Vai Ministru kabineta telpu remontu par 20 000 eiro veikuši Ravšans un Džamšuts? FOTO

14/11/17 20:25 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Šāds jautājums par bēdīgi slavenajiem “Nasha Russia” varoņiem rodas pēc remonta, kas veikts Ministru kabineta medijiem atvēlētajās telpās.

 

Rūpēs par to, lai žurnālistiem būtu ērtāk strādāt, Valsts kanceleja ir veikusi remontu mediju telpā. Taču acīmredzot ne viss noritējis, kā sākotnēji plānots. Pēc remonta neizmantojama kļuvusi viena no elektrības kontaktligzdām, jo piekļuvi tai bloķē skapja siena, otrdien vēstīja raidījums „LNT Ziņas”.

 

LNT Ziņas

LNT Ziņas

 

 

Kā raidījumam skaidroja Valsts kancelejas pārstāve, šī kontaktligzda ir paredzēta nevis žurnālistiem, bet apkopējām. Savukārt kļūme esot radusies neprecīzi veiktu mērījumu dēļ. „Kad sūtīja, tajā brīdī notika remonts, un precīzus mērījumus nevarēja uztaisīt. [Bet] funkcionalitātei, kam bija paredzēta tā kontaktligzda, tā arī strādā,” stāstīja Valsts kancelejas Tehniskā nodrošinājuma departamenta vadītāja Anita Šinta. Taujāta, kā kontaktligzda var darboties, ja jau to aizsedz skapja siena, Valsts kancelejas pārstāve atbildēja: „ Kā nevar iespraust? Apkopēja savus putekļsūcējus var iespraust. […] Vai putekļsūcējam divas kontaktligzdas ir vajadzīgas? […] Funkcionalitāti, lai “palaistu” putekļsūcēju”, šīs kontaktligzdas nodrošina.”

 

LNT Ziņas

LNT Ziņas

 

Mediju telpas pārbūve un aprīkošana ir izmaksājusi aptuveni 20 000 eiro.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: