TRAĢĒDIJA ĶEGUMĀ: Atklāti jauni fakti par nelaimes iemesliem

17/02/17 1:53 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Ekrānšāviņš
Ekrānšāviņš

 

Gaismā nākusi jauna informācija par traģēdiju pagājušajā ceturtdienā! 

 

Jau vēstījām, ka 9. februārī plkst. 13:17 Valsts policija saņēma informāciju, ka uz Ķeguma dzelzceļa pārbrauktuves notikusi kravas vilciena un vieglās automašīnas VW Golf sadursme.

 

Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja divas personas – 1946. gadā dzimis vīrietis un 1951. gadā dzimusi sieviete.

 

1990. gadā ražotais VW Golf pēc sadursmes ar tūkstošiem tonnu smago kravas vilcienu bija sadragāts, ar nogrieztu jumtu, gandrīz pārrauts uz pusēm. 

 

 

Kā norāda LNT raidījums Degpunktā, 15. februārī bojā gājušie pensionāri – vietējie iedzīvotāji – guldīti zemes klēpī, taču apkārtējie nebeidz runāt par netaisnīgo apstākļu sakritību, kas paņēma abu dzīvības. 

 

Atklājušies jauni fakti par notikušo. Izrādās, ka pagājušajā ceturtdienā neesot strādājis ne luksafors, ne skaņas signāls pirms sliežu ceļa. 

 

Vietējā iedzīvotāja pastāstījuši, ka  bojāgājušie steigušies un zaudējuši vērību vietā, kur noticis remonts. Pārbrauktuvi todien regulējuši strādnieki ar karodziņiem. 

 

Tomēr nevienu nesteidz vainot notikušajā, jo jebkurā gadījumā – autovadītājam bija jāapstājas pirms Stop zīmes un jāpārliecinās par drošību. 

 

Visticamāk, ka gadiem šķērsojot šo vietu, ne vienmēr tas ir darīts un šī reize nebija izņēmums. 

 

Liktenīga sakritība, ka vīrietis visu mūžu strādājis par šoferi. Kādreiz pat bijis ātrās medicīniskās palīdzības vadītājs. 

 

Šobrīd oficiālas versijas par avārijas iemesliem netiek sniegtas. Kā norādā raidījuma veidotāji, tieši izmeklētāju vilcināšanās liek apkārtējiem iedzīvotājiem domāt, ka šajā avārījā viss nemaz nav tik vienkārši kā tas sākotnēji izskatījās… 

 

 Plašāk skaties LNT Degpunktā sižetā. 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: