Uzzini, ar kurām 10 slavenībām, ja vien būtu iespējams, kolēģi vairs nekad nestrādātu kopā!

 

Neraugoties uz Holivudas šķietamo slavu un spozmi, ir neskaitāmi momenti, kad darbs šajā jomā ir tālu prom no brīnumiem. Neviens to nezina labāk par pašiem aktieriem, režisoriem un filmu veidošanas komandu, tomēr dažkārt viņu pacietības mērs ir pilns un gaismā nāk daži ne visai glaimojoši fakti par kādas zvaigznes untumiem.

10. LINDSIJA LOENA, amerikāņu aktrise, modele un ierakstu māksliniece

org_7071llll

Kuru gan citu mēs varētu iedomāties, runājot par dažādām slavenību nepatikšanām un skandāliem! 2013. gada amerikāņu erotiskā trillera/drāmas The Canyons režisors Pols Šraders ir atzinis, ka darbs kopā ar šo aktrisi bijis ļoti nomācošs. Viņš uzsvēris, ka Loena ilgstoši nespējusi iejusties lomā, viņai bijušas problēmas ar norādījumu uzklausīšanu, kā arī aktrise nav spējusi sastrādāties ar filmas uzņemšanas komandu. Holivudas skandāliste regulāri kavējusi darbu vai vienkārši neparādījās, kad bija pienākusi viņas kārta stāties kameras priekšā, jo nejutās īstajā noskaņojumā. Tomēr, neraugoties uz šiem ne visai glaimojošajiem izteikumiem, Šraders atzinis, ka joprojām ir pārliecināts, ka šai lomai vispiemērotākā bija tieši viņa.

 

9. MIŠA BĀRTONE, amerikāņu aktrise

FOX Primetime 2004/2005 Upfront

Marisas atveidojums seriālā O.C padarīja šo aktrisi par zvaigzni. Šajā lomā viņa bija gan skaista, gan mīlēta, tomēr aktrises bijušais kolēģis, tēva lomas atveidotājs –Teits Donovans izteicies, ka uzņemšanas laukumā nav bijusi lielāka dīva par Bārtoni, viņai esot briesmīga reputācija!

 

8. KRISTĪNA AGILERA, amerikāņu dziedātāja, dziesmu tekstu autore

Christina-Aguilera_kakakls_loj

Šī māksliniece no tīņu elka ir kļuvusi par respektējamu popmūzikas dziedātāju. Diemžēl, iespējams, tieši viņa pati ir visaugstākajās domās par savu personību. Angļu/īru puišu grupas The Wanted dalībnieki pēc viņu uzstāšanās kā viesmāksliniekiem šovā The Voice, kura žūrijā ir Agilera, nekautrējoties nodēvējuši viņu par totālāko m…. (aizvietosim šo vārdu ar pieklājīgāku apzīmējumu: vieglas uzvedības sievieti!), jo dziedātāja pēc viņu tikšanās pilnībā ignorējusi viņus, pat atteikusies skatīties puišu virzienā.

 

7. DŽANUARIJA DŽONSA, amerikāņu aktrise

January-Jones-07

Godalgotā seriāla Mad Men aktrise, kurā viņa atveido ar dzīvi neapmierinātu mājsaimnieci arī pati nav visai labvēlīga. Viņas dēla lomas atveidotājs TV projektā Džareds Gilmors atklājis, ka reālajā dzīvē šī aktrise ir visai bezpersoniska un nepieejama. Savukārt, komediants, aktieris un pianists Zaks Galifianakis pasvēstījis, ka abu pirmajā tikšanās reizē Džonsa pēc desmit minūšu sarunas, pavēlējusi kolēģim pamest viņas galdiņu, uz ko viņš nepalika atbildi parādā, atcērtot, ka viņa ir tikai kārtējā TV seriāla aktrise, kuru pēc dažiem gadiem visi būs jau aizmirsuši, tāpēc ieteica pārdomāt savu attieksmi un kļūt jaukākai.

 

6. GVINETA PALTROVA, amerikāņu aktrise un dziedātāja, pavārgrāmatu autore

2013.08.23-pisatelskij_poedinok_gollivudskoj_aktrisi_i_vnuchki_yugoslavskoj_princessikkkl

Lai gan daudziem varētu šķist, ka šī Holivudas dīva ir atsaucīga sieviete, patiesībā medijos par viņu tiek, rakstīts daudz, kasnepatīkams, atklājot aktrises patieso raksturu. Daudzi argumentē, ka Paltrova ir pretencioza un samākslota, neapzinoties ar kādām reālām dzīves problēmām ik dienas saskaras parastie cilvēki. Lielākā daļa šo apgalvojumu par viņu rodas no tā, ka aktrise vēlas identificēt sevi ar šiem cilvēkiem, taču no otras puses –  saglabājot ārkārtīgi greznu dzīvesveidu. Kāda Ņujorkas restorāna viesmīle, kura vairākkārtīgi apkalpojusi Holivudas dīvu, atzinusi, ka viņa uzskata parastos cilvēkus par nekam nederīgām niecībām, tā arī izturoties. Kāds no viņas biedriem filmā Dzelzs vīrs 2 (Iron Man 2), pastāstījis, ka aktrise bieži atteikusies runāt ar kādu no kolēģiem. Savukārt, vēl viena Holivudas dīva, dziedātāja un mūziķe Skārleta Johansone nodēvējusi Paltrovu par pārāk snobisku un tendēta uz to, lai liktu cilvēkiem justies neērti.

 

5. ŠENONA DOHERTIJA, amerikāņu aktrise, producente, rakstniece un TV režisore

_klklkshan

Šī kino jomas darbone vairākas reizes nonākusi dažādās nesaskaņās ar saviem kolēģiem un darba devējiem. Piemēram, viņa pameta vienu no saviem slavenākajiem darbiem – Beverlihilza 90210 (Beverly Hills, 90210), jo nespēja pārvarēt domstarpības ar seriāla kolēģiem un tā veidotāju Āronu Spelingu. Neraugoties uz šo situāciju, Dohertiju tomēr apstiprināja vienā no galvenajām lomām Spelinga veidotajā seriālā Amulets (Charmed), tomēr arī to viņa 2001. gadā pameta, jo nespēja sastrādāties ar kolēģi Alisiju Milano – vienu no savām ekrāna māsām. Intervijās Milano atzinusi, ka darbs kopā ar Dohertiju līdzinājies vidusskolas laikam, nevis kā profesionālā TV projektā. Savukārt, Īans  Zīrings – Stīva Sandersa lomas atveidotājs seriālāBeverlihilza 90210, (Beverly Hills 902010) uzsvēris,  ka bijis patiesi priecīgs un atvieglots, ka Dohertija pametusi darbu šajā populārajā TV projektā , jo viņai pilnībā pietrūcis profesionālisma, kam piekrituši arī daudzi citi kolēģi.

 

4. TERIJA HAČERE, amerikāņu aktrise un rakstniece

TeriHatcher_A-Stellar-Night-Gala_Vettri.Net-06

Grūti iedomāties, ka aktrise, kuru mēs, visticamāk, vislabāk zinām pēc  Sūzenas  Meieres lomas populārajā seriālā Bīstamās mājsaimnieces (Desperate Housewives), vairākas reizes ir sanaidojusies ar šī projekta aktieriem un filmēšanas komandu, kuri atzinuši, ka ar šo aktrisi ir bijis ārkārtīga grūti sastrādāties. Kad seriāla uzņemšana bija galā, aktieri dāvināja uzņemšanas komandai dažādas dāvanas, uz kurām parakstījās visi, izņemot Hačere. Aktrises kolēģe seriālā Nikoleta Šeridana (atveidoja Īdiju Britu – red. )atklājusi, ka Hačere ir skopākā un nekrietnākā sieviete, kuru viņa jebkad ir satikusi.

 

3. ČĀRLIJS ŠĪNS, amerikāņu kinoaktieris

Šīns ir labi pazīstams ar savu dīvaino uzvedību uzņemšanas laukumā, kas, iespējams, ir uzjautrinoša un interesanta faniem, bet ne kolēģiem. Aktrise Selma Blēra tika atlaista no TV komēdijseriāla  Dusmu terapija (Anger Management ), jo nemitīgi izprašņāja tā veidotājus un sūdzējās par Šīna darba ētiku, jo viņš nemitīgi kavējis un aktrisei licies, ka kolēģim maz rūp TV projekta panākumi.  Tomēr pats Šīns uzsvēris, ka atrise netika atlaista, taču vienkārši viņas tēlam vairs nebija vietas šajā projektā. Kā ir patiesībā, zina vien viņi paši, taču tas nemaina aktiera negatīvo slavu.

