Jau labu laiku princis Harijs ir attālinājies no karaliskās ģimenes, ne tikai tāpēc, ka dzīvo ASV, bet jau iepriekš, palēnām atsvešinoties no pārējiem. Nu klajā nākusi, precīzāk, atgādināta intervija, kur Harijs ārkārtīgi aizkustinoši izteicies par Keitu Midltoni, vēsta britu mediji.

Princis Harijs un Megana Mārkla marta beigās aizgāja no karaliskās ģimenes pienākumiem un kopā ar dēlu Ārčiju Harisonu Mountbatenu – Vindzoru pārcēlās uz dzīvi Losandželosā, ASV. Tomēr vēl labu laiku pirms viņi pieņēma šo lēmumu, tika runāts par izveidojušos plaisu abu brāļu – Harija un Viljama attiecībās. Harijs un Megana pārcēlās no dzīves Kensingtonas pilī uz Fragmoras kotedžu Vindzorā, attālinoties no Kembridžas hercogpāra – Keitas un Viljama.

Parādījās ziņas, ka Megana likusi Keitai raudāt, Šarlotes tērpu pielaikošanas laikā, un karaliskās ģimenes pārstāvji atklāja, ka abas hercogienes ir ļoti atšķirīgi cilvēki. Vēlāk atklājās, ka strīdi notikuši starp abiem brāļiem un jau pērnā gada oktobrī Harijs atzina, ka abi ar brāli iet dažādus ceļus. Turklāt brāļu un viņu ģimeņu attiecību pasliktināšanās ir īpaši skumja, ņemot vērā Harija atzīšanos medijiem par Keitu Midltoni pirms desmit gadiem.

2010.gadā, kad Viljams bildināja Keitu, Harijs atklāja vācu laikrakstam “Bild”, ka viņš ir absolūti sajūsmā, ka viņa brālis beidzot ir Keitai lūdzis kļūt par viņa sievu.

Viņš pat apgalvoja, ka Keita viņam ir kā māsa, atzīstoties laikrakstam, ka patiesi priecājas, ka nu viņa oficiāli pievienosies karaliskajai ģimenei. Harijs teica: “Es vienmēr esmu gribējis māsu, un tagad man tāda ir. Es Keitu pazīstu jau vairākus gadus, un tas ir fantastiski, ka viņa kļūs par mūsu ģimenes daļu.” Harijs šīs savas sajūtas atklājis sava Berlīnes ceļojuma laikā, kur saņēma balvu, pateicību par savu labdarības darbu Vācijas televīzijā.

Viņam tika pasniegta Zelta Sirds “Ein Herz fur Kinder” – Vācijas lielākās televīzijas līdzekļu vākšanas ceremonijas laikā. Tas notika divus mēnešus pēc tam, kad Viljams astoņus gadus pēc iepazīšanās bija bildinājis Keitu.

Viljams un Keita apprecējās 2011. gada 29. aprīlī Vestminsteras abatijā, Londonā. Harijs bija līgavaiņa vedējs. Tas bija laiks, kad viņi visi trīs pavadīja ļoti daudz laika kopā. Tāpat pirmajos laulības gados Viljams un Keita izveidoja kopīgus projektus ar Hariju. Visievērojamākā bija kampaņa “Heads Together”, kas mudināja cilvēkus atklāties un runāt par garīgo veselību.

Šīs ārkārtīgi tuvās attiecības, kas viņus saistīja, pašreizējo situāciju padara vēl grūtāku un neizprotamāku. Tāpat arī Harija dēls Ārčijs ir nošķirts no ģimenes un nevar rotaļāties kopā ar saviem brālēniem un māsīcu – Keitas un Viljama bērniem – Džordžu, Šarloti un Luisu. Tas viss ir pretstatā ar Viljama un Harija audzināšanu, kur vienmēr liela nozīme bijusi ģimenei – attiecībām ar cilvēkiem, ne tikai brāļiem un māsām, bet arī brālēniem, māsīcām un citiem tuvākajiem.

Pērnā gada oktobrī Harijs pats atzinis, ka pašlaik abi ar brāli “iet dažādus ceļus”, kad ticis intervēts ITV dokumentālajai filmai par Saseksas hercogu ceļojumu uz Dinvidāfriku. Šajā filmā “Megana & Harijs: Āfrikas ceļojums” (Meghan & Harry: An African Journey) , Saseksas hercogs atklājis tās veidotājam Tomam Breidbijam arī to, ka viņš un Viljams pēdējā laikā ir ļoti atsvešinājušies. Harijs filmā teica: “Daļa no šīs lomas sabiedrībā un šī darba, un šīs ģimenes tiek pakļauta spiedienam, tāpēc daudzas lietas vienkārši notiek.  Taču mēs ar Viljamu esam brāļi. Mēs vienmēr būsim brāļi. Pašlaik mēs ejam pa dažādiem ceļiem, bet es vienmēr būšu viņam līdzās, tāpat kā zinu to, ka viņš būs līdzās man. Mēs neredzamies tik bieži, cik tas bijis ierasts, jo esam ļoti aizņemti, taču es viņu ļoti mīlu. Daudzas lietas mēdz notikt, tā teikt, ne no kā, un arī brāļiem kā jebkuram ir savas labās un sliktās dienas.”

Sabiedrība

pixabay.com

Nākamnedēļ laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs stāsta par turpmākajās septiņās dienās gaidāmo laiku. Līdz nedēļas beigām virs...

Diemžēl liela nelaime ceturtdien notikusi uz ceļa Latgales pusē – VIDEO

  Ceļa posmā Preiļi - Aglona ceturtdien pēc aculiecinieku teiktā autobuss notriecis velosipēdistu, kurš notikuma vietā...

Krāvējs no Rīgas pēkšņi tiek pie milzīgas naudas

  Piektdien, 31. jūlijā, un pirmdien, 3. sugustā, Simtgades loterijā laimēti divi 10 000 eiro lieli laimesti,...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

Šī diena būs ekspansīva un prātu atveroša, kuras gaitā daudzi var piedzīvot ievērojamas pārmaiņas dzīvē....
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

Ikvienam piemītošā iekšējā intuīcija šodien sasniegs virsotnes. Vienlīdzīgās lomās būs gan reālā, gan garīgā dzīve....
imgarcade.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

Vakardienas valdošā enerģija vēl šodien vedīs tevi savā fantāziju pasaulē. Garīgā un dievišķā enerģija ies...

Mājai un Dārzam

pixabay.com

Nākamnedēļ laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs stāsta par turpmākajās septiņās dienās gaidāmo laiku. Līdz nedēļas beigām virs...

Brīdina par laika apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par karstumu Latvijā tuvākajās dienās. 06.08.2020....

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...