Uzzini, kas ir jāņem vērā stiprā dzimuma pārstāvim, lai uzkurinātu mīļotās libido! Vai tā ir?

 

 

NEBAIDIES JAUTĀT!

Katra sieviete ir unikāla, atšķiras viņas seksuālās fantāzijas un vēlmes un tieši tāpēc vīrietis nevar zināt visus daiļā dzimuma pārstāvju noslēpumus, ja rīkojas pēc viena, standarta rīcības modeļa. Dažām sievietēm, piemēram, patīk, ja viņas pakļauj, savukārt, citas – nešaubīgi vēlas pašas dominēt pār partneri. Tieši šo un daudzu citu iemeslu dēļ vīrietim ir delikāti jāpajautā, ko mīļotā vēlas guļamistabā, kas viņai partnera rīcībā patiks visvairāk. Tikai vienkāršs jautājums atrisinās daudzas jūsu seksuālās jomas problēmas, jo pēc daudzu sieviešu domām, nav nekā seksīgāka par vīrieti, kurš vēlas, lai viņa partnerei būtu labi!

 

 

VINGRINIETIES KOPĀ!

Protams, būt pārliecinātam par sevi un savu seksualitāti ir labi, tomēr prakse un iemaņu uzspodrināšana padara seksu ne tikai biežāku, bet noteikti labāku! Meklējiet kopā to, kas jums tuvībā patīk vislabāk!

 

 

MUDINI VIŅU JUSTIES ĒRTI!

Daudzas sievietes var ļauties seksuālajiem piedzīvojumiem un eksperimentiem tikai tad, kad viņas jūtas ērti un droši. Daļēji tā ir vīrieša atbildība, iedrošināt mīļoto, justies šādi! Ja stiprā dzimuma pārstāvis apgulsies gultā, aizliekot rokas aiz galvas un cerēs, ka tūlīt viss notiksies, viņš var smagi vilties!

 

 

NOSKAIDRO VIŅAS FANTĀZIJAS!

Vīrietis nevarēs piepildīt visas mīļotās vēlmes, ja nezinās, kādas ir viņas fantāzijas. Likumsakarīgi, ja viņš noskaidros, ko partnere grib – varēs to arī dot!

 

 

SKŪPSTI RADOŠI!

Vīrietim ir jāpielieto savas lūpas, lai uzkurinātu sievietes libido, jo ar skūpstiem vien var likt daudzām sievietēm teju izkust stiprā dzimuma pārstāvja skavās. Nesteigšanās, maigums un iejūtība, kā arī mīļotās reakcijas vērošana – atslēgas vārdi viņas labsajūtai!

 

 

NEBAIDIES VIŅAI PIESKARTIES!

Protams, lai gan visām sievietēm nepatīk viens un tas pats, gandrīz ikvienai ir tīkami pārliecināti, mērķtiecīgi vīrieša pieskārieni. Un stiprā dzimuma pārstāvim noteikti nav jākoncentrējas tikai uz sievietes visintīmākajām zonām, jo uzbudinošu efektu var panākt arī pieskaroties mīļotās matiem, kaklam, ausīm, sejai u.c. ķermeņa vietām…

 

 

IEPAZĪSTI VIŅAS G PUNKTU!

Tas atrodas sievietes maksts priekšējās sienas iekšpusē, pusceļā starp kaunuma kaulu un dzemdes kakla priekšpusi. Daudzām sievietēm šīs intīmās podziņas stimulēšana sniedz spēcīgu orgasmu un vispārēju organisma labsajūtu. Ja vēl neesat to atklājuši, mazliet pacietības, vēlmes un viss izdosies!

 

 

IZMANTO SAVU IZMĒRU!

Neatkarīgi no tā, kāds ir vīrieša lepnuma izmērs, tas spēj paveikt brīnumus! Sievieti daudz vairāk uzbudina tas, kā vīrietis pieskaras viņai, kā izmanto savu draudziņu, nevis tā apmērs! Izmēģiniet dažādas pozas, lai gūtu maksimālu baudu, izmantojot ikvienu auguma… centimetru!

 

 

IZMANTO SAVAS ROKAS!

Vīrietis nedrīkst novērtēt par zemu to, ko spēj paveikt viņa rokas! Kā paredz gandrīz jebkas, kas ir šajā sarakstā – jo lēnāk viņš rīkosies, jo labāku rezultātu sasniegs. Un vēlreiz uzsveram, ka koncentrēšanas uz visintīmākajām sievietes ķermeņa zonām nenodrošinās 100% panākumus, jo vīrietim ir jāuzlūko viss mīļotās ķermenis kā plašs darba lauks – nebeidzamiem eksperimentiem!

 

 

Lai jums jauks un radošs vakars!

Sabiedrība

Priekuļu pusē nelaime laupa jauna tēta un vīra dzīvību

  TV3 raidījums "Degpunktā" plašāk vēsta par kāda jauna vīrieša nāvi ugunsgrēkā Priekuļu novadā, apdzīvotā vietā...

Rīdziniekus aizkustina kāda jauna autovadītāja rīcība – VIDEO

  "Pie CSDD braukšanas laukuma kāds jauns autovadītājs apstājās ceļa vidū, lai palīdzētu omītei pārnest pāri...

Meklē pazudušu pusaudzi! Pazīme – īpašs tetovējums

  Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo meiteni. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknis meklē bezvēsts...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Šajā dienā tava iztēle aktivizēsies, bet sapratne ar apkārtējiem kļūs tikai labāka. Ideāls laiks rakstniekiem,...

Tavs horoskops veiksmīgam JŪNIJAM

Ko zvaigznes tev lēmušas jūnijam? Ko gaidīt? Kam gatavoties? Par to šoreiz BrīvBrīdis.lv. Auns Tu šomēnes tieksies...

Mājai un Dārzam

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...