Vēl viena nedēļa riņķī. Laiks arvien uzstājīgāk cenšas norādīt, ka rudens ir nepārprotami klāt. Ārā slapjš un drēgns, bet tavā sajūtās, darbos? Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, un ko tās sola nākamajai nedēļai tieši tev!

 

 

Auns

Šī solās būt piemērota nedēļa ceļošanai – ja ir iespējams, izmanto to. Ceļo vai uzņem viesus no tālienes, vai vienkārši sazinies ar kādu, kurš dzīvo tālu no tevis. Kaut kas tajā visā noteikti tev sola kādu pārsteigumu. Šonedēļ var nākties mainīt savus plānus vai saistības – kaut kas notiks tā, ka būs nepieciešamība pēc šādām izmaiņām. Nāks apskaidrība par kādu darbu vai situāciju, kas radījusi nesaprašanos iepriekš. Var gadīties, ka uzzināsi, ka kāds tevi speciāli kavējis vai maldinājis. Iespējams, esi uzklausījis nepareizās personas padomu vai arī sadarbojies ar cilvēku, kurš meklējis tikai savu personīgo labumu. Cilvēks, kuram ir bijis strīds vai konflikts ar tevi, tagad meklēs tavu sabiedrību, lai šo situāciju nokārtotu. Šonedēļ tavas profesionālās darbības būs pilnas ar jaunām idejām, perspektīvām un plāniem. Aunu sievietes šonedēļ varēs veikt kādu nozīmīgu pirkumu vai pieņemt svarīgu lēmumu. Iespējama naudas saņemšana no darba, bankas vai valsts. Aunu vīriešiem iespējama komunikācija ar vīrieti no citas valsts. Šonedēļ, visticamāk, varēsi pabeigt iesākto un/vai likt pamatu kam jaunam.

 

 

Vērsis

Šī solās būt nedēļa, kurā tev vajadzētu būt ļoti uzmanīgam. Nepaļaujies tikai uz veiksmi. Ja tev tiek dota otrā iespēja – nepalaid to vējā. Būs iespēja atrisināt savas problēmas un nepatikšanas, tāpēc koncentrējies uz to. Šonedēļ velti laiku tam, lai satiktu draugus, kuri strādā citviet vai dzīvo citā vietā. Laba nedēļa, lai dotos ceļojumā ar draugiem vai brauktu komandējumā. Vēršu vīriešiem būs tikšanās vai vizīte, kas atbrīvos no spriedzes un trauksmes. Tāpat Vēršu vīrieši varētu saskarties ar dažādiem šķēršļiem, grūtībām saistībā ar naudu vai finanšu dokumentiem. Vēršu sievietes iesaistīties pasākumos vai izmaksās, kas saistītas ar bērnu. Kopumā nekādu lielu pārsteigumu nebūs. Pavisam jaunas Vēršu sievietes varētu tērēt neapdomīgi naudu, cerībā iegūt lielākus ienākumus nākotnē. Tomēr šis risks nesola attaisnoties tā, kā būs gaidīts.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ var rasties problēmas, jo nāksies apstrīdēt un pārdomāt kādu jau pieņemtu lēmumu. Ļoti ticams, ka runa būs par ko tādu, ko biji izlēmis jau krietni sen. Šī nedēļa nebūs labvēlīga tiesas prāvām un dažādām citām juridiska rakstura lietām, taču, ja neizbēgami tev tādā jāiesaistās – esi gatavs jebkāda veida iznākumam. Mīlestības jomā šonedēļ viss solās būt gludi, varēsi brīvi apspriest savus nākotnes plānus. Iespējama interesanta pieredze, ja tev ir partneris, kurš dzīvo vai strādā citā pilsētā/valstī. Šonedēļ par sevi atgādinās tavi sapņi par nākotni, ko nesen izsapņoji. Tas var sajaukt tev galvu. Centies no tā iegūt svarīgāko, vērtīgāko. Šonedēļ, iespējams, sagaidīsi telefona zvanu ar solījumu vai kāda cita veida saistībām no sievietes. Šajā nedēļa iespējama tavu plānu realizācija. Šajās dienās būs svarīgi ko labu izdarīt kādam sešiniekam. Vienmēr atceries – dzīvē nav nejaušību…

 

 

Vēzis

Diemžēl, šonedēļ nevajadzētu lolot liekas cerības par finansiālās situācijas uzlabošanos. Tas pats attiecas uz naudas saņemšanas cerībām, taču pieredze šajā jautājumā tevi noteikti nepārsteigs. Saglabā realitātes sajūtu un turpini koncentrēties uz to, ko tu dari. Šonedēļ vari gaidīt kādu svarīgu informāciju vai dokumentu. Neļauj panikai vai kādām citām negatīvajām emocijām traucēt tev koncentrēties, jo ir lietas, kam aizvien ir nepieciešama attīstība. Pievērs pastiprinātu uzmanību savu personīgo mantu drošībai. Labās lietas, ko, iespējams, neizdosies realizēt šonedēļ, varēsi attīstīt vēlāk. Baudi to, ko dzīve tev sniedz šobrīd un beidz gausties par to, ka viss ir slikti! Ir piemērots brīdis, lai sāktu plānot savas Ziemassvētku un Jaungada brīvdienas. Ieplāno šo laiku tā, lai to pēc iespējas vairāk vari pavadīt kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Smelies spēku un iedvesmu ziedos. Vēžu vīriešiem var pieaugt spriedze ģimenē. var rasties nepatīkams konflikts, solījuma neizpildīšana vai kas tamlīdzīgs. Kad emocijas vada rīcību tad bieži var gadīties nepatīkamas situācijas. Labāk šobrīd ignorēt šo personu, kura emocijās uzsprāgst, un atstāt sarunu uz vēlāku laiku.

 

 

Lauva

Šonedēļ tevī var rasties nespēks, jo, iespējams, nevarēsi izpildīt kādu solījumu. Tas būs saistīts ar tava drauga vai partnera cerībām. Ņem vērā, ka lielākoties visi jautājumi ir risināmi ar pacietību un sapratni. Attiecības starp dažādām paaudzēm tagad būs īpaši svarīgas un konstruktīvas. Jaunieši paļausies uz vecāku cilvēku padomiem un otrādi. Šonedēļ būs grūti nokārtot dokumentus, taču tas nesola radīt nekādas tālejošākas sekas vai problēmas. Šonedēļ lielākais uztraukumu un stresa avots būs bērni, jo ir iespējami dažādi ar viņiem saistīti neparedzēti notikumi. Kādā brīdī var gadīties, ka tu nezināsi kā reaģēt,  kāds būtu pareizais lēmums, kas jāpieņem. Laba nedēļa, lai uzlabotu vidi mājās. Lauvu sievietes var piedzīvot intīmu tikšanos, neatkarīgi no tā, kāds ir pašreizējais ģimenes stāvoklis. Iespējams īss flirts ar spēcīgām emocijām, taču tas nesola nekādu tālāku attīstību.

 

 

Jaunava

Šonedēļ, iespējams, beigsies kāda lieta vai situācija, kas saistīta ar aizkavētu naudu vai finanšu dokumentiem. Nereti veidosies situācijas, kad sajutīsi emocionālu diskomfortu. Tas varētu būt saistīts ar faktu, ka uzzināsi jaunumus, kas tevi sarūgtinās. Iespējams, šīs nedēļas laikā tev nāksies mainīt savus plānus saistībā ar norunātu tikšanos vai cita veida komunikāciju ar cilvēkiem no tuvienes vai tālienes. Šīs nedēļas laikā būs iespēja iegādāties dāvanu vai nepieciešamu lietu bērnam vai jaunai sievietei. Šonedēļ iespējama arī vilšanās par to, ka kādas no tavām cerībām netiks piepildītas tā, kā tu to gaidīji. Taču esi pacietīgs. Būs interesanti notikumi, kas radīs dažādas izmaiņas. Piemērota nedēļa ceļošanai. Ceļojuma dokumentus un svarīgu informāciju, iespējams, saņemsi no tālienes. Jaunavu sievietēm būs izdevumi, kas saistīti ar bērnu vai jaunu sievieti.

