Apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa), analizējot pieteikto apdrošināšanas atlīdzību datus par saviem klientiem, secinājusi – Dvīņi un Vēži mīl riskēt, bet Lauvas vienmēr ievēros piesardzību. Lai izanalizētu to, kas katrai no zodiaka zīmēm ir būtisks, BALTA aicināja talkā sertificētu astrologu Jāni Bēniķi. 

 

 

AUNS

Auni ļoti mīl savu auto un labprāt izvēlas to pasargāt no apkārtējās pasaules radītajiem draudiem, iegādājoties KASKO polisi daudz biežāk nekā citu horoskopa zīmju pārstāvji. Tomēr, ievērojot Mērfija likumu, ķibelēs visbiežāk iekuļas un atlīdzības piesaka tie Auni, kuru īpašumā ir vien OCTA. Auni ir pārliecināti, ka ceļojumi ir domāti, lai atpūstos no ikdienas un ļautos reizēm pat pārāk pārgalvīgiem piedzīvojumiem, tāpēc arī šajā gadījumā gana bieži ir nepieciešamība pieteikt apdrošināšanas atlīdzību. „Auni ar automašīnu brauc traki, nepārdomāti, taču, tā kā viņiem ļoti patīk automašīnas, sevišķi sportiskās, tad viņi par tām ļoti rūpējas. Viņi apzinās savas rīcības sekas, tāpēc biežāk mēdz apdrošināt savu auto,” norāda astrologs.

 

 

VĒRSIS

Ne velti mēdz teikt, ka Vērša spītība dažkārt var kļūt kaitinoša, tāpēc neceri, ka Vērsis Tev piekāpsies uz ceļa, ja būs pārliecināts par savu taisnību. Iespējams, tieši tāpēc šīs zīmes pārstāvji ir līderi OCTA un KASKO atlīdzību pieteikumos. Diemžēl arī nebūšanas ar mājokli Vēršiem neiet secen, un pie apdrošinātāja sanāk vērsties biežāk, nekā viņi vēlētos. Savukārt attieksmē pret līdzcilvēkiem atbildīgākais no visu horoskopu zīmju pārstāvjiem vispirms domās par apkārtējiem un tikai tad par sevi. „Vērši ir materiālisti, tāpēc viņi ļoti rūpējas arī par savu mantu. Viņiem mēdz būt vairāki transportlīdzekļi vai īpašumi, kas tiek apdrošināti. Apdrošināšanas atmaksas gadījumā Vērši ir tie, kas mēdz piedzīt zaudējumus līdz pēdējam centam. Arī tad, ja viņiem nav taisnība, Vērši pastāvēs par savu taisnību,” – tā Jānis Bēniķis izsakās par Vēršiem.

 

 

DVĪŅI

Vai nu savas divējādās dabas, vai vienkārši apstākļu sakritības dēļ, bet šīs zīmes pārstāvji gana labi prot atšķirt gadījumus no negadījumiem, un par negadījumiem (turklāt tādu nav maz) viņi ziņo nekavējoties. Dvīņi ir vieni no apdrošināšanas atlīdzību līderiem teju visos apdrošināšanas veidos – transports, īpašums un personīgā manta, nelaimes gadījumi un ceļojumi. Iespējams, neliela piesardzība nekaitētu. Astrologs par Dvīņiem papildina: „Dvīņi ir samērā vieglprātīga zīme. Apdrošināšana viņiem ir svarīga, taču viņi bieži var aizmirst pieteikt apdrošināšanu. Viņiem ir arī tieksme bieži mainīt apdrošinātāju, meklējot labāko piedāvājumu. Dvīņi ikdienas situācijās ir pārdroši, neuzmanīgi, viņi neuztver negadījumu kā kaut ko briesmīgu, taču, ja viņi paliek vispār bez transporta līdzekļa, tad viņiem iestājas panika.”

 

 

 

VĒZIS

Vēži ir pārliecināti, ka apdrošināšana ir veids, kā sevi pasargāt no zaudējumiem, un ne velti – šīs zīmes pārstāvji ir vieni no līderiem apdrošināšanas atlīdzību pieteikšanā teju visos apdrošināšanas veidos – personīgā manta, nelaimes gadījumi, ceļojumi un vispārējā civiltiesiskā apdrošināšana. Bet uz ceļa gan Vēži ievēro īpašu piesardzību un apzinās, ka ar transportu labāk neriskēt. „Vēži ir ģimenes cilvēki, līdz ar to apdrošināšanu redz kā ģimenes drošības konceptu. Viņiem apdrošināšana ir svarīga, tāpēc viņi piesakās gan nekustamā īpašuma apdrošināšanai, gan dzīvības apdrošināšanai,” papildina astrologs.

