Zināms, kāds kopumā tev būs šis – Zemes Suns gads

12/12/17 15:05 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Unsplash.com/JF Brou/CC
Foto:Unsplash.com/JF Brou/CC

 

Ķīniešu Jaunais gads sācies 2018. gada 16. februārī un ir zināms, kāds kopumā solās būt šis gads. Galvenais – katras zīmes pārstāvim vairāk uzmanības jāpievērš iecietībai, empātijas spējām un līdzsvara saglabāšanai, lai izvairītos no konfliktiem.

 

Ķīniešu zodiakā 2018. gads dominēs Zemes elementā savā Jaņ formā. Tas solās būt notikumiem bagāts gads, kur īpaši svarīgas būs rūpes par drošību sociālās konservatīvās rosības pieaugums sabiedrībā. Daudzas pasaules ietekmīgākās balsis būs dzirdamas apkārt, uzsverot pasaules vispārējās komunikācijas un solidaritātes vērtības, kas ir arī raksturīgākās Ķīniešu zodiaka zīmes – Suns vērtības. Patmīlība, alkatība un izglītības trūkums, nezināšana ir Zemes galvenie nevienlīdzības avoti. Tikai sociālas un kulturālas dabas impulss individuālā un kolektīvā līmenī spēs radīt cerību miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuri aizvien cieš no nevērīgas izturēšanās, vienaldzības un sabiedrības nosodījuma, neatzīšanas.

Jāatceras, ka Ķīniešu zodiaka zīme, kas izpaužas kā inteliģences un aizsardzības simbols, 2018. gadā var iekļūt arī sensitīvā periodā, kura laikā dažādi aktīvisti un studenti, kā arī vienkāršie pilsoņi, kuri zaudjuši cerības kādā jomā un/vai ir sociāli izstumti, nevilcināsies prasīt radikālas izmaiņas viņu dzīves apstākļos un savu bērnu nākotnes uzlabošanā.

Bieži tiek teikts, ka suns gadi ir vardarbīgu konfliktu nesēji. Patiesībā, tikai Metāla suns gadi var būt saistīti ar kara formām un postošajām enerģijām to stiprinātā metāla dēļ. Nākamais plānotais Metāla Suns gads ir 2030. gadā.

 

 

Dzīvesstils un veselība

Zemes suns gads būs labs dažādām dzīvesveida izmaiņām (piemēram, laiks atmest smēķēšanu vai kopumā mainīt dzīvesstilu) un uzņēmējdarbības uzsākšanai. Laiks pievērsties veselīgāka dzīvesveida ievērošanai, tad arī veselība sola uzlaboties un imunitāte būs stiprāka. Tomēr ir lielas iespējas, ka daudziem no mums nāksies pieredzēt īslaicīgus, pārejošus vientulības un melanholijas piepildītus mirkļus, kas, lai arī šķitīs nomācoši un smagi, spēs bagātināt pat visjūtīgākos un radošākos prātus. Taču, ja šīm izmaiņām netiks pievērsta pietiekama uzmanība, šie mirkļi var izraisīt plaisu dzīvē vai plānu īstenošanā, un tas viss, visticamāk, tiks atlikts uz nākamo gadu. Personas, kuru elementi Ķīniešu astroloģijā ir ūdens un koks, būs visjūtīgākās pret 2018. Zemes Suns gada nestajām pārmaiņām.

 

 

