Neuzticību nereti asociējam vien ar vīrieti, taču, lai nu kā mums, sievietēm, nepatiktu to dzirdēt – arī pašas bieži neesam bez vainas! Uzzini, kāpēc kāja pa kreisi mēdz paslīdēt daiļā dzimuma pārstāvēm…

Lielbritānijā veiktā pētījumā atklāts, ka no 3000 aptaujātajām sievietēm, gandrīz 20% ir bijušas neuzticīgas saviem mīļotajiem. Kas uz to pamudina sievietes? Attiecību speciālisti min biežākos iemeslus!

VIŅA VĒLAS ATRIEBTIES

Attiecību speciālisti uzsver, ka bieži daiļā dzimuma pārstāve nolemj spert šādu soli, jo, dziļi sāpināta, vēlas atdarīt ar to pašu savam vīrietim, nereti pati to īsti pat negribot, taču aizvainojums ir spēcīgāks… Vairums gadījumu šādi sieviete nodara sev vēl vairāk pāri, jo, kā zināms – stiprā dzimuma pārstāvji nav tik emocionāli un sānsolis bieži vien nemaz nesatricina viņu jūtu pasauli, kā tas notiek ar sievieti – viņa mokās vēl vairāk nekā iepriekš. Speciālisti norāda, ka daiļā dzimuma pārstāvei šķiet, ka krāpšana ir veids, kā nolīdzināt mīļotā pāridarījumu, padarot rezultātu 1:1. Tomēr, visticamāk, tas nepalīdzēs sadziedēt šīs rētas, bet gan padarīs situāciju vēl nepatīkamāku. Viņa šādi vēlas pierādīt, ka spēj būt iekārojam citam stiprā dzimuma pārstāvim, ka var pavedināt kādu, līdzīgi kā to darījusi otra pusīte.

 

VIŅA VĒLAS SAVIĻŅOJUMU

Anete BrīvBrīdis.lv vaļsirdīgi atklāja: ’’Ar vīru esam kopā jau kopš vidusskolas laikiem, kad viens otrā ieskatījāmies jau desmitajā klasē un bijām nešķirami visu turpmāko laiku. Pēc studijām apprecējāmies, sagaidījām pasaulē ierodamies mūsu pirmdzimto un viss bija šķietami skaisti. Bet… Es aizvien biežāk aizdomājos, ka mani urda sajūta, ka nekad vairs neizjutīšu patīkamo iepazīšanās satraukumu, randiņu neveiklumu, pirmā skūpsta mulsumu, tauriņus vēderā… Protams, es mīlu savu vīru, un tieši viņš ir tas, ar kuru vēlos būt kopā, taču, šo sajūtu vadīta, aizrāvos un ļāvos īslaicīgai dēkai ar kolēģi. Vēlāk gan to ļoti nožēloju, jo sajūtas, pēc kurām biju tā ilgojusies, pavadīja nožēla, nožēlā un vēlreiz nožēla!’’ Attiecību izzinātāji uzsver, ka sānsolis ietver patīkamu stresu, saviļņojuma meklēšanu, kas ir kā medikaments pret attiecību rutīnu. Dažkārt sieviete izvēlas tikai pārbaudīt vai spēs savaldzināt kādu vīrieti, iespējams, noklusējot, ka viņai jau ir nopietnas attiecības.

 

VIŅA VĒLAS UZSPODRINĀT SAVU PAŠAPZIŅU

Kad sieviete ļaujas dēkai ar kādu nesen iepazītu stiprā dzimuma pārstāvi, šis cilvēks parasti viņai izsaka komplimentus, liek justies seksīgai un iekārojamai veidos, kādos to, visticamāk, jau sen vairs nedara viņas partneris. Speciālisti norāda, ka nereti daiļā dzimuma pārstāve ir neuzticīga, jo nejūtas attiecībās emocionāli vienota ar savu pašreizējo partneri, kuram būtu patiešām jāuztraucas, ja sieviete jūtas nemīlēta, nenovērota vai pat ignorēta. Speciālisti uzsver, ja daiļā dzimuma pārstāve ir nepārliecināta par sevi vai vīrietis uztver viņu kā pašsaprotamu būtni mājās, viņa kļūst viegli ievainojama un var bez grūtībām pakļauties un nododoties kā emocionālai, tā fiziskai dēkai ar vīrieti, kurš liks viņai atkal justies īpašai.

