Uz dīķa, kur Jelgavā noslīka zemledus makšķernieks, jau rosās nākamais

12/01/17 7:01 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Nelielais dīķītis, kurā otrdien bojā gāja šogad pirmais zemledus makšķernieks, atrodas Viesturciema dārzkopības kooperatīvā Jelgavas novadā. Tur viesojoties LNT Degpunktā komandai, pa ledu jau braši staigāja kāds cits kungs.

 

 

Otrdien priekšpusdienā par uz ledus atstātām mantām ziņojusi kāda garāmgājēja. Atbraukušie kārtības sargi apstiprināja viņas ļaunākās aizdomas – netālu no makšķerlietām atrasts arī kāda pensionāra līķis. Lai to izceltu, talkā aicināti glābēji.

 

 

Vīrs, kurš dienu pēc notikušā staigā pa dīķa ledu, apgalvo, ka nu tas esot vienmērīga biezuma – ap 10 centimetru. Glābēji ziņoja, ka brīdī, kad otrdien izcelts mirušais, ledus biezums bijis vien 1-1,5 cm. Vietā, kur atrasts mirušais, dīķa dziļums ir lielākais – ap trīs metriem, citviet ir nedaudz seklāks.

 

 

Pēc brīža notikuma vietā piestāj divas sievietes un vīrietis. Izrādās, bojāgājušais ir viņu ģimenes loceklis. 86 gadus vecais vīrs visu mūžu bijis kaislīgs makšķernieks. Radi uzskata, ka viņš nav gājis bojā paša vainas dēļ. Visticamāk, pakritis kādu veselības problēmu dēļ un, kad ledus ielūzis, vairs nav spējis izķepuroties. Viņi norāda, ka svarīgi nedoties uz copi vienam – tad ir iespēja, ka kāds nelaimē izglābs vai vismaz pazvanīs glābējiem.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: