Sievietes ķermenis ir sarežģīts un noslēpumains, īpaši, ja runājam par seksu un tā kulmināciju – orgasmu. Daudzas no mums īsti nepārzina savu ķermeni un nav brīnums, ka vīrieši to neizprot vēl vairāk. Mēs atmaskojam dažus tipiskākos vīriešu mītus par sievietes ORGASMU!

 

1. MĪTS: ar sievieti kaut kas nav kārtība, ja viņa nespēj sasniegt orgasmu!

Daļa sieviešu, kurām šķiet, ka viņas nespēj sasniegt orgasmu – kļūdās, jo par to nemaz nenojauš! Viņām nav iegurņa muskuļu kontrakcijas, taču pēc dzimumakta ir tieši tāds pats apmierinājums un atvieglojumus, kā tām, kas spēj izjust visu sajūtu gammu. Turklāt – tās, kas pazīst iegurņa kontrakciju sajūtas, bieži ir neapmierinātas, ja nav izdevies sasniegt baudas virsotni – kļūst nervozas un neapmierinātas un pat var izjust sāpes un diskomfortu iegurnī.

 

2.  MĪTS: normāla sieviete sasniedz orgasmu dzimumakta laikā!

Aptuveni tikai trešdaļa sieviešu izjūt regulāru orgasmu seksa laikā. Pārējai daļai daiļā dzimuma pārstāvju vai nu nepieciešama papildus stimulācija, vai nu viņas spēj izjust orgasmu vienīgi masturbējot, vai ar mutvārdu stimulācijas palīdzību. Un jebkura no šīm variācijām ir normāla sievietes seksualitātes pazīme. Orgasms ir un paliek orgasms, neraugoties uz veidu kā tu to sasniedz! Tam kā tas ir noticis nav nekādas saistības ar sievietes veselību vai emocionālo briedumu.

 

3. MĪTS: nespēja sasniegt orgasmu nozīmē, ka sieviete ir frigida vai tas ir drošs signāls, ka kaut kas nav kārtībā ar viņu vai viņas partnerattiecībām!

Sieviete, kura kādreiz izjuta, taču vairs ilgstoši nav sasniegusi orgasmu var ciest no veselības problēmām vai, piemēram, medikamentu izraisītām blakusparādībām. Savukārt, daiļā dzimuma pārstāve, kurai nekad nav bijis orgasms ļoti iespējams nav pietiekami izzinājusi savu ķermeni un iemācījusies to sasniegt ar dažāda veida stimulāciju.

 

4. MĪTS: sievietei ir vienkārši sasniegt orgasmu

Diemžēl, filmu iespaidā lielai daļai vīriešu šķiet, ka sievietes spēj orgasmu sasniedz ļoti ātri, tomēr patiesība ir tāda, ka lielākajai daļai daiļā dzimuma pārstāvju ir nepieciešama vismaz pusstunda, lai uzvedinātos uz šīm sajūtām, tieši tāpēc – priekšspēle ir tik būtiska!

 

5. MĪTS: ir iespējams noteikt, kad sieviete izliekas, ka ir sasniegusi orgasmu

Ne vienmēr, jo dažas no mums būtu pelnījušas Oskaru par savu veiksmīgo aktierspēli! Tomēr ir būtiski atcerēties, ka šādi mēs mānām ne tikai savus vīriešus, bet arī – pašas sevi… Daudz labāk būtu pielikt pūles, lai to patiešām sasniegtu! Pastāsti partnerim, ko tu vēlies, lai viņš izdara, kā lai pieskaras un viss izdotosies.

 

6. MĪTS: sievietes var viegli sasniegt daudzus orgasmus

Atšķirībā no vīrieša, sievietei nav nepieciešams atjaunošanās periods, lai sasniegtu orgasmu vēlreiz, tomēr tas ne vienmēr ir vienkārši, pat ja spējam, tam nepieciešama liela prakse!

 

7. MĪTS: sievietes mērķis seksā – orgasms

Kļūda! Jo vairums gadījumu mēs vēlamies glāstus un skūpstus, fizisku tuvību, kurai ne vienmēr ir jāvainagojas ar orgasmu. Seksam ir jālīdzinās ceļojumam, nezinot, kas mūs sagaida šajā piedzīvojumā, tam ir jāļaujas, nevis tas jāplāno. Nav pareizā laika vai veida orgasma sasniegšanai, katrs no tiem ir individuāls un īpašs!

 

8. MĪTS: ja sieviete nesasniedz orgasmu, tad viņas partneris nav prasmīgs mīlnieks

Problēma ir komunikācijas trūkumā strap partneriem! Izstāstiet viens otram savas vēlmes, dalieties jums zināmā informācijā, kā palīdzēt gūt baudas augstāko punktu, kā saka – neturi sveci zem pūra!

 

9. MĪTS: vibrators sievietei ir vīrieša aizstājējs

Seksa rotaļlietas var ievērojami palīdzēt uzlabot seksuālo pieredzi, tomēr tās nespēj aizvietot stiprā dzimuma pārstāvi – dzīvu cilvēku, jo nav iespējams sasniegt tādu pašu intimitāti.

 

10. MĪTS: sievietēm patīk tikai maigs un lēns sekss

Mums tāpat kā jums, vīrieši, patīk dažādība. Dažkārt, mums nepieciešams dzīvniecisks un mežonīgs sekss, citkārt alkstam maiguma un glāstu.

 

11. MĪTS: sievietēm nepatīk ātrais sekss

Lai gan lielākā daļa vīriešu spēj sasniegt orgasmu ātrāk nekā to var sieviete, tas nenozīmē, ka mums nepatīk fiksie! Ne jau vienmēr ir laiks un arī vēlme ilgstošai priekšspēlei, tāpēc ātrais sekss var būt lielisks risinājums kā dažādot attiecības.

 

12. MĪTS: visās pozās orgasmu var sasniegt vienlīdz ātri

Nekā! Ir dažas pozīcijas, kas padara sievietes orgasmu daudz iespējamāku, piemēram, tā, kurā atrodamies virspusē, ļaujot papildus stimulēt klitoru.

 

13. MĪTS: prezervatīva lietošana sarežģī seksu un aizkavē orgasmu

Hmm… Ir jau vēl tādi eksemplāri (lasi:vīrieši), kuri uzskata, ka sekss ar šo kontracepcijas līdzekli līdzinās kāju mazgāšanai ar visām zeķēm, tomēr jaunākie sasniegumi prezervatīvu ražošanā ir padarījuši tos maksimāli plānus un mazāk jūtamus.

 

Neļaujieties mītiem, bet atslābinieties, komunicējiet un iedrošiniet viens otru, lai baudītu tuvību. Iedod izlasīt šo arī savam vīrietim, lai kliedētu viņa mītus!

Sabiedrība

Aizdomās par mēģinājumu noslepkavot robežsargu meklē šos divus kungus – FOTO

  Jau iepriekš ziņojām, ka 2020. gada 6. novembrī pulksten 07.06 Daugavpilī, Stāvu ielā 22, Valsts...
Foto:Flickr.com/TEDxRiga/CC

Vīķes-Freibergas ģimene izturējusi smagu likteņa triecienu

  Kā savā 23. februāra līdz 1. marta numurā vēsta izdevums "Kas jauns", smagu likteņa triecienu...

Komiķe Suvorova neslēpj – vairs nav prieka dzīvot

  Jau vairākkārt vēstīts par komiķes, skatuves mākslinieces Jolandas Suvorovas grūto likteni vecumdienās - sievietes pensija...

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Zināms, cik daudzi Covid-19 ierobežojumu pārkāpēji samaksājuši uzliktos sodus

  Trijos mēnešos par COVID 19 ierobežojumu pārkāpumiem Valsts policija piemērojusi sodus viena miljona apmērā. Iekasēti...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...