 

 

LAUVA

Karstasinīgās Lauvas, runājot par apdrošināšanas pakalpojumiem, sevi parāda no vislabākās puses, ļaujot līderpozīcijas atlīdzību pieteikumos ieņemt citām horoskopa zīmēm. Vēl vairāk – kā jau īsti zvēru karaļi Lauvas rūpējas ne tikai par savu, bet arī līdzcilvēku drošību un sirdsmieru. Jānis Bēniķis par Lauvām: „Lauvām apdrošināšana ir svarīga, lai parādītu savu statusu. Viņiem patīk, ja apdrošināšanas piedāvājumā ir dažādi bonusi, par ko iespējamas pastāstīt apkārtējiem.”

 

 

JAUNAVA

Lai gan Jaunavas septiņreiz nomērīs un tikai tad griezīs, reālajā dzīvē tomēr sanāk radīt kaitējumu apkārtējiem, kas tiek arī atlīdzināts – Jaunavas ir līderi vispārējās civiltiesiskās apdrošināšanas atlīdzību pieteikšanā. Tomēr Jaunavas var lepoties ar saviem sasniegumiem uz ceļiem – šīs zīmes pārstāvjus retāk sastapsiet uz ceļa, rakstot saskaņotos paziņojumus. Par to, kā apdrošināšanu izvēlas Jaunavas, komentē astrologs: „Jaunava līdzīgi kā Vērsis ir praktiskā zīme un iegādāsies apdrošināšanu praktisku apsvērumu dēļ. Jaunava neapdrošinās neko lieku, bet pievērsīs uzmanību sīkumiem un apdrošināšanas termiņiem.”

 

 

SVARI

Līdzsvars ir šīs zīmes pārstāvju dzīves dejas ritms, un viņiem tas lieliski arī izdodas: apdrošināšanas pakalpojumus viņi izvēlas ar pietāti un ne velti – gadījumi viņu dzīvē sastopami daudz biežāk kā negadījumi. Absolūti atbildīgi pret sevi un apkārtējiem, savu īpašumu, mantu un auto. „Svari pakļaujas apkārtējo spiedienam – kā darīs apkārtējie kolēģi, kaimiņi, draugi vai radi, tā rīkosies arī Svari. Viņiem interesē estētiskā puse – izvēloties apdrošinātāju, viņi vērtēs apdrošināšanas vizuālo tēlu un novērtēs klientu apkalpošanas servisu,” – astrologs par Svariem.

 

 

SKORPIONS

Nevienas citas horoskopa zīmes pārstāvis tik ļoti nerūpēsies par savu mantu kā Skorpions, un šie centieni rezultējas kā mazākais atlīdzību pieteikumu skaits. Arī attieksmē pret savu veselību izceļas ar īpašu atbildības sajūtu – traumas, slimības un citi negadījumi nav domāti viņiem. Tomēr, rūpējoties par sevi, Skorpioni mēdz aizmirst par apkārtējiem, tāpēc paļaujas uz apdrošinātāja atbalstu, izvēloties vispārējās civiltiesiskās apdrošināšanas piedāvāto drošības spilvenu. „Līdzīgi kā Auni arī Skorpioni mēdz ātri traukties ar automašīnu, mīl sacensties. Apdrošināšanu Skorpioni vairāk izvēlas uz traumām, nāves gadījumiem. Ja iestāsies apdrošināšanas gadījums, tad par savām tiesībām pastāvēs ļoti nopietni un kareivīgi,” par Skorpioniem teic astrologs.

 

 

STRĒLNIEKS

Dzīvespriecīgie piedzīvojumu meklētāji Strēlnieki ir atbildīgi autovadītāji un ceļotāji – šajos apdrošināšanas pakalpojumos atlīdzības Strēlnieki piesaka visretāk. Tomēr, spontānas rīcības vadīti, viņi mēdz radīt zaudējumus gan savai, gan apkārtējo veselībai un mantai, tāpēc Strēlniekiem noteikti būtu jādomā par nelaimes gadījumu, vispārējās civiltiesiskās apdrošināšanas un mantas apdrošināšanas iegādi. Astrologs par Strēlniekiem: „Strēlnieki ir optimisti. Viņi var izvēlēties apdrošināšanas pilno paketi – jo vairāk, jo labāk. Strēlniekiem interesē arī apdrošināšana, dodoties ceļojumā. Bieži vien viņi var aizmirst norēķināties par apdrošināšanu cerībā, ka viss nokārtosies pats no sevis un viņi varēs par pakalpojumu nemaksāt.”

 

 

MEŽĀZIS

Mežāzis taču ir labākais, un viņš neļaus nevienam to apstrīdēt, tāpēc ceļā uz mērķi neapstāsies, nežēlojot neko, arī sevi. Diemžēl, bet Mežāži visbiežāk piesaka atlīdzības tieši nelaimes gadījumu apdrošināšanā, lai gan šī pakalpojuma izvēlē viņi nebūt nav pirmie. „Mežāži ir pietiekoši konservatīvi, attiecībā uz apdrošināšanu vienmēr izvēlēsies pārbaudītas vērtības. Pret jauna veida apdrošināšanu var izturēties samērā noraidoši, lai izvēlētos pakalpojumu, Mežāžiem ir nepieciešami fakti un skaitļi,” papildina astrologs.

 

 

ŪDENSVĪRS

Izteikti atbildīgi pret līdzcilvēkiem un ceļojumos ievēro Ūdensvīriem ne tik raksturīgo piesardzību – šīs zīmes pārstāvji šajos apdrošināšanas veidos atlīdzības piesaka visretāk. Tomēr situācija ir pilnīgi pretēja, runājot par Ūdensvīriem piederošajiem īpašumiem un mantu, kas tiek apskādēta gana bieži, izvirzot Ūdensvīrus līderu pozīcijās atlīdzību pieteikumu skaita ziņā šajos apdrošināšanas veidos. Astrologs par Ūdensvīriem: „Ūdensvīriem interesē nestandarta apdrošināšana. Viņiem patīk apdrošināt jaunus transportlīdzekļus, kuriem ir daudz un dažādas jaunākās tehnoloģijas. Ūdensvīri pieņem spontānus lēmumus attiecībā uz apdrošinātāju maiņu, tāpēc viņu rīcība var būt neprognozējama.”

 

 

ZIVIS

Zivis pierāda, ka reizēm ceļš ir pārāk šaurs divām automašīnām, tāpēc ar vērienu piesaka KASKO atlīdzības. Neskatoties uz to, savu mantu sargās vairāk par sevi pašu, tāpēc daudz retāk nekā citu zīmju pārstāvjiem sanāk to nozaudēt vai sabojāt. „Zivis izdara lēmumus emociju iespaidā, mazāk uzmanību pievērš racionāliem apsvērumiem. Ja Zivīm priekšā uzburta ainiņa ar nopietnu negadījumu, tad viņi nedomājot iegādāsies apdrošināšanu,” papildina Jānis Bēniķis.

 

Sabiedrība

Diemžēl otrdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. oktobra plkst. 06.30 līdz 19. oktobra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kādēļ “lokdauns” neglābs no strauja saslimstības pieauguma vēl vairākas nedēļas?

  Situācija ar Covid izplatību ir sliktāka, nekā gaidīts. To šodien apstiprināja arī apkopotā saslimstības statistika....

Līdz 15. novembrim stingrs “lokdauns” un komandantstunda; pagarinās skolēnu brīvlaiku

  Krīzes vadības padome pirmdien, 18. oktobrī, uzklausot veselības un citu nozaru speciālistus, lēma, ka ir...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Bezvēsts pazudušo Zemgales iedzīvotāju pēc 2 mēnešiem atrod mirušu

  Valsts policija pārtrauc meklēt 1994. gadā dzimušo Ģirtu Lorencu. Vīrietis diemžēl tika atrasts bez dzīvības...

Ivo Fomins beidzot komentē incidentu Tukuma koncertā

  Šī gada 16. oktobrī Tukuma kultūras namā notika dziedātāja Ivo Fomina un viņa grupas albuma “Cilvēks” turnejas...

Kauns, ka medicīnā ir šādi cilvēki: Par fiktīvu vakcināciju Vidzemē aiztur divas darbinieces

  Turpinot mērķtiecīgu darbu saistībā ar fiktīvas vakcinācijas gadījumu atklāšanu, Valsts policija pagājušajā nedēļā Cēsīs un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. oktobris

  Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. oktobris

Šodien būs iespējams uz dažādām lietām un problēmām paraudzīties no cita skata punkta. Iespējams, varēsi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim visai dažādas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku – VIDEO

  Iepriekšējās dienās ziņās jau izskanējušas prognozes, ka šonedēļ Latvijā gaidāms pirmais sniegs, tāpat iespējamas rudens...

Sinoptiķi nāk klajā ar pavisam jaunām ziņām par laiku turpmākajās dienās

Šajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - gaidāmas gan pāris siltas dienas, kad termometra stabiņš...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies, brīdina par nakti uz otrdienu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā ieskicējis to, kāds laiks būs šonedēļ, īpaši izceļot nakti...