Neuzticību nereti asociējam vien ar vīrieti, taču, lai nu kā mums, sievietēm, nepatiktu to dzirdēt – arī pašas bieži neesam bez vainas! Uzzini, kāpēc kāja pa kreisi mēdz paslīdēt daiļā dzimuma pārstāvēm…

Nesen Lielbritānijā veiktā pētījumā atklāts, ka no 3000 aptaujātajām sievietēm, gandrīz 20% ir bijušas neuzticīgas saviem mīļotajiem. Kas uz to pamudina mūs, sievietes? Attiecību speciālisti min biežākos iemeslus!

VIŅA VĒLAS ATRIEBTIES

Attiecību speciālisti uzsver, ka bieži daiļā dzimuma pārstāve nolemj spert šādu soli, jo, dziļi sāpināta, vēlas atdarīt ar to pašu savam vīrietim, nereti pati to īsti pat negribot, taču aizvainojums ir spēcīgāks… Vairums gadījumu šādi sieviete nodara sev vēl vairāk pāri, jo, kā zināms – stiprā dzimuma pārstāvji nav tik emocionāli un sānsolis bieži vien nemaz nesatricina viņu jūtu pasauli, kā tas notiek ar sievieti – viņa mokās vēl vairāk nekā iepriekš. Speciālisti norāda, ka daiļā dzimuma pārstāvei šķiet, ka krāpšana ir veids, kā nolīdzināt mīļotā pāridarījumu, padarot rezultātu 1:1. Tomēr, visticamāk, tas nepalīdzēs sadziedēt šīs rētas, bet gan padarīs situāciju vēl nepatīkamāku. Viņa šādi vēlas pierādīt, ka spēj būt iekārojam citam stiprā dzimuma pārstāvim, ka var pavedināt kādu, līdzīgi kā to darījusi otra pusīte.

 

VIŅA VĒLAS SAVIĻŅOJUMU

Anete BrīvBrīdis.lv vaļsirdīgi atklāja: ’’Ar vīru esam kopā jau kopš studiju laikiem, kad viens otrā ieskatījāmies jau pirmajā kursā un bijām nešķirami visu turpmāko laiku. Pēc studijām apprecējāmies, sagaidījām pasaulē ierodamies mūsu pirmdzimto un viss bija šķietami skaisti. Bet… Es aizvien biežāk aizdomājos, ka mani urda sajūta, ka nekad vairs neizjutīšu patīkamo iepazīšanās satraukumu, randiņu neveiklumu, pirmā skūpsta mulsumu, tauriņus vēderā… Protams, es mīlu savu vīru un tieši viņš ir tas, ar kuru vēlos būt kopā, taču, šo sajūtu vadīta, aizrāvos un ļāvos īslaicīgai dēkai ar kolēģi. Vēlāk gan to ļoti nožēloju, jo sajūtas, pēc kurām biju tā ilgojusies, pavadīja nožēla, nožēlā un vēlreiz nožēla!’’ Attiecību izzinātāji uzsver, ka sānsolis ietver patīkamu stresu, saviļņojuma meklēšanu, kas ir kā medikaments pret attiecību rutīnu. Dažkārt sieviete izvēlas tikai pārbaudīt vai spēs savaldzināt kādu vīrieti, iespējams, noklusējot, ka viņai jau ir nopietnas attiecības.

 

VIŅA VĒLAS UZSPODRINĀT SAVU PAŠAPZIŅU

Kad sieviete ļaujas dēkai ar kādu nesen iepazītu stiprā dzimuma pārstāvi, šis cilvēks parasti viņai izsaka komplimentus, liek justies seksīgai un iekārojamai veidos, kādos to, visticamāk, jau sen vairs nedara viņas partneris. Speciālisti norāda, ka nereti daiļā dzimuma pārstāve ir neuzticīga, jo nejūtas attiecībās emocionāli vienota ar savu pašreizējo partneri, kuram būtu patiešām jāuztraucas, ja sieviete jūtas nemīlēta, nenovērota vai pat ignorēta. Speciālisti uzsver, ja daiļā dzimuma pārstāve ir nepārliecināta par sevi vai vīrietis uztver viņu kā pašsaprotamu būtni mājās, viņa kļūst viegli ievainojama un var bez grūtībām pakļauties un nododoties kā emocionālai, tā fiziskai dēkai ar vīrieti, kurš liks viņai atkal justies īpašai.

 

 

VIŅA VĒLAS BŪT MĪLĒTA

Jūs esat mīļotie vai istabas biedri? Laika gaitā, daudzās attiecībās var būt grūti pateikt – kas īsti no pāra ir palicis pāri, jo nekas, visticamāk, nav vairs tā kā attiecību sākumposmā. Visticamāk, izzudusi šī īpašā sajūta, ka viņš vēlas būt kopā tieši ar tevi un tu – ar viņu… Nav nekāds noslēpums, ka tā burvīgā ķīmiskā reakcija, kas appludinājusi smadzenes, kad jūs tikko iepazināties ir apdzisusi. Šāda emociju lejupslīde nav neizbēgama, kaut gan pie tā pamatīgi, pat smagi jāstrādā. Pārim ir būtiski ik pa laikam uzjundīt savu mīlas ugunskuru, lai tas neapdziest, no jauna iededzot romantiskās dzirkstis. Ir būtiski saglabāt un ik pa laikam atjaunot to pašu ķīmiju kā brīdī, kad jūs tikko iemīlējāties viens otrā, izmantojot regulārus vingrinājumus – piemēram, 30 sekunžu skūpstus, 20 sekunžu apskāvienus, kas palielinās endorfīnu līmeni jūsu organismos, padarot daudz laimīgākus un apmierinātākus. Tomēr, iespējams, tevi pārsteigs fakts, ka attiecības, kurās nevalda strīdi un nesaskaņas nebūt nav spēcīgākas! Konflikti kā zināms rada kaislības un ir pierādīts, ka laulībās, kurās viss notiek klusi un rāmi, bez liekām emocijām, pastāv daudz lielāks neuzticības risks.

