Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. janvāris

08/01/17 19:56 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/Marciaaa./CC
Foto:Flickr.com/Marciaaa./CC

 

Šodien valdīs Dvīņu zvaigznājs,  kas nosaka, ka  liela nozīme būs sapratnei starp cilvēkiem, savstarpējām attiecībām un apkārt notiekošajam. Tu vari ietekmēties no citu attieksmes un emocijām.  Visu zīmju pārstāvjiem vēlams risināt problēmas, kā arī uzzināt vairāk par vidi ap sevi.

 

auns-mil-horAuns
Tu šodien metīsies dažādos projektos. Šos uzdevumus būs vieglāk izpildīt, ja izmantosi laiku, lai komunicētu ar apkārtējiem. Šajā dienā tas īpaši ieteicams, lai veidotu spēcīgu komandu, kas palīdzēs tev risināt dažādus jautājumus un uzdevumus. Lai ko tu izvēlētos darīt, šie cilvēki būs tavs stiprais plecs.

 

versis-mil-horVērsis
Šī tev solās būt veiksmīga diena. Cilvēki ap tevi, visticamāk, būs labā garastāvoklī. Arī tu pats vari būt daudz sabiedriskāk noskaņots nekā parasti. Apsver iespēju sazināties ar kādiem Vēžiem un Jaunavām tavā dzīvē, kuri nemēdz būt īpaši atklāti, taču šī diena var nest lielisku pavērsienu jūsu attiecībās.

 

dvini-mil-horDvīņi
Tu, visticamāk, neesi īpaši apveltīts ar komunikācijas prasmēm, tomēr esi plaši zināms ar savu uzticamību. Apsver iespēju šodien sazināties ar nevis tiem, kuri ir tev apkārt, bet ir mazāk zināmi. Pārliecinies arī, ka tu un tavs priekšnieks esat uz viena viļņa.  Pat, ja starp jums nevalda kādas nesaskaņas vai neizpratne,  šis cilvēks var būt priecīgs, ka tu izrādīji interesi.

 

vezis-mil-horVēzis

Tu šodien vari būt nedaudz apjucis. Tā kā tevi bieži uztrauc konfrontācijas, saspringums gaisā šodien var mudināt saglabāt vēlmi pēc vientulības.  Iespējams, būsi patīkami pārsteigts par to, kā cilvēki ap tevi uzvedas. Lai gan instinktīvi alksi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, patiesībā pirmdiena ir lieliski piemērota, lai sociālizētos ar citiem.

 

lauva-mil-horLauva
Šajā zvaigznājā dzimušie nereti ir komunikabli cilvēki, un, kamēr tu fokusēsies vien uz sevi, daudzas norises šodien var būt problemātiskas. Ir īstā diena, kad  izmantot savas prasmes sadabībai ar citiem. Pārliecinies, ka spēcīgi un ietekmīgi cilvēki zina, ka esi tam gatavs. Tas, iespējams, mudinās atrast daudz vieglāku ceļu pie viņiem, kas nodrošinās vairākas lieliskas iespējas.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu neesi runīgs cilvēks, taču šodien vēlēsies iegūt informāciju un atklāt kādas nozīmīgas detaļas, kas bieži prasa sastrādāties ar citiem. Lai kā tev nepatiktu to atzīt, citādāk, visticamāk, nebūs iespējams panākt vēlamo. Cilvēki, iespējams, šodien būs daudz atvērtāki un komunikablāki nekā citās dienās. Tāpēc izsaki savas vēlmes skaidri, strukturēti, īpaši, kad sazinies ar komandas biedriem. Tas palīdzēs nodrošināt, ka maksimāli izmantosi dienas sniegtās priekšrocības.  

 

svari-mil-horSvari 
Tu parasti labprāt izsakies publiski, esi pieklājīgs. Šīs dienas Dvīņu ietekme to vēl vairāk pastirpinās. Tam vajadzētu dot papildus stimulus, lai sasniegtu dzirdīgas ausis, lai uzzinātu, ko citi domā par taviem plāniem un priekšlikumiem. Kā arī palīdzēs panākt to, ka vairāki cilvēki, kas parasti ir izrādījuši pretestību,  būs tikpat ieinteresēti notiekošajā kā tavi labvēļi. Šī ir īstā diena, kad tuvoties sarežģītām personībām un risināt grūtas tēmas.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpionus tāpat kā Vēžus šodien, visticamāk, sagaida nepatikšanas, jo tu vari būt nedaudz uzstājīgāks nekā ierasts. Šī nav diena, kad censties darīt teju neiespējamo un prasīt arī no citiem vairāk, nekā viņi ir spējīgi paveikt. Cilvēki ap tevi, iespējams, nealks mesties cīņās, jo īpaši ar tevi. Tomēr ziņas ceļos ātri, tāpēc, ja nevēlies nepatikšanas, šajā dienā labāk nedaudz apklusināt savas ambīcijas.


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes tev šodien iesaka runāt ar priekšniekiem. Tev bieži ir tiešs un kodolīgs komunikācijas stils, taču šajā dienā Dvīņu ietekme to īpaši pastiprinās, kas nodrošinās, ka spēsi pārliecināt dažādus indivīdus. Jebkura lieta, ko tu šodien kādam lūgsi, tev tiek teju garantēta.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Zvaigznes norāda, ka tev šodien ir jācenšas būt pretimnākošam un ļoti patīkamam. Lai gan tu bieži smagi strādā, tev tas ne vienmēr arī patīk. Taču šodien tu vari justies daudz  apmierinātāks ar savu dzīvi. Neesi pārsteigts, ja šajā dienā pie tevis būs daudz vairāk apmeklētāju nekā parasti. Centies iepazīt labāk tos cilvēkus, kuri būs ap tevi, jo tas var labvēlīgi atmaksāties nākotnē.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Tu tāpat kā Strēlnieks, visticamāk, šodien vari apjaust, ka spēj būt ietekmīgs komunikātors. Lai gan tas var nešķist īpaši labi, ja uzstāsi un pārlieku uzstājīgi centīsies realizēt savas intereses,  šī tomēr ir laba diena, lai censtos iegūt draugus, jo īpaši no ietekmīgām aprindām.

 

zivis-mil-horZivis
Lai gan tu netiec raksturots kā pārlieku sociālas zīmes pārstāvis, šodien tu vari  īpaši emocionāli uztvert un reaģēt uz apkārt notiekošajām norisēm un cilvēku darbībām. Zvaigznes mudina, ka ir jāturpina fokusēties un uzmanīt cilvēkus un viņu sniegtos padomus, ja viņi šķiet pārlieku nervozi. Tāpat neuzticies tiem, kuriem šobrīd klājas grūti. Tu bieži saproti cilvēkus, kas var ievērojami palīdzēt tiem, ar kuriem līdz šim nav izveidojies labs kontakts.

 

Lai veiksmīga pirmdiena!  

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: