Uzzini, ar kurām 10 slavenībām, ja vien būtu iespējams, kolēģi vairs nekad nestrādātu kopā!

 

Neraugoties uz Holivudas šķietamo slavu un spozmi, ir neskaitāmi momenti, kad darbs šajā jomā ir tālu prom no brīnumiem. Neviens to nezina labāk par pašiem aktieriem, režisoriem un filmu veidošanas komandu, tomēr dažkārt viņu pacietības mērs ir pilns un gaismā nāk daži ne visai glaimojoši fakti par kādas zvaigznes untumiem.

10. LINDSIJA LOENA, amerikāņu aktrise, modele un ierakstu māksliniece

org_7071llll

Kuru gan citu mēs varētu iedomāties, runājot par dažādām slavenību nepatikšanām un skandāliem! 2013. gada amerikāņu erotiskā trillera/drāmas The Canyons režisors Pols Šraders ir atzinis, ka darbs kopā ar šo aktrisi bijis ļoti nomācošs. Viņš uzsvēris, ka Loena ilgstoši nespējusi iejusties lomā, viņai bijušas problēmas ar norādījumu uzklausīšanu, kā arī aktrise nav spējusi sastrādāties ar filmas uzņemšanas komandu. Holivudas skandāliste regulāri kavējusi darbu vai vienkārši neparādījās, kad bija pienākusi viņas kārta stāties kameras priekšā, jo nejutās īstajā noskaņojumā. Tomēr, neraugoties uz šiem ne visai glaimojošajiem izteikumiem, Šraders atzinis, ka joprojām ir pārliecināts, ka šai lomai vispiemērotākā bija tieši viņa.

 

9. MIŠA BĀRTONE, amerikāņu aktrise

FOX Primetime 2004/2005 Upfront

Marisas atveidojums seriālā O.C padarīja šo aktrisi par zvaigzni. Šajā lomā viņa bija gan skaista, gan mīlēta, tomēr aktrises bijušais kolēģis, tēva lomas atveidotājs –Teits Donovans izteicies, ka uzņemšanas laukumā nav bijusi lielāka dīva par Bārtoni, viņai esot briesmīga reputācija!

 

8. KRISTĪNA AGILERA, amerikāņu dziedātāja, dziesmu tekstu autore

Christina-Aguilera_kakakls_loj

Šī māksliniece no tīņu elka ir kļuvusi par respektējamu popmūzikas dziedātāju. Diemžēl, iespējams, tieši viņa pati ir visaugstākajās domās par savu personību. Angļu/īru puišu grupas The Wanted dalībnieki pēc viņu uzstāšanās kā viesmāksliniekiem šovā The Voice, kura žūrijā ir Agilera, nekautrējoties nodēvējuši viņu par totālāko m…. (aizvietosim šo vārdu ar pieklājīgāku apzīmējumu: vieglas uzvedības sievieti!), jo dziedātāja pēc viņu tikšanās pilnībā ignorējusi viņus, pat atteikusies skatīties puišu virzienā.

 

7. DŽANUARIJA DŽONSA, amerikāņu aktrise

January-Jones-07

Godalgotā seriāla Mad Men aktrise, kurā viņa atveido ar dzīvi neapmierinātu mājsaimnieci arī pati nav visai labvēlīga. Viņas dēla lomas atveidotājs TV projektā Džareds Gilmors atklājis, ka reālajā dzīvē šī aktrise ir visai bezpersoniska un nepieejama. Savukārt, komediants, aktieris un pianists Zaks Galifianakis pasvēstījis, ka abu pirmajā tikšanās reizē Džonsa pēc desmit minūšu sarunas, pavēlējusi kolēģim pamest viņas galdiņu, uz ko viņš nepalika atbildi parādā, atcērtot, ka viņa ir tikai kārtējā TV seriāla aktrise, kuru pēc dažiem gadiem visi būs jau aizmirsuši, tāpēc ieteica pārdomāt savu attieksmi un kļūt jaukākai.

 

6. GVINETA PALTROVA, amerikāņu aktrise un dziedātāja, pavārgrāmatu autore

2013.08.23-pisatelskij_poedinok_gollivudskoj_aktrisi_i_vnuchki_yugoslavskoj_princessikkkl

Lai gan daudziem varētu šķist, ka šī Holivudas dīva ir atsaucīga sieviete, patiesībā medijos par viņu tiek, rakstīts daudz, kasnepatīkams, atklājot aktrises patieso raksturu. Daudzi argumentē, ka Paltrova ir pretencioza un samākslota, neapzinoties ar kādām reālām dzīves problēmām ik dienas saskaras parastie cilvēki. Lielākā daļa šo apgalvojumu par viņu rodas no tā, ka aktrise vēlas identificēt sevi ar šiem cilvēkiem, taču no otras puses –  saglabājot ārkārtīgi greznu dzīvesveidu. Kāda Ņujorkas restorāna viesmīle, kura vairākkārtīgi apkalpojusi Holivudas dīvu, atzinusi, ka viņa uzskata parastos cilvēkus par nekam nederīgām niecībām, tā arī izturoties. Kāds no viņas biedriem filmā Dzelzs vīrs 2 (Iron Man 2), pastāstījis, ka aktrise bieži atteikusies runāt ar kādu no kolēģiem. Savukārt, vēl viena Holivudas dīva, dziedātāja un mūziķe Skārleta Johansone nodēvējusi Paltrovu par pārāk snobisku un tendēta uz to, lai liktu cilvēkiem justies neērti.

 

5. ŠENONA DOHERTIJA, amerikāņu aktrise, producente, rakstniece un TV režisore

_klklkshan

Šī kino jomas darbone vairākas reizes nonākusi dažādās nesaskaņās ar saviem kolēģiem un darba devējiem. Piemēram, viņa pameta vienu no saviem slavenākajiem darbiem – Beverlihilza 90210 (Beverly Hills, 90210), jo nespēja pārvarēt domstarpības ar seriāla kolēģiem un tā veidotāju Āronu Spelingu. Neraugoties uz šo situāciju, Dohertiju tomēr apstiprināja vienā no galvenajām lomām Spelinga veidotajā seriālā Amulets (Charmed), tomēr arī to viņa 2001. gadā pameta, jo nespēja sastrādāties ar kolēģi Alisiju Milano – vienu no savām ekrāna māsām. Intervijās Milano atzinusi, ka darbs kopā ar Dohertiju līdzinājies vidusskolas laikam, nevis kā profesionālā TV projektā. Savukārt, Īans  Zīrings – Stīva Sandersa lomas atveidotājs seriālāBeverlihilza 90210, (Beverly Hills 902010) uzsvēris,  ka bijis patiesi priecīgs un atvieglots, ka Dohertija pametusi darbu šajā populārajā TV projektā , jo viņai pilnībā pietrūcis profesionālisma, kam piekrituši arī daudzi citi kolēģi.

 

4. TERIJA HAČERE, amerikāņu aktrise un rakstniece

TeriHatcher_A-Stellar-Night-Gala_Vettri.Net-06

Grūti iedomāties, ka aktrise, kuru mēs, visticamāk, vislabāk zinām pēc  Sūzenas  Meieres lomas populārajā seriālā Bīstamās mājsaimnieces (Desperate Housewives), vairākas reizes ir sanaidojusies ar šī projekta aktieriem un filmēšanas komandu, kuri atzinuši, ka ar šo aktrisi ir bijis ārkārtīga grūti sastrādāties. Kad seriāla uzņemšana bija galā, aktieri dāvināja uzņemšanas komandai dažādas dāvanas, uz kurām parakstījās visi, izņemot Hačere. Aktrises kolēģe seriālā Nikoleta Šeridana (atveidoja Īdiju Britu – red. )atklājusi, ka Hačere ir skopākā un nekrietnākā sieviete, kuru viņa jebkad ir satikusi.

 

3. ČĀRLIJS ŠĪNS, amerikāņu kinoaktieris

Šīns ir labi pazīstams ar savu dīvaino uzvedību uzņemšanas laukumā, kas, iespējams, ir uzjautrinoša un interesanta faniem, bet ne kolēģiem. Aktrise Selma Blēra tika atlaista no TV komēdijseriāla  Dusmu terapija (Anger Management ), jo nemitīgi izprašņāja tā veidotājus un sūdzējās par Šīna darba ētiku, jo viņš nemitīgi kavējis un aktrisei licies, ka kolēģim maz rūp TV projekta panākumi.  Tomēr pats Šīns uzsvēris, ka atrise netika atlaista, taču vienkārši viņas tēlam vairs nebija vietas šajā projektā. Kā ir patiesībā, zina vien viņi paši, taču tas nemaina aktiera negatīvo slavu.

 

2. KETRĪNA HEIGLA, amerikāņu aktrise

Heigla, kura, visticamāk, vislabāk pazīstama ar lomu seriālā Grejas anatomija (Gray’ s Anatomy), izdarīja ko tādu, ko daudzi šī seriāla fani nemaz negaidīja! Aktrise apvainoja seriāla scenārija autorus un atteicās no sava vārda ierakstīšanas Emmy balvas nominācijā, argumentējot savu rīcību,  ar to, ka viņas tēlam sagatavotais scenārija materiāls neesot bijis pietiekami labs šai balvai. Seriāla autore Šonda Raimsa atzinusi, ka Heiglas vārdi dziļi ievainojuši viņu, iemācot būt piesardzīgākai, nevēloties vairsapdedzināties, atklājot cilvēku patieso dabu.

 

1. MEGANA FOKSA, amerikāņu aktrise un modele

megan-fox-1660715008_iist

Daudziem vīriešiem šī aktrise ir skaistuma etalons, īpaši pēc superfilmas Transformeri (Transformers) ekranizācijas. Viņas skaistums, iespējams, ir nenoliedzams, taču daudzi norāda, ka tas, visticamāk, ir viņas vienīgais labums. Izrādās, ka šīs filmas uzņemšanas komandas pārstāvji rakstījuši aktrisei vēstuli, norādot tajā uz vairākiem viņas trūkumiem. Anonīmajā vēstulē Foksu aicināja nebūt tik nepateicīgai, neuzvesties tā, it kā pārējie ir viņas vergi, tāpat nebūt nekaunīgai, jo patiesībā viņa esot visai neizteiksmīga. Lai gan ar šīm detaļām būtu gana, lai atklātu Foksas neganto raksturu un visatļautību uzņemšanas laukumā, viņa nodēvēta arī par nelaipnu m…. (jā, to pašu vienas no senākās profesijas pārstāvēm!).

 

Vai kādas zvaigznes patiesā rakstura nianses tev bija pārsteigums?

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi Ventspilī risinājušies kādās dzimšanas dienas svinībās

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas aizvadītās nedēļas nogalē uzsāka kriminālprocesu par slepkavību...

Nebijis notikums šova “Lauku Sēta” vēsturē

  Piektdien, 24. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 realitātes šova “Lauku Sēta” dalībniekus sagaida mākslinieciski darbi,...

Ieskaties! Rudens modes tendences 2021 – grimā, frizūrās, apģērbos, apavos un aksesuāros

Rudens ir īstais laiks, kad varam atļauties gan košākas krāsas tērpā un grimā, gan iekļaut...

Ceturtdien vēl 710 Covid-19 gadījumi un 6 mirušie, tostarp divdesmitgadnieks

  Piektdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 710 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši 6...

Infektologam Dumpim skumjas ziņas par turpmākajos mēnešos gaidāmo – VIDEO

  Cīņā pret Covid-19 patlaban svarīgākā ir primārā vakcinācijas kursa saņemšana un kontaktu samazināšana, LTV "Rīta...

Parādās jauna informācija par smago avāriju uz Ventspils šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts, ka ceturtdienas rītā nu jau kārtējā smagā avārija notika uz Rīgas - Ventspils...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Aizkaitināmība un dusmas var uzrasties dienas pirmajā pusē. Netērē pārmērīgi daudz enerģijas jebkurai darbībai. Sporto,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs VISNEVEIKSMĪGĀKĀS

Iepriekš informējām par tām horoskopa zīmēm, kuras 2022. gadā solās būt visveiksmīgākās. Nu pienākusi kārta...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Pirmā dienas puse tev ir jāizmanto pēc iespējas aktīvāk. Uzņemies iniciatīvu un izmanto savu pašpārliecinātību....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pieaugs optimisms un paaugstināsies entuziasms. Var rasties daži izdevīgi...

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Mājai un Dārzam

Sliktas ziņas par laiku tuvākajās dienās; no svētdienas viss mainīsies

  Tuvākajās dienās virs Latvijas teritorijas laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība - laiks būs mākoņains...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku ceturtdien un naktī uz piektdienu. 23.09.2021....

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...