Nauda, karjera un veiksme

Apmierinātība un prieks, ko izraisīja iepriekšējā gadā veikto projektu veiksmīgais iznākums, būs pilnībā novērtējami vienīgi radīto resursu uzmanīgas un radošas izmantošanas gadījumā. Cilvēki, kuri Ķīniešu horoskopā pārstāv Zemes elementu, sajutīs īpašu stabilitāti visā, ko 2018. gads nesīs personīgajā un profesionālajā dzīvē, būs iespēja drošāk un efektīvāk organizēt lietas šajās jomās. Atceries, ka suņa zīmes primārais elements 2018. gadā ir Zemes elements, kam seko sekundāri spēki, ko nodrošina uguns un metāls. Uguns, Zemes un Metāla radošais cikls nozīmē, ka nauda visvairāk nāks tiem cilvēkiem, kuri nolems strādāt, izvēloties godīgumu un taisnīgumu savos darījumos. Uzņēmumi, kas nodrošina savu patērētāju labklājību un veselību, jo īpaši palielinot ieguldījumus otrreizējās pārstrādes un atjaunojamās enerģijas jomās, tiks apbalvoti ar lielākiem ieņēmumiem. Saskaņā ar Wu Xing priekšrakstiem un Ķīnas astroloģijas piecu elementu radošo ciklu, Zeme rada Metālu. Tas nozīmē – lai visu gadu piepildītos šīs ieceres, pēc iespējas vairāk ir jāizrāda labvēlība, solidaritāte un uzticība, lai Zemes Suns savā cēlajā, enerģiskajā taisnībā parūpētos par materiālo un garīgo bagātību. Aizmirsti pagājušā gada ekscentriskumu un kaprīzes! Tava veiksme, ienākumi , galvenokārt, būs atkarīgi no tā, kāda būs komunikācijas kvalitāte ar cilvēkiem, kā arī mācīšanās un pieņemšana, ka pašaizliedzīgums un dāsnums tevi neizputinās, bet padarīs bagātāku kā materiāli, tā arī garīgi.

 

 

Socializācija un inovācijas

Zemes Suns Ķīniešu horoskopā atkārtojas reizi 60 gados, kas ir spēcīgs sieviešu un vīriešu dzīves radītājs, piedāvājot dažādas jaunas interpretācijas un iespējas cilvēku ikdienā.  Personības spēks, izglītība, morāle, sociālā dzīve, veselība un rūpes par vecāka gada gājuma cilvēkiem būs visi būtiskākie jautājumi. Nevajadzētu aizmirst par cilvēkiem, kuri reiz tev darījuši labu, palīdzējuši. Mēs varam sagaidīt arī ziņas par jaunu, vērienīgu rūpniecības projektu radīšanu, pilnīgi pārveidojot enerģijas ražošanas un izmantošanas veidus, jo īpaši saules enerģijas jomā, kas tagad ir pietiekami inovatīvi un izmantojami, lai kļūtu par vienu no galvenajiem lētākajiem elektroenerģijas avotiem gan transportēšanas jomā, gan mājās. Visas iniciatīvas, kas norāda uz to ieguldījumu piesārņojuma samazināšanā un dzīves kvalitātes uzlabošanā, tiks atbalstītas un finansētas lielākajā daļā valstu, lielākajās rūpniecības un finanšu iestādēs visā pasaulē.

 

 

Mīlestība un ģimene

Jaunajā, 2018. gadā ģimenei būs liela nozīme. Svarīgi būs saredzēt vienam otra centienus un labākās īpašības, kā arī palūkoties vispār apkārt uz visām 12 zodiaka zīmēm. Ģimenei jāturas kopā, jāmīl un jāatbalsta vienam otrs, jāciena un jālolo attiecības. Ja jau labu laiku esi partnera meklējumos, šajā gadā nevajadzētu būt problēmām beidzot atrast meklēto. Bērns, kurš piedzims 2018. gadā, būs Zemes Suns mazulis. Kaut arī Zeme kopumā ir stabilitātes, ilgmūžības, pašanalīzes un paškontroles simbols, kas jau var dot garu mazuļa rakstura aprakstu, jāatceras arī tas, ka Zemei, konservatīvai un dažkārt arī diezgan stingrai, ir arī žēl tendence absorbēt ūdeni (kas ir vēl viens elements). Jāuzsver arī tas, ka Zeme tiek veidota, izmantojot uguns elementu, ļaujot tai radīt dzīvību un izpildīt cerības un solījumus. Visbeidzot, Zeme rada Metālu, kas ir labklājības un pārpilnības  simbols. 2018. – Zemes Suns gads ir labāks savā enerģētiskā sastāva ziņā nekā iepriekšējais gads, tādējādi, neraugoties uz Zemes un Ūdens mijiedarbību un trūkumiem, 2018. gads solās būt īpaši labs bērna ienākšanai ģimenē. cilvēks kurš dzimis Zemes Suns gadā, parasti ir maiga un laipna rakstura, vienmēr interesējas par lietām sev apkārt, ir izveicīga un stipra personība. Zemes Suns gadā dzimis bērns ir ne tikai disciplinēts, bet arī paklausīgs un labi spēj mijiedarboties ar saviem vecākiem. Viņš pieņem tos tādus, kādi tie ir, un vienmēr cenšas darīt labāko.

 

 

Visu 12 Ķīniešu zodiaka zīmju vērtējumi un atziņas:

 

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: