Attiecību veidošana ir sarežģīta māksla. Noskaidro 17 signālus, kas liecina, ka jums, visticamāk, nav kopīgas nākotnes…

JŪS NEKAD NERUNĀJAT PAR NĀKOTNI: ir lieliski dzīvot šeit, šajā konkrētajā brīdī, tomēr, ja jums nav plānu nākotnei, kopīgas vīzijas turpmākajiem notikumiem, šādas attiecības var palikt tikai kā īstermiņā kopā pavadīti mirkļi. Nākotnes mērķu un plānu pārrunāšana un apsvēršana ir veselīgu attiecību neiztrūkstoša sastāvdaļa, rādītājs tam, ka jums ir nopietni nolūki vienam pret otru.

 

TU VAI VIŅŠ APGALVO, KA NEESAT RADĪTI LAULĪBĀM: šis ir acīmredzams šķērslis nopietnām attiecībām, tomēr tieši daudzas sievietes ignorē šādus izteikumus no saviem mīļotajiem, uzskatot, ka to ir/būs iespējams mainīt. Uztver to nopietni! Ir jāpieņem patiesība, nevis jāizliekas, ka šādas problēmas nepastāv, tā aiztaupīsi lieku laika un enerģijas tērēšanu.  

 

KĀDAM NO JUMS IR B un C ATTIECĪBU VARIANTI: tas nozīmē, ka jums nav pārliecības, ka esat īstie viens otram, tāpēc kādam no jums vai abiem ir vēl citas simpātijas, kā rezerves varianti, ja nu starp jums nekas neizdosies. Par ko tas liecina? Nenopietnām attiecībām, kuras nepārprotami virzās nekurienē… Kādi šeit var būt jautājumi par savstarpēju uzticēšanos un cieņu pret partneri! Vai arī kāds no jums nevēlas apzināties, ka dzīve nav tikai nemitīga rotaļa, ir bail no dziļākas intimitātes.

STARP JUMS IR TIKAI SEKSS: ja vienīgais, kas jūs saista ir notiekošais guļamistabā, ir skaidrs, ka jūsu attiecību pamatā ir seksuālā, ne emocionālā saikne un maz ticams, ka jūsu saistības spēj pāraugt citā, daudz nopietnākā līmenī. Lai gan tuvība ir ļoti nozīmīga attiecību daļa, tomēr tā nav visa stūrakmens, lai līdzsvarotu partnerību.

 

JUMS IR DAUDZ KĀ KOPĪGA, TAČU NESASKAN SEKSUĀLAJĀ DZĪVE: šis ir otrs grāvis, tikpat bīstams un aizaudzis! Ja jums trūkst, izpaliek šīs būtiskās attiecību sastāvdaļas, visticamāk, arī šajā gadījumā nākamā partnerattiecību līmeņa nebūs. Tev taču nav nepieciešams vēl viens draugs vai dzīvokļa kaimiņš, vai ne? Jebkuras veselīgas saistības ietver terminus – labākie draugi un mīļākie.

 

JŪS DZĪVOJAT KOPĀ, BET…: ja jau šobrīd daliet kopīgu dzīvojamo vidi gluži kā laulāts pāris bez formālām saistībām, jums var nebūt motivācijas ko būtiski mainīt, proti, salaulāties. Šeit jāpiemin teiciens – kāpēc jāpērk govs, ja var pienu saņemt bez maksas! Pārrunājiet notiekošo, lai neiestrēgtu ērtā rutīnā.

VIŅA VECĀKI IR ŠĶĪRUŠIES: lai cik tas neizklausītos savādi, ir vērts šo uzlūkot kā brīdinošu pazīmi, ko ir vērts paturēt prātā. Dažkārt vecāki var nodot mums negatīvu priekšstatu par attiecībām un laulību dzīvi, uzticības jautājumiem un rīcību dažādās problēmsituācijās. Jo nereti tieši mūsu uzvedības modeļi ir aizgūti no bērnības, no redzētā starp mums vistuvākajiem cilvēkiem. Tomēr, protams, ne vienmēr pagātnē piedzīvotais būs galvenais vadmotīvs, iespējams, tieši pretēji – paraugs, kā nevajadzētu rīkoties!