 

 

Svari

Šonedēļ nāksies risināt nepatikšanas vai sarežģītu situāciju ar sievieti, kura, iespējams, ir tavā paziņu, draugu vai kolēģu lokā. Dažos gadījumos var būt nepieciešams palīdzēt šai personai. Galvenie notikumi risināsies tavās mājās, iespējams, nebūs nekas neparasts, nebūs pārsteigumu, visticamāk, viss ikdienišķais, taču tev nāksies plānot un rūpēties par to, lai viss būtu vislabākajā kārtībā un visi būtu apmierināti. Pārsteigumi šonedēļ var rasties tavā mīlas dzīvē. Iespējams, saņemsi dāvanu, uzmanības apliecinājumu vai kādu citu jauku žestu. Izvairies no iejaukšanās kādas citas personas dzīvē vai darbībās pat tad, ja tev ir sajūta, ka tas viss nenotiek uz labu. Svaru sievietēm nāksies cīnīties par labu savām interesēm un vēlmēm. Tur nav nekas nepareizs, līdz tu neaizvaino kādu pretējā gadījumā nāksies iesaistīties nevajadzīgos konfliktos, kas tev noteikti nenāks par labu. Svaru vīriešiem var rasties grūti jautājumu darbā. Iespējams, tāpēc, ka būs radušās kādas kļūdas un nepamatotas apsūdzības. Tagad būs iespēja kaut ko mainīt!

 

 

Skorpions

Šī tev solās būt visai emocionāli saspringta nedēļa. Var rasties pārpratumi, domstarpības un pat aizdomas par tava partnera darbību, ikdienas gaitām. Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka esi pārlieku kritisks pret citiem, viņu lēmumiem vai rīcību. Iespējamas problēmas ar citiem radiniekiem, taču tās, visticamāk, radīsies tavu emociju saspīlējuma dēļ. Šīs nedēļas laikā nepatīkami notikumi kāda tuva drauga dzīvē var likt tev vairāk sazināties ar šo cilvēku, izrunāties. Tas varētu būt saistīts ar kādu nepatīkamu sakritību vai incidentu. Nedēļas laikā, iespējams, dzirdēsi par kādas tev zināmas personas šķiršanos. Piemērota nedēļa, lai nopietni uzsāktu ārstēšanos pēc pamatīgāka stresa perioda vai pārslodzes. Skorpionu vīrieši apzinās kādu lielisku, bet līdz šim neizmantotu iespēju. Lai nu kā – ir pienācis laiks iemācīties novērtēt to, kas tavā dzīvē ir tieši šobrīd, nevis žēloties par to, kā nav. Katrai no lietām, kas tavā dzīvē notiek ir sava misija. Šī nedēļa var radīt arī dažādas interesantas iespējas ienākumu ziņā, jo īpaši Skorpionu sievietēm. Iespējams, saņemsi naudu saistībā ar kādiem dokumentiem, izmantojot tiesu sistēmu, juridisko vai citu institūciju pakalpojumus.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ tu tiksi pakļauts dažādu emociju ietekmei – dažreiz tev būs skumji, reizēm būsi nomākts, savukārt vēl citreiz optimistisks un ļoti entuziasma piepildīts. Šī nedēļa nebūs pati vieglākā, tāpēc neizšķērdē savu laiku vieglprātīgi. Tavās mājās, ģimenē būs dažādas emocijas, uz ko vajadzēs paraudzīties un padomāt, ko ar tām un kā iesākt, saprast – kas patiesībā notiek. Tas ļaus tev reaģēt vislabākajā iespējamajā veidā, nevis turpināt dzīvot un attīstīties bez zināšanām un pareizā risinājuma. Iespējams, šonedēļ kāds varētu mēģināt iejaukties tavā darbā, taču tas radīs strīdus, nevis kādu vienošanos vai uzlabojumus un neatrisinās problēmu kopumā. Šonedēļ ar kādu jauku dāvaniņu vari pārsteigt savu mīļoto cilvēku. Lieliski piemērota nedēļa ģimenes izbraucieniem. Šonedēļ sajutīsi finanšu jautājumu attīstību.  

