Madara Kiviča intervijā žurnālam “Ieva” atklāj, ka ļoti vēlas oficiāli šķirties no Andra. Uzvārds Kiviča viņai vairākas reizes esot traucējis, bet to, ka Andris pirms gada pameta ģimeni, viņa sauc par “labāko, kas varēja notikt”.

Šopavasar Madara ar meitiņām Kimu un Keitiju pārcēlusies uz citu dzīvesvietu, jo iepriekšējā dzīvoklī palicis pārāk daudz atmiņu. Kādu laiku apmeklējusi arī psihoterapeitu, jo bijusi sajūta, ka ar visu netiek galā, bet bērniem nepieciešama priecīga mamma.

Gada laikā ir mainījies daudz. Madara aktīvi nodarbojas ar fitnesu, spēlē volejbolu, viņai un meitiņām ir dažādas sadarbības ar uzņēmumiem, kuru izstrādājumus viņas reklamē “Instagram”. Tāpat viņa joprojām veido gaismas dekorus un interjerus, darba sievietei ir ļoti daudz.

“Noteikti nomainīšu uzvārdu! Esmu pazaudējusi vērtīgas sadarbības tāpēc, ka man tāds uzvārds!” saka Madara.

Runājot par iespējamu fiziku vardarbību pret mīļoto Lieni Skulmi no Andra puses, Madara ir atklāta. Viņu attiecības bijušas pavisam citādas, viņai ir sajūta, ka bijusi kopā ar citu Andri. Tikai tagad, kad pēc vairākiem skandāliem Liene uz 12 dienām bija pazudusi (radinieki ievietoja sievieti klosterī un psihoneiroloģiskajā slimnīcā – red.), Madara atkal esot redzējusi veco Andri. Viņš Madarai atklāti pateicis, ka ir noguris un vēlētos atpakaļ iepriekšējo dzīvi.

“Viņš nav ļauns. Vienkārši Andrim dzīvē nāk daudz pārbaudījumu, un viņš ir apmaldījies. Kad viņš pamodīsies, es nezinu,” saka Madara, atklāti atzīstot, ka šķiršanās process vēl prasīs vairākas nedēļas. Pavasarī sievietei esot bijis vienalga, bet nu viņa to ļoti gaida. Pirmkārt, tas būs kā apliecinājums cilvēkam, kurš Madarai ļoti simpatizē. Otrkārt, abi kopā nedzīvo jau gadu un Madara ir 100% droša, ka ar Andri nākotni nesaistīs. “Man liekas, ka man būs brīvāka dvēsele,” saka Madara, kura atkal kļūs par Niperi. Meitām gan saglabāsies esošais uzvārds.

Sieviete atklāj, ka “kaut ko” Andris alimentos maksā. Intervijas nobeigumā viņa smejot attrauc, ka negribētu būt Lienes vietā. “Neviena no viņiem vietā,” saka Madara, piebilstot, ka ir laimīga, skatoties uz saviem bērniem.

Visu interviju lasiet žurnāla “Ieva” 16. oktobra numurā!

Sabiedrība

Valsts svētkos nodedzina Juglas fotoradaru – VIDEO

  Valsts svētkos, 18. novembrī, Juglā, Brīvības gatvē, pie DUS "Neste" nodedzināts fotoradars, kas tur atradies...

Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa

Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā,...
Renārs Koris

Kas sakāms Latvijas vienaudzei, rīdziniecei Ņinas kundzei (101)?

  Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs pirmdien, 18. novembrī, apciemoja un 101. gada jubilejā sveica Latvijas...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Puno 3000/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. novembris

  Šodien, iespējams, tevi vairāk ieinteresēs lietas, par ko iepriekš tu vispār nedomāji. Vari uzsākt savu...
Vil Muhametshin,Toms Norde, Kaspars Teilans - Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. novembris

  Tūdaļ jau klāt novembra beigas, tūlīt arī pirmā advente. Nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un...
Valerijs Kostreckis, 500px.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. novembris

  Šodien vairums cilvēku zaudēs savu spēju loģiski domāt. Ja jūti, ka esi viens no viņiem,...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi svētdienas vakarā izplatījuši brīdinājumu par gaidāmo laiku. 17.11.2019. vakarā...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Sinoptiķi atklāj, kad gaisa temperatūra ievērojami pazemināsies – jaunākā prognoze

  Nedēļas sākumā Latvijā saglabāsies silts laiks, tomēr nedēļas otrajā pusē valsts teritorijā pakāpeniski ieplūdīs auksta...
Foto: Ville Miettinen/Flickr.com/cc

Izskan ziņas, kad varētu būt gaidāms sals

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā apkopojis jaunākās prognozes par laiku mēneša turpinājumā. "Brīvdienās un arī...