 

NEVIENS NO VIŅA DRAUGIEM NAV PRECĒJIES: ja viņa čomiem nav nopietnu attiecību, visticamāk, ka arī tavs partneris būs mazāk motivēts nostabilizēties attiecībās. Šie cilvēki, iespējams, liek tavai otrai pusītei apdomāt, kam viņam ir nepieciešamas šādas važas. Patiesība ir vien tajā, ka cilvēki, kuri ir mums apkārt, spēj ietekmēt un skaidrot mūsu uzvedību.

 

JŪS ABI UZVEDATIES KĀ NO ATTIECĪBĀM BRĪVI CILVĒKI: ja neraugoties uz to, ka esat pāris, nerēķinieties viens ar otru, rīkojaties kā brīvi cilvēki, vairāk kontaktējoties ar draugiem, nevis esot kopā, kas jūs vieno?  Ja vēlies daudz nopietnākas attiecības, jums abiem ir jāizvērtē attiecību kvalitāte un kādas tās vēlaties JŪS, ne TU! Ja citu kompānija tev ir patīkamāka nekā divvientulību ar partneri, iespējams, intuitīvi jūti, ka jūsu attiecības nav tik nozīmīgas un ilgnoturīgas.

TU NEVELTI LAIKU ATTIECĪBĀM: šī ir joma, kurā tāpat kā jebkurā citā, ir nepieciešams ieguldīt – laiku, enerģiju, pūles! Ja tev vai mīļotajam prioritāte ir darbs, ģimene, draugi vai jebkas cits tikai ne attiecības, ir laiks to pārvērtēt, ja vēlaties būt kopā. Ja partnerība nav tev visbūtiskākais, tad, visticamāk, tai nav pietiekamas augsnes, kas var vainagoties ar aizvainojumiem un distancēšanos.

 

TU ĪSTI NEZINI, KO VĒLIES: ja partnerim nav skaidrs, kā tu jūties, iespējams, viņam nav skaidrs, kā rīkoties, kas tev ir būtiski un otrādi! Izrunājiet šīs lietas! Dzīvot neziņā taču ir grūti, vai ne? Iespējams, kādam no jums jau sen ir sakrājušās lietas, kas neļauj justies laimīgiem šeit un tagad! Neizniekojiet savu laiku un vispirms esiet godīgi paši pret sevi!

 

JŪS NECEĻOJAT KOPĀ: skan savādi? Bet tu taču noteikti esi dzirdējusi, ka kopīgi ceļojumi spēj lieliski pārbaudīt attiecību kvalitāti! Tā ir atrašanās jaunā, iepriekš nezināmā, neierastā teritorijā, situācijās, kas jums atklās daudz ko jaunu par savstarpējo saikni. Tas var būt būtisks solis, lai iepazītu vienam otru un pārliecinātos vai maz spējat un vēlaties būt kopā. Tā ir sava veida terapija – pašanalīze, izzinot arī partnera paradumus un rakstura nianses, ko normālos apstākļos, iespējams, palaistu garām!

TEV NAV PAŠAI SAVAS DZĪVES: ja viņš ir tavas dzīves sastāvdaļa, bez kuras nespēj būt tu pati, skaidrs ir viens, ka esi izplūdusišajā cilvēkā un, iespējams, tev nemaz viņš nav nepieciešams vien šī sajūta, ka otra puse papildina tevi. Esi tu pati – neatkarīga personība, individualitāte!

 

JŪSU ATTIECĪBAS PASTĀV TIKAI VIRTUĀLĀ VIDĒ: mūsdienās iepazīšanās interneta vidē nav nekāds jaunums, tomēr, ja jūs nesperat nākamo soli un netiekaties arī reālajā pasaulē, viss nav tik gludi. Ja ne reizi neesat tikušies aci pret aci, kā jūs varat zināt, ka tas, ko esat veidojuši sarakstoties maz ir reāli? Ielūkoties otra acīs un redzēt patiesu smaidu, taču ir būtiski, vai ne?

