Savulaik visā pasaulē, arī Latvijā, megapopulārais TV seriāls Amulets (Charmed) nu jau 10 gadus vairs uzņemts netiek, bet kopš tā 1.sērijas demonstrēšanas ēterā pagājuši jau 18 gadi jeb viena jauna cilvēka mūžs līdz pilngadībai. Kā pa šo laiku mainījušies galvenie varoņi, vispirms jau māsas, labās raganas Prū, Paipere, Fēbe un Peidža Helivelas?

 

 

Seriāls stāsta par māsu cīņu ar dēmoniem un monstriem, aizstāvot nevainīgos. Protams, kā jau tas dažkārt gadās, dzīve veic negaidītus pagriezienus. Piemēram, kad Fēbe iemīlēja dēmonu-slepkavu Baltazāru, vai Paiperas un Leo vecākais dēls kļuva ļauns un viņam atņēma spējas.

 

 

Seriāls ir populārs visā pasaulē vēl šobaltdien, turklāt ar mūsdienu iespējām internetā noskatīties kaut visas astoņas sezonas (1998-2006) nav nekādu problēmu (piemēram, Netflix). Tas dod iespēju piesaistīt aizvien jaunus Amuleta fanus. Turklāt, arī Latvijas kanāli mēdz atkal un atkal no jauna demonstrēt šo seriālu, sniedzot iespēju mums iegrimt patīkamās atmiņās. Bet nu aplūkosim, kas pēdējos gados noticis galveno varoņu dzīvēs!

 

 

Šenona Dohertija, šobrīd 45 gadi, seriālā: Prū Helivela (1.-3. sezona)

1

Dohertija seriālā atveidoja Prū (Prudensa) Helivelu – vecāko māsu, kurai bija visspēcīgākās spējas. Viņa seriālu pameta pēc trešās sezonas, kā tolaik runāja – nesaskaņu ar citu zvaigzni Alisu Milano un seriāla veidotājiem dēļ. Arī pēc Amuleta nedaudz skandalozu slavu ieguvusī aktrise piedalījusies visdažādākajos projektos, tostarp Beverlihilzas 90210 turpinājumā. Pagājušajā gadā viņa paziņoja, ka cīnās krūts vēzi. Starp citu, viņa ir labos draugos ar vēl vienu Amuleta zvaigzni – Holiju Mariju Kombsu jeb Paiperi.

 

 

Holija Marija Kombsa, 42 gadi, seriālā Paipera Helivela (1.-8. sezona)

2

Pēc seriāla beigām Kombsa gan turpina gozēties slavas saulītē, jo visai spoži atveidoja Arijas Montgomerijas mātes lomu citā seriālā Pretty little liars (Mazās, jaukās meles). Zīmīgi, ka 2014. gadā viņas abas ar draudzeni Dohertiju piedalījās kādā amerikāņu TV šovā, kurā apceļoja valsti un pildīja dažādus uzdevumus, par kuriem balsoja skatītāji.

 

 

Alisa Milano, 43 gadi, seriālā Fēbe Helivela (1.-8.sezona)

3

Ārpus dalības seriālā Milano pazīstama kā fanātiska beisbola līdzjutēja, kura ne tikai rakstījusi blogu par šo sporta veidu, bet pat sarakstījusi grāmatu beisbola faniem. Pēdējais lielais projekts viņai bija 2013. gadā, kad Milano piedalījās ABC televīzijas veidotajā, daudz kritizētajā drāmā Mistresses. Alisa ir filantrope, divu bērnu mamma, un daudz cīnījusies par sieviešu tiesībām bērnus ar krūti barot arī publiskās vietās. Piemēram, 2015. gadā viņai Hītrovas lidostas apsardze Londonā konfiscēja mazos trauciņos atslauktu krūts pienu.

 

 

Roza Makgovana, 42 gadi, seriālā Peidža Helivela (4.-8.sezona)

4

Gadu pēc Amuleta viņai tika galvenā loma Kventina Tarantino filmā Grindhouse (2007), bet turpinājumā dažādu iemeslu dēļ vairākas lomas augsta līmeņa filmās viņai gājušas secen. Iespējams, tas kļuva par iemeslu tam, ka viņa filmas sāka veidot pati un turpina to darīt aizvien. Pēdējā viņas loma bija TV seriālā Chosen with Chad Michael Murray.