 

VIŅA VĒLAS TIKT PIEĶERTA, LAI…

Lielākā daļa daiļā dzimuma pārstāvju metas dēkā, lai izbēgtu no ikdienas – mājās uzvītas ligzdas. Tomēr nereti pienāk brīdis, kad sieviete izlemj, ka vairs nevēlas saistības ar partneri un šeit sākas problēmas. Attiecību speciālisti norāda, ka, ja sievietei ir bērns, viņai ir īpaši grūti pamest vīrieti bez vainas sajūtas, bet tā norimst, ja viņa nav tā, kura iniciē šķiršanos. Sānsolis ir veids kā atvieglot stresa un vainas sajūtu, jo partneris, visu uzzinot – var pamest viņu. Attiecību speciālisti norāda, ka to dēvē par izejas dēku, paredzot, ka attiecības drīz beigsies. Kā zināms vīrieši ir daudz mazāk toleranti nekā sievietes, kad runa ir par neuzticību un, visticamāk, daudz retāk piedod mīļotajai šādu vaļību. Vīrietis, kuru ir piekrāpusi mīļotā, visdrīzāk pārtrauks attiecības nevis dos savai mīļotajai otro iespēju.

 

VIŅAI IR GARLAICĪGI SEKSUĀLAJĀ JOMĀ

Seksuālā dzīve? Kas tā tāda? Pāri, kuri ir kopā jau ilgu laiku bieži žēlojas, ka viņu intīmā dzīve ir kļuvusi vienmuļa vai neinteresanta. Kāds nesen veikts pētījums, kas aplūkoja laulāto seksa paradumus norāda, ka 81 % sieviešu atklājušas, ka viņu intīmā dzīve kļuvusi prognozējama, kas noteikti mudina vai vismaz liek aizdomāties par savu vēlmju apmierināšanu kāda cita apskāvienos. Dažkārt sieviete metas dēkā, jo apzinās, ka viņas attiecībās vairs nav spontānumu. Vēlme pēc biežāka un/vai dažādāka seksa piedzīvojumiem visbiežāk ir tieši jaunu sieviešu iemesls būt neuzticīgām. Daiļā dzimuma pārstāves, kuras veido nopietnas attiecības vai salaulājas divdesmit gadu vecumā vai agrāk, visbiežāk krāpj partneri tādu pašu iemeslu vadītas, kā to parasti dara vīrieši, kuri vēlas krāsaināku, daudzveidīgāku seksuālo pieredzi, vai arī izjūt ziņkārību – kā būtu mīlēties ar konkrētiem vīriešiem, iztēlojoties tuvību ar kādu citu, ne partneri. Uzkuriniet savu seksuālo dzīvi, piešķiliet tai kaisles un erotikas uguntiņu! Mēģiniet ko jaunu – neaizbildinies ar slinkumu un domu, ka tas nav iespējams. Un kā vēl ir!

 

VIŅA JŪTAS VIENTUĻA

Attiecību pazinēji uzsver, ja sieviete domā, ka viņai ar partneri nav vairs nekā kopīga, iespējams, viņa savā iztēlē jau pamazām iztēlojas dēku, kaut emocionālā līmenī – ar kādu, kurš dalās ar viņu šajās interesēs. Un sānsolis bez fiziska seguma var ātri ieiet nākamajā fāzē… daudzas daiļā dzimuma pārstāves krāpj savus mīļotos, lai aizpildītu tukšumu savā dzīvē, kas šķietami atvieglo nepatīkamo vientulības sajūtu. Tās ir bio – ķīmiskas alkas pēc saistīšanās ar kādu.

 

VIŅA VĒLAS NO JAUNA PIEDZĪVOT SAVU PAGĀTNI

Sekss ar bijušo šķiet kārdinošs. BET… kamēr bijušais partneris ir pazīstama teritorija, šis cilvēks kādu iemeslu dēļ, taču vairs nav kopā ar tevi! Attiecību speciālisti norāda, ka šāda rīcība patiesībā neapzīmē, ka tev ir būtiska persona, bet gan – tas, ka vēlies būt tā, kas biji pagātnē, kad bijāt kopā un tas nav iespējams. Šādi tu nekļūsi ne jaunāka, ne seksīgāka, ne pievilcīgāka – tāda tu jau esi – šobrīd, te un tagad!

 

VIŅA VĒLAS UZMANĪBU VAI PIEDZĪVOJUMUS

Ikdienas tu dari ikdienišķas lietas – tīri māju, rūpējies par bērniem, strādā un apvieno rūpes par visu, tāpēc izjūti vēlmi pēc novērtējuma, uzmanības. Tu vēlies patīkamus satraukumus, kas liks asinīm uzbangot un daudzām sievietēm dēka šķiet lielisks veids, kā to realizēt. Speciālisti min, ja sieviete šādi jūtas savās attiecībās, pastāv daudz lielāka iespējamība, ka viņa iekritīs sliktā puiša lamatās.

 

Aplūkojot attiecību speciālisti nosauktos neuzticības iemeslus skaidrs ir viens – šādu rīcību var novērst – mīlestība, rūpes, uzmanība un kopīga sadarbība vienam ar otru, kas mūs no tā attur?! Neatstāsim novārtā attiecības!

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...