 

TU NEIELAID VIŅU SAVĀ DZĪVĒ: ja neesi iepazīstinājusi viņu (vai arī otrādi – tu nepazīsti viņa tuvākos cilvēkus) ar savu ģimeni vai draugiem, vai kautrējies no viņa un/.vai jūsu attiecībām? Iespējams, jūtat, ka nebūsiet viens otra nākotnes dzīves daļa! Aizdomājies, ja jau vismaz pusgadu esat pāris, kaut kas tiešām nav kārtībā! Iespējams, tas ir neapzināts signāls, ka starp jums nav nekā ilgnoturīga!

TU IZVAIRIES NO STRĪDIEM: ne visas nesaskaņas ir tikai graujošas un negatīvas! Ja tu nekad neizpaud savas patiesās emocijas vai neizsaki satraucošos attiecību momentus, neizrunājiet problēmas, jūsu attiecības vienmēr būs rezervētas un neīstas. Diskusijas un dažādu problēmu apspriešana ir normāla attiecību daļa, tas tūdaļ nenozīmē, ka jums jāsaplēš visi trauki virtuvē. Diplomātijā un sadarbība – atslēgas vārdi, lai viss izdotos! Nedzīvojiet ziepju burbulī, baidoties pārdurt to, lai tikai neradītu liekus satraukumus.

 

VIŅŠ NAV FINANSIĀLI STABILS: ikvienam dzīvē var gadīties posms, kad materiālajā ziņā neklājas tik spīdoši, kā gribētos, bet, ja šī situācija ir ieilgusi un vīrietis neko nevēlas mainīt, vai tevi apmierina šādas attiecības? Vai tu vēlies būt mūžīgais vilcējs? Jums ir jābūt vienlīdzīgiem partneriem, kuri stāv uz vienota – viena ceļa, kas ved – nākotnē.

 

Lai jums veicas!

Sabiedrība

Parādās jauna informācija par smago avāriju uz Ventspils šosejas – VIDEO

  Jau vēstīts, ka ceturtdienas rītā nu jau kārtējā smagā avārija notika uz Rīgas - Ventspils...

Pāragri mūžībā devusies seriāla “Sekss un lielpilsēta” zvaigzne

57 gadu vecumā miris aktieris Villijs Gārsons, kurš pazīstams ar lomu "Sekss un lielpilsēta" seriālā...

Publiskā pasākumā pēkšņi sabrukusi “Harija Potera” filmu zvaigzne

Harija Potera zvaigzne Toms Feltons, kurš attēloja Drako Malfoju, ir izraisījis milzu bažas apkārtējos un...

Ziņo par Jūrmalā uz ielas notikušu traģēdiju

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 111 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 14 cilvēki un viens gājis...

Ogres pusē lielā platībā aizdegusies daudzdzīvokļu ēka

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23. septembra plkst. 06.30 līdz 24. septembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Prezidenta Levita zvans no ASV samulsinājis vairākas Saeimas deputātes – VIDEO

  Interesantu pavērsienu ieguvušas diskusijas par jaunā Satversmes tiesas tiesneša ievēlēšanu. Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Izvairies no jebkādas vulgaritātes vai rupjības. Nesteidzies iegūt jaunas paziņas vai draugus, tāpat neesi pārāk...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs VISNEVEIKSMĪGĀKĀS

Iepriekš informējām par tām horoskopa zīmēm, kuras 2022. gadā solās būt visveiksmīgākās. Nu pienākusi kārta...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Pirmā dienas puse tev ir jāizmanto pēc iespējas aktīvāk. Uzņemies iniciatīvu un izmanto savu pašpārliecinātību....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pieaugs optimisms un paaugstināsies entuziasms. Var rasties daži izdevīgi...

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs visveiksmīgākās

Aplūko vai arī tava horoskopa zīme solās nākamgad būt īpaši veiksmīga!   Lauva Lauva joprojām svinēs uzvaras gājienu...

Mājai un Dārzam

Sliktas ziņas par laiku tuvākajās dienās; no svētdienas viss mainīsies

  Tuvākajās dienās virs Latvijas teritorijas laika apstākļus turpinās noteikt ciklonu darbība - laiks būs mākoņains...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku ceturtdien un naktī uz piektdienu. 23.09.2021....

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...