Būsim piesardzīgi!

Ārvalstu mediji vēsta, ka britu astrologs un kosmobiologs Pīters Stokingers (Peter Stockinger) jeb speciālists, kurš pēta bioloģisko sistēmu uzvedību un izmaiņas kosmosā, brīdinājis, ka šodienas, 9. marta Saules aptumsums var atnest dabas katastrofas Eiropā un dažādas kataklizmas citviet pasaulē.

 

Zinātnieks, kurš apgalvo, ka paredzēja arī Parīzes teroraktus, kas notika 2015. gada 13. novembrī, apliecinājis, ka savus apgalvojumus balstījis uz astroloģiju un 400 gadus seniem šīs zinātnes tekstiem, uzsverot, ka Saules aptumsums un planētu stāvoklis šodien var vēstīt arī par kādas izcila personības nāvi.

 

 

 

Pīters Stokingers/Facebook
Pīters Stokingers/Facebook

 

Britu kosmobiologs ir pilnībā pārliecināts, ka šī diena var nest kā nopietnas, kritiskas izmaiņas laika apstākļos, tā apzīmēt kādas ievērojamas slepkavības un asinsizliešanas iespējamību.

 

Nacionālās aeronautikas un kosmosa administrācijas jeb plašāk zināmas pēc abreviatūras NASA oficiālajā vietnē vēstīts, ka šis Saules aptumsums notiks 9. marta pirmajās stundās un tas ir daļa no Saros Series 130 jeb aptumsumu sērijas, kas sākās ar daļēju aptumsumu dienvidu puslodē 1096. gada 20. augustā un noslēgsies ar daļēju aptumsumu ziemeļu puslodē – 2394. gada 25. oktobrī. Kopējais šīs sērijas ilgums ir 1298,17 gadi un tas ietver 73 Saules aptumsumus. Nākamais pēc šodienas norisināsies 2034. gada 20. martā.

 

Stokingers medijiem uzsvēris, ka izpētot planētu stāvokli aptumsuma laikā, skaidri iezīmējas, ka šīsdienas notikumi var nest nāvi un postījumus sekojošos karstajos punktos, kuros sagaidāmas ārkārtas situācijas: Ēģiptē, Itālijā, Spānijā, Turcijā, Armēnijā, Francijā, Portugālē un Vācijā.

 

Kosmobiologs,  kurš 25 gadus veltījis tam, lai studētu filozofiju, astroloģiju un astroloģiskos paņēmienus viduslaikos, renesansē un agrīnajā modernismā Eiropā, apgalvo, ka šajā dienā varētu piepildīties 17. gadsimta slavenā astrologa Viljama Lilī (William Lilly)  pravietojumi.

 

1647. gadā viņa publicētajā darbā Christian Astrology, kas bija pirmais šāda veida darbs angļu valodā, Lilī rakstīja par zvaigžņu valodā saredzamām nāciju krīzēm, velkot paralēles, Stokingers norādījis, ka mēs šodien varam sagaidīt nozīmīgas katastrofas, jo līdzīgi gadījumi iezīmēti arī vēsturē.

 

Pīters Stokingers uzsver, ka tas, ka šis aptumsums nebūs redzams daudzviet pasaulē, neko nenozīmē, mums ir jābūt gataviem tālejošām sekām.

 

Ilgstot četras minūtes un deviņas sekundes, tas bija redzams Malaizijā, Filipīnās, Taizemē, Klusajā okeānā un Havaju salās, bet pēc astrologa domām 9. martā atbalsosies visā pasaulē un šo Saules aptumsumu pastiprinās nelabvēlīgais planētu un zvaigžņu stāvoklis.

 

Pār to valdīs Jupiters, kas Saules aptumsuma laikā atradās Jaunavas zvaigznājā, kur radīja papildus kaitējumu.

 

Šī planēta pavājinājās un savienojās ar Ziemeļu Mēness mezglu, kas, savukārt, bija saistīta ar fiksēto zvaigzni Denebolu jeb Beta Leonis. Astrologs uzsver, ka tā apzīmē ātrus spriedumus, izmisumu, nožēlu, sabiedrības kaunu, nelaimi, kas saistīta ar dabas elementiem un laimi, kas pāriet dusmās. Šīs zvaigznes pozīcija 9. martā arī norāda uz izmaiņām laika apstākļos.

 

Zinātnieks uzsver, ka tas paredz, ka mēs varam sagaidīt vētras vai ekstrēmus temperatūras kritumus, kas var novest, piemēram, pie kuģu katastrofām.

 

Pīters Stokingers min, ka būtisks aptumsuma aspekts var attiekties arī uz reliģijas jautājumiem, īpašu uzsvaru liekot uz liktenīgiem notikumiem kristiešu kopienās.  Kā zināms, Jupiters atbild arī par reliģiju, reliģiskajām konvencijām, garīdzniekiem, kristiešu baznīcām kopumā, līdz ar to –  saspīlējumu šajās jomās pastiprinās tieši šīs dienas Saules aptumsums.

 

 

Lai mums visiem mierpilna diena!

Sabiedrība

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par karstumu trešdien, kā arī ugunsbīstamību mežos. 28.07.2021....

Smaga avārija šorīt notikusi Jūrmalā

  Kā soctīklos vēsta aculiecinieki, trešdienas rītā smaga avārija notikusi Jūrmalā. Tur divu auto sadursmē Lienes ielā...
Foto:Pexels.com/Hakan Erenler/CC

Trešdiena diemžēl sākusies ar traģiskām vēstīm

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 129 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 29 cilvēki un viens gājis...

Maestro Pauls nāk klajā ar skumju paziņojumu sava talanta cienītājiem

  Kā izdevuma "Kas jauns" 27. jūlija - 2. augusta numuram atklājis pats maestro Raimonds Pauls...
Foto:Pexels.com/CC

Šoferis Ogres pusē atvaļinājuma laikā pēkšņi tiek pie milzīgas naudas

  22. jūlijā latloto.lv iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu kādam ap 60 gadus vecam Ogres novada iedzīvotājam,...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...

Horoskopi un Testi

Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūlijs

  Šī būs konfliktu diena, taču tu tos atrisināsi dienas beigās, ja neizvairīsies no piepūles, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par karstumu trešdien, kā arī ugunsbīstamību mežos. 28.07.2021....

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...

Sinoptiķis Bricis atklāj, kāds laiks mūs sagaida jūlija pēdējās dienās un augusta sākumā – VIDEO

Šonedēļ karstākais laiks gaidāms pirmdien, nedēļas otrajā pusē kļūs vēsāks, sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma"...