 

 

VIŅA VĒLAS BŪT MĪLĒTA

Jūs esat mīļotie vai istabas biedri? Laika gaitā, daudzās attiecībās var būt grūti pateikt – kas īsti no pāra ir palicis pāri, jo nekas, visticamāk, nav vairs tā kā attiecību sākumposmā. Visticamāk, izzudusi šī īpašā sajūta, ka viņš vēlas būt kopā tieši ar tevi un tu – ar viņu… Nav nekāds noslēpums, ka tā burvīgā ķīmiskā reakcija, kas appludinājusi smadzenes, kad jūs tikko iepazināties ir apdzisusi. Šāda emociju lejupslīde nav neizbēgama, kaut gan pie tā pamatīgi, pat smagi jāstrādā. Pārim ir būtiski ik pa laikam uzjundīt savu mīlas ugunskuru, lai tas neapdziest, no jauna iededzot romantiskās dzirkstis. Ir būtiski saglabāt un ik pa laikam atjaunot to pašu ķīmiju kā brīdī, kad jūs tikko iemīlējāties viens otrā, izmantojot regulārus vingrinājumus – piemēram, 30 sekunžu skūpstus, 20 sekunžu apskāvienus, kas palielinās endorfīnu līmeni jūsu organismos, padarot daudz laimīgākus un apmierinātākus. Tomēr, iespējams, tevi pārsteigs fakts, ka attiecības, kurās nevalda strīdi un nesaskaņas nebūt nav spēcīgākas! Konflikti kā zināms rada kaislības un ir pierādīts, ka laulībās, kurās viss notiek klusi un rāmi, bez liekām emocijām, pastāv daudz lielāks neuzticības risks.

 

VIŅA VĒLAS TIKT PIEĶERTA, LAI…

Lielākā daļa daiļā dzimuma pārstāvju metas dēkā, lai izbēgtu no ikdienas – mājās uzvītas ligzdas. Tomēr nereti pienāk brīdis, kad sieviete izlemj, ka vairs nevēlas saistības ar partneri un šeit sākas problēmas. Attiecību speciālisti norāda, ka, ja sievietei ir bērns, viņai ir īpaši grūti pamest vīrieti bez vainas sajūtas, bet tā norimst, ja viņa nav tā, kura iniciē šķiršanos. Sānsolis ir veids kā atvieglot stresa un vainas sajūtu, jo partneris, visu uzzinot – var pamest viņu. Attiecību speciālisti norāda, ka to dēvē par izejas dēku, paredzot, ka attiecības drīz beigsies. Kā zināms vīrieši ir daudz mazāk toleranti nekā sievietes, kad runa ir par neuzticību un, visticamāk, daudz retāk piedod mīļotajai šādu vaļību. Vīrietis, kuru ir piekrāpusi mīļotā, visdrīzāk pārtrauks attiecības nevis dos savai mīļotajai otro iespēju.

 

VIŅAI IR GARLAICĪGI SEKSUĀLAJĀ JOMĀ

Seksuālā dzīve? Kas tā tāda? Pāri, kuri ir kopā jau ilgu laiku bieži žēlojas, ka viņu intīmā dzīve ir kļuvusi vienmuļa vai neinteresanta. Kāds nesen veikts pētījums, kas aplūkoja laulāto seksa paradumus norāda, ka 81 % sieviešu atklājušas, ka viņu intīmā dzīve kļuvusi prognozējama, kas noteikti mudina vai vismaz liek aizdomāties par savu vēlmju apmierināšanu kāda cita apskāvienos. Dažkārt sieviete metas dēkā, jo apzinās, ka viņas attiecībās vairs nav spontānumu. Vēlme pēc biežāka un/vai dažādāka seksa piedzīvojumiem visbiežāk ir tieši jaunu sieviešu iemesls būt neuzticīgām. Daiļā dzimuma pārstāves, kuras veido nopietnas attiecības vai salaulājas divdesmit gadu vecumā vai agrāk, visbiežāk krāpj partneri tādu pašu iemeslu vadītas, kā to parasti dara vīrieši, kuri vēlas krāsaināku, daudzveidīgāku seksuālo pieredzi, vai arī izjūt ziņkārību – kā būtu mīlēties ar konkrētiem vīriešiem, iztēlojoties tuvību ar kādu citu, ne partneri. Uzkuriniet savu seksuālo dzīvi, piešķiliet tai kaisles un erotikas uguntiņu! Mēģiniet ko jaunu – neaizbildinies ar slinkumu un domu, ka tas nav iespējams. Un kā vēl ir!

 

VIŅA JŪTAS VIENTUĻA

Attiecību pazinēji uzsver, ja sieviete domā, ka viņai ar partneri nav vairs nekā kopīga, iespējams, viņa savā iztēlē jau pamazām iztēlojas dēku, kaut emocionālā līmenī – ar kādu, kurš dalās ar viņu šajās interesēs. Un sānsolis bez fiziska seguma var ātri ieiet nākamajā fāzē… daudzas daiļā dzimuma pārstāves krāpj savus mīļotos, lai aizpildītu tukšumu savā dzīvē, kas šķietami atvieglo nepatīkamo vientulības sajūtu. Tās ir bio – ķīmiskas alkas pēc saistīšanās ar kādu.

 

VIŅA VĒLAS NO JAUNA PIEDZĪVOT SAVU PAGĀTNI

Sekss ar bijušo šķiet kārdinošs. BET… kamēr bijušais partneris ir pazīstama teritorija, šis cilvēks kādu iemeslu dēļ, taču vairs nav kopā ar tevi! Attiecību speciālisti norāda, ka šāda rīcība patiesībā neapzīmē, ka tev ir būtiska persona, bet gan – tas, ka vēlies būt tā, kas biji pagātnē, kad bijāt kopā un tas nav iespējams. Šādi tu nekļūsi ne jaunāka, ne seksīgāka, ne pievilcīgāka – tāda tu jau esi – šobrīd, te un tagad!

 

VIŅA VĒLAS UZMANĪBU VAI PIEDZĪVOJUMUS

Ikdienas tu dari ikdienišķas lietas – tīri māju, rūpējies par bērniem, strādā un apvieno rūpes par visu, tāpēc izjūti vēlmi pēc novērtējuma, uzmanības. Tu vēlies patīkamus satraukumus, kas liks asinīm uzbangot un daudzām sievietēm dēka šķiet lielisks veids, kā to realizēt. Speciālisti min, ja sieviete šādi jūtas savās attiecībās, pastāv daudz lielāka iespējamība, ka viņa iekritīs sliktā puiša lamatās.

 

Aplūkojot attiecību speciālisti nosauktos neuzticības iemeslus skaidrs ir viens – šādu rīcību var novērst – mīlestība, rūpes, uzmanība un kopīga sadarbība vienam ar otru, kas mūs no tā attur?! Neatstāsim novārtā attiecības!

Sabiedrība

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Paldies ikvienam, pazudusī skolniece ir atrasta

  Jau vēstīts, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknis meklēja bezvēsts prombūtnē esošo 2007....

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas rītā. 01.10.2022 nakts vidū atsevišķos...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida OKTOBRĪ

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Pēkšņi mirusi pazīstamā miljonāre Dina Zuzāne

  Piektdien, 30. septembrī, mūžībā devusies Andreja Žagara kultūras attīstības fonda valdes locekle, mākslas un mūzikas...

Nepatīkami notikumi risinājušies šovā “Lauku sēta”

  Šo piektdien, 30. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 šovā “Lauku sēta” jaunā darba nedēļa sāksies...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 3.-9. oktobris

  Esam pavadījuši septembri un sagaidīsim rudens otro mēnesi – oktobri! Darīsim to ar patiesu prieku...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. oktobris

  Šodien sāksi just enerģijas pieplūdumu. Mēģini saprast un apzināties savas pamatvērtības. Mēģini savas šīs dienas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. oktobris

  Šodien ir īstais brīdis, lai strādātu un attīstītu savu pašdisciplīnu. Atceries lietas, ko iepriekš nācies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. septembris

Šī diena var izrādīties diezgan saspringta. Pirmajā tās pusē vajadzētu atturēties no dažādu lietu iegādes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. septembris

  Šodien pamanīsi, ka apkārtējie tādā vai citādā veidā, bet pakļaujas Tavai ietekmei un aktīvajai rīcībai....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas rītā. 01.10.2022 nakts vidū atsevišķos...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida OKTOBRĪ

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

Septembris bija mitrs un dzestrs, daudzviet zāles virskārtā tika novērota arī salna. Tomēr, beidzoties aktīvajam...