 

 

Braiens Krauze, 47 gadi, seriālā Leo Vaiats (1.-8.sezona)

8

Braiens ir viens no trim aktieriem (vēl arī Kombsa un Milano), kuri piedalījušies pilnīgi visās sezonās. Pēc Amuleta piedalījies dažādos mazāk populāros TV šovos, bet 2012. gadā ieguva lomu vietnē YouTube demonstrētajā Zvaigžņu karu parodijā. Šobrīd Krauze filmējas pat vairākās filmās, kas vēl tikai nonāks uz lielajiem ekrāniem.

 

 

Džulians Makmahons, 47 gadi, seriālā Kols Tērners jeb Baltazārs (2.-5.sezona)

9

Pēc Amuleta 5. sezonas austrālietis Makmahons pievienojās seriālam Mākslīgais skaistums, spoži atveidojot plastikas ķirurgu Kristianu Troju, par ko pat tika nominēts Golden Globe Award balvai kā labākais TV seriālu aktieris. Savukārt no 2005. līdz 2007. gadam viņš filmējās kases grāvējā Fantastiskais četrinieks un tā turpinājumā, bet šobrīd redzams 2016. gada seriālā Hunters.

 

 

Teds Kings, 50 gadi, seriālā Endijs Trudo (1.sezona)

5

Pirmās sezonas beigās Kinga atveidotais Prū draugs Endijs ziedoja dzīvību, lai glābtu savas dzīves mīlestību un viņas māsas. Pēc šī seriāla viņš atveidojis nelielas lomas tādos TV grāvējos kā General Hospital, Sex And The City, un Prison Break. Tāpat Teds iesaistījies kādā labdarības organizācijā un nesen filmējies šausmu lentē The Waiting.

 

 

Dorians Gregorijs, 45 gadi, seriālā policists Derils Moriss (1.-7.sezona)

6

Pēc seriāla viņš daudz darbojies dažādos ar TV un radio saistītos projektos, tāpat viņš Losandželosas policijas departamenta izveidotas programmas ietvaros strādā ar riska grupas jauniešiem. Viņa pēdējo gadu lielākās lomas ir seriālā Marvel’s Agents Of S.H.I.E.L.D. un trillerī The Lurking Man.

 

 

Gregs Vogans, 42 gadi, seriālā Dens Gordons (2.sezona)

7

Trīs bērnu tēvs Gregs seriālā bija redzams neilgi, bet jūs viņu atcerēsieties kā māsu kaimiņu, kurš bija iemīlējies Paiperē. Pēc Amuleta viņš kļuva par amerikāņu ziepju operu aktieri un šādos seriālos filmējas aizvien.

 

 

Drū Fulers, 36 gadi, seriālā Kriss Halivels (5.-8.sezona)

10

Pirms kļuva par aktieri, Drū bija modelis, bet loma Amuletā viņam bija pirmais lielais iznāciens TV. Amuletā viņa atveidotais Kriss bija atgriezies no nākotnes, lai apturētu sava vecākā brāļa kļūšanu ļaunam un labo raganu iznīcināšanu. Pēc seriāla viņš filmējies drāmā Army Wives un komedijā The Night Before, kā arī neskaitāmos citos TV seriālos un filmās.

 

 

Keilija Kuoko, 30 gadi, seriālā Billija Dženkinsa (8.sezona)

11

Keilija pievienojās seriālam tā pēdējā sezonā kā ragana-mācekle, bet pēc tā beigām sāka filmēties ne mazāk populārajā seriālā The Big Bang Theory. Tādējādi tieši viņa patiesībā kļuvusi par vislabāk zināmo un populārāko aktrisi no Amuleta. Šobrīd par vienu epizodi The Big Bang Theory viņa nopelna aptuveni miljonu ASV dolāru, esot viena no vislabāk apmaksātajām TV aktrisēm pasaulē.

 

 

 

 

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...