 

2. KETRĪNA HEIGLA, amerikāņu aktrise

Heigla, kura, visticamāk, vislabāk pazīstama ar lomu seriālā Grejas anatomija (Gray’ s Anatomy), izdarīja ko tādu, ko daudzi šī seriāla fani nemaz negaidīja! Aktrise apvainoja seriāla scenārija autorus un atteicās no sava vārda ierakstīšanas Emmy balvas nominācijā, argumentējot savu rīcību,  ar to, ka viņas tēlam sagatavotais scenārija materiāls neesot bijis pietiekami labs šai balvai. Seriāla autore Šonda Raimsa atzinusi, ka Heiglas vārdi dziļi ievainojuši viņu, iemācot būt piesardzīgākai, nevēloties vairsapdedzināties, atklājot cilvēku patieso dabu.

 

1. MEGANA FOKSA, amerikāņu aktrise un modele

megan-fox-1660715008_iist

Daudziem vīriešiem šī aktrise ir skaistuma etalons, īpaši pēc superfilmas Transformeri (Transformers) ekranizācijas. Viņas skaistums, iespējams, ir nenoliedzams, taču daudzi norāda, ka tas, visticamāk, ir viņas vienīgais labums. Izrādās, ka šīs filmas uzņemšanas komandas pārstāvji rakstījuši aktrisei vēstuli, norādot tajā uz vairākiem viņas trūkumiem. Anonīmajā vēstulē Foksu aicināja nebūt tik nepateicīgai, neuzvesties tā, it kā pārējie ir viņas vergi, tāpat nebūt nekaunīgai, jo patiesībā viņa esot visai neizteiksmīga. Lai gan ar šīm detaļām būtu gana, lai atklātu Foksas neganto raksturu un visatļautību uzņemšanas laukumā, viņa nodēvēta arī par nelaipnu m…. (jā, to pašu vienas no senākās profesijas pārstāvēm!).

 

Vai kādas zvaigznes patiesā rakstura nianses tev bija pārsteigums?

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Pēc otrā Eirovīzijas mēģinājuma Samanta Tīna neklusē – VIDEO

  Gatavojoties 65. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālam, Latvijas pārstāve Samanta Tīna veiksmīgi  aizvadījusi jau otro...

“Ne visi sapņi piepildās uzreiz…” Dziedātāja Aija Andrejeva izplatījusi skumju vēsti

  Aijas Andrejevas koncertu “Es iešu tālāk”, kas jau iepriekš Covid-19 pandēmijas dēļ tika pārcelts uz...

Diemžēl SPKC epidemiologi nāk klajā ar nepatīkamu ziņu

  Covid-19 saslimstības 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju Latvijā šobrīd ir 453,3* (pirms...

Ļoti nepatīkama avārija šorīt notikusi aiz Siguldas – VIDEO

  Nepatīkama avārija piektdien dienas pirmajā pusē notikusi uz Vidzemes šosejas, pie Līgatnes tilta, soctīklos vēsta...

Horoskopi un Testi

Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Ikviens šajā dienā jutīsies sevišķi darbīgs un mērķtiecīgs. Izmanto šīs dienas zvaigžņu stāvokli, pavadot dienu...

Horoskops: Atklāj, kas biji pagātnē un to, kas būsi nākamajā dzīvē

Vadoties pēc dzimšanas gada ir iespējams saprast, kas esi – kādas ir tavas rakstura īpašības,...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. maijs

  Ko zvaigznes sola piektdienai, 14. maijam?   Auns Auna zīmē dzimušie ir ļoti enerģiski cilvēki un, lai gan...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Gael Varoquaux/CC

Izplatīts brīdinājums par laiku sestdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem sestdienas rītā. 15.05.2021. no rīta...

Sinoptiķis Bricis komentē izskanējušo nepatīkamo prognozi vasarai – kā būs patiesībā? – VIDEO

  Brīvdienas būs siltas, bet cik ticamas izskanējušās prognozes par vēsu un mitru vasaru? Stāsta LTV...

Izskan jaunas ziņas par šovasar gaidāmo laiku

  Pazīstamais sinoptiķis Jānis Trallis, kura veidotās prognozes izmanto ziņu aģentūra LETA un līdz ar to...