Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu Latvijā, “Maxima Latvija” turpina pastiprināti sekot preču pieprasījuma izmaiņām, regulāri papildināt veikalu plauktus, kā arī ir palielinājusi piegādes apjomus noteiktām preču grupām, vienlaikus nodrošinot nemainīgi zemas cenas. Uzņēmums aicina būt atbildīgiem un ievērot valstī izsludinātos piesardzības pasākumus vīrusa izplatības ierobežošanai publiskās vietās, tās neapmeklējot īpaši tad, ja ir noteikta karantīna.

“Nodrošināt visu ikdienai nepieciešamo šobrīd ir mūsu prioritāte un mēs aicinām iedzīvotājus saglabāt mieru. Lai gan atsevišķu produktu grupās ir novērots lielāks pieprasījums nekā ierasts, plaukti veikalos tiek regulāri papildināti, tāpēc aicinām klientus būt saprotošiem un pacietīgiem, ja kādā no veikaliem uz konkrētu brīdi iztrūkst produkcija. Mēs strādājam, lai nodrošinātu pilnvērtīgu preču pieejamību katrā veikalā un esam būtiski palielinājuši piegādes,” stāsta Edvīns Lakstīgala, “Maxima Latvija” iepirkumu departamenta direktors.

Vakar un šodien vislielākais pieprasījums ir novērojams bakalejas precēm, piemēram, griķiem un makaroniem, konservētiem produktiem, sadzīves ķīmijas produktiem un higiēnas precēm.  Veikalu plauktu piepildījums tiek pastiprināti uzraudzīts un tie tiek nepārtraukti papildināti, papildu uzmanību pievēršot tieši šīm vispieprasītākajām produktu kategorijām. Piegādes visos veikalos neatkarīgi no to formāta un atrašanās vietas tiek veiktas regulāri, veicot produktu apjoma korekcijas atbilstoši pastiprināta pieprasījuma prognozēm.

“Jau gada sākumā, kad izskanēja bažas par vīrusa globālu izplatību, mēs uzsākām gatavošanos ārkārtas apstākļiem, nodrošinot papildu preču rezerves un veicot sarunas ar piegādātājiem par lielāka apjoma pasūtījumiem. Paldies ražotājiem un piegādātājiem par atbildīgu pieeju ārkārtas situācijas risināšanā, nodrošinot papildus piegādes. Tāpat, lai samazinātu cilvēku masveida pulcēšanos publiskās vietās un, rūpējoties par cilvēku veselību, esam pieņēmuši lēmumu samazināt reklāmas aktivitātes un pārcelt ieplānotās akcijas, to vidū arī 14. marta akciju “1 izdevīga diena”. Paļaujamies, ka visi tirgus spēlētāji situācijas risināšanā iesaistīsies godprātīgi un līdzīgi kā mēs, nodrošinās zemākās cenas tirgū,” skaidro Edvīns Lakstīgala, “Maxima Latvija” iepirkumu departamenta direktors.

Vienlaikus uzņēmuma ietvaros tiek īstenota virkne papildu preventīvas un profilaktiskas darbības, gan darbinieku drošības nodrošināšanai, gan veikalu dezinfekcijai. Šobrīd “Maxima Latvija” jau nodrošina šādus piesardzības pasākumus:

  • Visiem uzņēmuma darbiniekiem ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, lai, piemēram, kasieri, esot kasē, varētu parūpēties par tīrām rokām.
  • Darbiniekiem ir pieejams materiāls par pareizu roku mazgāšanu un personīgās higiēnas ievērošanas nozīmi.
  • Papildus ārpus ierastā grafika tiek veikta kastu, svaru, telefonu, skeneru un cita aprīkojuma tīrīšana un dezinficēšana. Vienlaikus jau vairākas nedēļas tiek veikta intensīva darbinieku informēšana par dezinfekcijas pasākumiem kā veikalā, tā darbinieku koplietošanas telpā, piemēram, kā pareizi un cik bieži nepieciešams tīrīt darba virsmas, iekārtas, koplietošanas telpas, u.c. telpas.
  • Rūpējoties par darbinieku imunitāti, tiek nodrošināts bezmaksas ingvers, citrons un medus.
  • Uzņēmumā ir atcelti komandējumi un ierobežotas darījuma tikšanās.
  • Vadītāji kontrolē darbinieku atvaļinājumu plānu galamērķus un aicina darbiniekus nedoties ārpus Latvijas.

Savukārt interneta veikala barbora.lv gan darbiniekiem, komplektējot preces, gan arī šoferiem tiek nodrošināti vienreizlietojamie cimdi un roku dezinfekcijas līdzekļi. Tāpat komplektēšanas centros ir nodrošināti termometri darbinieku veselības stāvokļa kontrolēšanai, ja rodas kādas aizdomas. Kā arī no šodienas barbora.lv ir izstrādājuši un klientiem piedāvā jaunu preču saņemšanas veidu, izmantojot bezkontakta piegādi.

“Maxima Latvija” cieši sadarbojas ar atbildīgajām valsts iestādām un dienestiem, kā arī nepieciešamības  gadījumā ir gatavi īstenot citas papildus aktivitātes.

Sabiedrība

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Ar svarīgu informāciju klajā nācis tirgotājs “Maxima”

  Sākoties iedzīvotāju masu vakcinācijai pret Covid-19 un vakcīnām kļūstot plaši pieejamām, “Maxima Latvija”, kā lielākais...

“Acīs saskrēja asaras…” Izskan jaunas ziņas par Eirovīzijas norises vietā ieradušos Samantu Tīnu

  Vēlā pirmdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna un Latvijas delegācija ieradās Roterdamā, kur šodienas pēcpusdienā aizvadīja...

Smaga avārija šodien notikusi Rīgā – VIDEO

  Rīgā, Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumā, otrdien notikusi smaga sadursme starp vieglo auto un kravas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....