 

Vēzis

Šo dienu, ticams, tu vēlēsies pavadīt izolējot sevi no apkārtējās vides – no visa un visiem. Iespējams, ka šis noskaņojums būs saistīts ar strīdu, kas notika starp tevi un tavu partneri. Tu nevarēsi pilnībā atstāt aiz muguras šo nomācošo incidentu, jo domās atkal un atkal pie tā atgriezīsies. Tieši tāpēc tev prāts nenesīsies uz smaidīšanu un jautrības baudīšanu.

 

 

Lauva

Šī diena tev sniegs milzīgu prieku. Ticams, ka tu kļūsi par kāda pasākuma zvaigzni, un visi apbrīnos tavu apģērbu, uzslavējot tavu labo gaumi un labo izskatu. Īpaši izteikti tas notiks tām Lauvām, kuras pēdējā laikā zaudējušas svaru. Iespējams, vakarpusē tevi uzmeklēs persona, kura tev kādreiz ļoti interesēja. Šodien starp jums nebūs nekas vairāk kā ikdienišķa saruna, taču, iespējams, tev kļūs skaidrs, ka tas ir kā ļoti skaista sākums.

 

 

Jaunava

Šodien tev nevajadzētu pārāk daudz prasīt no apkārtējiem cilvēkiem. Ja gadījumā pēdējā laikā neesi saņēmis ziņas no kāda  sev mīļa cilvēka, nesāc uzreiz dusmoties, bet painteresējies vai viņa personīgajā dzīvē viss ir kārtībā. Nav izslēgts, ka šī persona vienaldzīga būs kļuvusi tikai tāpēc, ka viņu kaut kas satrauc vai nomāc. Visos citos aspektos šī diena tev paies bez problēmām, atstājot patīkamus iespaidus.

 

 

Svari

Šodien tev būs grūtības pārvarēt savu slinkumu. Viens no taviem draugiem uzaicinās tevi uz ballīti, uz ko tu atbildēsi ar: „Nē!” Tu nevēlēsies ne doties dāvanas meklējumos, ne domāt, ko vilkt mugurā, ne pievērst uzmanību savam izskatam. Tu vēlēsies šo dienu pavadīt, cik vienkārši vien iespējams, pildot vien tos pienākumus, no kuriem nekādi nevarēsi atkāpties. Turklāt – nevajag uz sevi dusmoties, jo veselīga slinkuma deva spēj kalpot kā lieliska relaksācija.

 

 

Skorpions

Šodien varēsi pavadīt vairāk laika ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Iespējams, beidzot satiksi draugu, ar kuru kaut kādu iemeslu dēļ neesi ticies ilgāku laiku. Ieteicams pavadīt laiku ar bērniem un/vai vecākiem. Padomā par to, vai neesi kādu sev mīļu cilvēku pēdējā laikā pametis novārtā, iespējams, ir pienācis īstais laiks piezvanīt vai doties ciemos. Šodien vari veltīt laiku šāda veida pārdomām.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev ieteicams izvairīties no jebkāda veida greizsirdības izpausmēm. Šis ieteikums būs īpaši svarīgs tad, ja jūs ar partneri (un, iespējams, pārējo ģimeni) kopā ieturēsiet maltīti. Neatkarīgi no tā, ko tavs partneris ir izdarījis, nesāc kliegt un neizjauc ģimenes kopīgo ēdienreizi ar savu agresiju. Šīs lietas tev būs iespējams atrisināt nedaudz vēlāk, kad būsiet divatā. Taču tik un tā – nesāc kliegt, bet runā mierīgi.

 

 

Mežāzis

Šodien tevi var saukt par īstu veiksmes lutekli. Papildus nelielajai veiksmei, kas tevi gaida mīlestības lietās, šodien tu beidzot sapratīsi, kas ir tas, ko tu visvairāk vēlies. Ticams, ka tu beidzot saņemsi to, par ko esi sapņojis un, kam tev iepriekš regulāri trūka līdzekļu. Ja tev kāds to ir uzdāvinājis, neaizmirsti šim cilvēkam pateikties.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien daudz laika tu, ticams, pavadīsi pētot fotogrāfijas sociālajos tīklos. Ļoti iespējams, ka tu kopā vēl ar kādu cilvēku, apsmiesi dažādas bildes, komentējot cilvēku izskatu un dīvainās nodarbes. Nemēģini mainīt šos cilvēkus – tas būs bezjēdzīgi. Labāk rūpējies par sevi un savu dzīvi. Pavadi šo dienu kopā ar cilvēkiem, kuri tev ir svarīgi.

 

 

Zivis

Šodien uzmanību tev pievērsīs dažādi cilvēki. Ir liela iespējamība, ka satiksi cilvēku ar spontānu raksturu un jums kopā izveidosies lieliskas attiecības. Sākotnēji, iespējams, jūs viens otram tuvosieties bez tālejošiem mērķiem un ilūzijām. Ja vēlies ar šo cilvēku veidot attiecības –atklājies viņam vairāk un lūdz, lai arī viņš atklājas tev.

 

 

Lai tev jauka šī diena!

Sabiedrība

Arī nākamā VID vadītāja būs sieviete

  Ir noslēdzies Valsts kancelejas rīkotais Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora atlases konkurss. Iegūstot visaugstāko komisijas...

Zināms, kas noticis ar kasieri Mārtiņu – puisi, kuru no “Maxima” drupām dzīvu izvilka pēdējo

  Vienmēr smaidīgais Maxima kasieris Mārtiņš Plāsis bija pēdējais, ko glābēji pirms pieciem gadiem iznesa no...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Jaunā darba nedēļa sākusies ar traģiskām vēstīm

  Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 17.novembra plkst. 6.30 līdz 20.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. novembris

  Pirmajā dienas pusē var rasties pārlieku liels optimisms un nereālas cerības. Iespējams, tev būs nosliece...
Kaspars Teilans, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. novembris

  Šodien var gadīties daudz neparedzamu notikumu. Vēlme rīkoties ātri un spontāni kļūs spēcīgāka, taču šāda...
Kaspars Teilans, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. novembris

  Pirmā dienas puse būs labvēlīga saziņai. Tu vieglāk varēsi izteikt savu emocionālo pasauli ar skaistiem...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Jau šīs nedēļas beigās “mīnusi” būs pat dienas laikā: Prognoze 7 dienām

  Šīs nedēļas sākumā pieturēsies auksts laiks un vietām gaidāmi nelieli īslaicīgi nokrišņi slapja sniega un...
hdwallpapers.cat

Pēc Simtgades svētkiem laiks mainīsies – uzzini jaunāko prognozi!

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...