 

 

Mežāzis

Šī nedēļa dažādos veidos var būr veiksmīga un produktīva, taču viss atkarīgs no tā, kādu ceļu ej, ko esi uzsācis, kam pievērsies. Šī būs lieliski piemērota nedēļa saistībā ar sievietēm gan personīgajā, gan profesionālajā jomā. Iespējama negaidīta nauda vai papildus ienākumi. Šī nedēļa varētu sevī ietvert dažādas romantiskas iespējas – iepazīšanās un/vai virtuālas sarakstes ar cilvēkiem no tuvākām un tālākām vietām. Nebaidies no iespējama ceļojuma vai komunikācijas ar cilvēkiem no tālienes –visam vajadzētu notikt lieliski. Šonedēļ vari ieplānot remontdarbus vai uzlabojumus savā mājoklī un sākt darbu pie tiem. Daudziem Mežāžiem šī būs laba nedēļa, lai strādātu mājās. Šonedēļ var lemt par ģimenes īpašuma, zemes vai vispārējā finansiālā stāvokļa jautājumiem. Iespējams arī kāds nepatīkams pārsteigums, taču tas parādīs, ka ne visu šai dzīvē ir iespējams izplānot. Dažiem notikumiem ir sava attīstība un neviens tos nevar ietekmēt.

 

 

Ūdensvīrs

Šī solās būt visai neparedzama nedēļa. Notikumi, kas tevi pārsteigs, pārsvarā būs tendēti uz to, lai tu varētu pārdomāt savu pagātni, tagadni un nākotni. Atbildi pats sev uz jautājumiem – kas notiek tavā dzīvē šobrīd un kāpēc tas ir tā? Ko esi nokavējis, bet kādas uzvaras guvis? Ja spēsi rast pareizās atbildes, sapratīsi arī, kas ir pareizais ceļš, kurp tev doties. Iespējams emocijas izraisīs kādas finansiālas lietas attīstība, neraugoties uz to vai tā būs pozitīva, vai negatīva. Pārlūko attiecības ar sev tuviem cilvēkiem, iespējams, šonedēļ kāds no viņiem tev dos ļoti vērtīgu padomu. Iespējams, tevi pārsteigs kāds finanšu dokuments, kas solīs neplānotus ienākumus nākotnē. Ūdensvīru sievietēm ieteicams rūpīgi sekot politiska vai sociāla rakstura notikumiem. Iespējams, tas tāpēc, ka var gadīties, ka šie notikumi tiešā mērā būs saistīti ar tevi. Ūdensvīru vīriešiem solās būt labvēlīga nedēļa tiesas prāvās vai juridiskajās saistībās.

 

 

Zivis

Iespējams, šonedēļ tavus finanšu līdzekļus ietekmēs kāda persona no tavas ģimenes. Ticams, ka tev vajadzēs iesaistīties kādā diskusijā vai apmeklēt sapulce, kas būs saistīta ar bērnu. Darbā iespējama saskarsme ar liekulību, intrigām vai neuzticību, kas var likt iesaistīties kādā konfliktā. Saspīlējumi nav vēlami, taču šādas lietas nedrīkst ignorēt. Mēģini atrast veidu, kā atrisināt šīs problēmas. Iespējams, uzjundīs kādas senākas atmiņas par cilvēku, kurš vairs nav tavā tuvumā. Šonedēļ būs iespējas kaut ko uzlabot savā mājoklī, iespējams, veiksi kādu lielāku pirkumu. Pacenties šonedēļ veltīt vairāk laika atpūtai, tev ir jāļauj sevī ienākt pozitīvajām emocijām, kas varētu nomākt pēdējā laikā iekrātās rūpes un raizes.

 

 

Lai tev brīnišķīga šī nedēļa!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...