Vētras aculiecinieki par sestdien Saulkrastos piedzīvoto. VIDEO

13/08/17 11:28 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Sestdien Latvijā sagaidījām ne vien gada karstāko dienu, bet arī visai iespaidīgu pērkona negaisu, ļoti spēcīgas vēja brāzmas un iespaidīga izmēra krusas graudus.

 

Kā portālam BrīvBrīdis.lv apliecināja vairāki Saulkrastu iedzīvotāji, elektrība, kas pēkšņi pazuda sestdienas pievakarē, arī svētdienas rītā vēl nebija salabota. “Elektrības piegādi sola atjaunot līdz plkst. 17”. Saulkrastu apkaimē sestdien fiksētas līdz 23 m/s stipras vēja brāzmas.

 

 

 

Vairāki koki sestdien vakarā Saulkrastu pusē nogāzti arī uz dzelzceļa sliedēm, tādēļ uz laiku tika bloķēta vilcienu satiksme uz un no Rīgas. Tā atjaunota tikai pirms pusnakts.

 

 

 

Saulkrastos sestdien vairākās vietās vētras izgāzti koki bloķēja satiksmi. Tikmēr Rīgā koks uzkritis diviem cilvēkiem – 52 gadus vecs vīrietis lauzis kāju, bet 65 gadus vecai sievietei konstatēta galvas trauma. Vēl Vidzemē koka galotne uzkritusi automašīnai, kurā esošā 45 gadus vecā sieviete, guvusi smadzeņu satricinājumu un muguras traumu.

 

Glābēji kopumā saņēmuši vismaz 190 izsaukumus, kas saistīti ar negaisa radītajiem postījumiem, pārsvarā uz brauktuves vai automašīnām uzkrituši koki. Visvairāk izsaukumu saņemts Rīgā un tās apkārtnē.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: